Druhý TOI TOI Cup již v sobotu v Hlinsku

Sotva ve středu TOI TOI Cup odstartoval úvodním podnikem na Holých Vrších, tak v rychlém sledu přichází jeho druhé pokračování. V sobotu 1. října se česká krosovou elita i kvalitní zahraniční konkurence představí na okruhu v Hlinsku.

A pokud všichni tvrdí, že na Holých Vrších je v Čechách nejtěžší okruh, tak v Hlinsku je čeká podle ředitele závodu Leoše Chvojky druhý nejnáročnější okruh. "Myslím, že připraveni jsme možná o malinko lépe jak předchozích letech. Část louky totiž koupilo družstvo Krucemburk a to mám pomohlo, mohli jsme okruh začít připravovat s předstihem. Oproti loňsku se pojede prakticky na stejné trati, jen je trochu upravena jedna zatáčka a okruh měří 2600 metrů," řekl Leoš Chojka.

Před rokem vyhrál v Hlinsku polský jezdec Marek Konwa, mezi ženami pak Kristýna Zemanová. „Určitě bych diváky chtěl pozvat na mistra ČR Michaela Boroše, který toho doma již asi moc nepojede a v kategorii žen na skvělou Maďarku Blanku Kata Vasovou. Tedy dva vítěze ze středy. Začínáme v 9:15 nejmladšími kategoriemi a ve 14:30 odstartuje hlavní závod mužů," dodal Chvojka.


< Zpět

Partneři

close
detail