Změna v rozpisu závodu TOI TOI Cupu v Jičíně

Komise cyklokrosu Českého svazu cyklistiky dnes na svém zasedání rozhodla udělat změnu v rozpisu třetího závodu seriálu v Jičíně, který se uskuteční v sobotu 8. října.

Jedná se o rozdělení kategorií kadetů a kadetek, které dosud startovaly společně. Tato změna bude platit i pro další závody. "Nový časový rozpis závodu omezí dobu mezi dojezdem předchozí kategorie a startem kategorie následující. Rozhodčí proto žádají, aby se i mládežnické kategorie v prostoru pro vyvolávání chovali ukázněně a seřadili se podél bariér tak, jako zkušení závodníci kategorie ELITE, kteří vprostřed nechávají uličku. Urychlí se tím předstartovní proces a řazení na start závodu bude klidnější i pro závodníky. Zároveň žádají rodiče, aby při vyvolávání neprocházeli prostorem kontroly kol a dresů a nezdržovali tím řazení závodníků na start."

Na startu kadetů a kadetek stálo v Hlinsku přes sto závodníků a závodnic, což je opravdu hodně a právě z toho důvodu došlo k rozdělení této kategorie do dvou samostatných závodů.

Program závodu v Jičíně:

9:10 - starší žákyně a mladší žákyně

9:50 - starší žáci a mladší žáci

10:30 - kadetky

11:20 - kadeti

12:10 - junioři

12:55 – 13:20 - vyhlášení vítězů závodu v pořadí mladší žákyně, mladší žáci, mladší žáci, starší žáci, kadetky, kadeti, junioři

13:25 - ženy

14:30 - muži

15:40 – 15:50 vyhlášení vítězů závodu v pořadí ženy, muži.


< Zpět

Partneři

close
detail