Karel Svoboda – Díky všem za vydařený šampionát ve Slaném a nyní se těšme na Tábor

V sobotu 10.1.2015 vyvrcholil cyklokrosový pohár ve Slaném závodem mužů elite, U23 a juniorů. Ředitel mistrovství České republiky 2015 adresoval po závodě poděkování všem, kteří se na jeho uskutečnění nezištně podíleli.

Vraťme se do Slaného, dějiště Mistrovství České republiky a finále TOI TOI Cupu 2014/15. Na plochodrážní stadion dorazilo vice než 2 000 diváků, kteří vytvořili pro jezdce potýkající se s jednou z nějtěžších tratí seriálu důstojnou atmosféru.

Z pozice hlavního pořadatele závodu bychom tímto chtěli poděkovat:
- samotným jedzcům, kteří předvedli heroické výkony na velmi těžké, rozbahněné  trati. O náročnosti závodu svědčí i nízký počet dokončivších závod.

- divákům, kteří v sobotu dopoledne vyměnili pohodlí svých obýváků za trochu větrnou podívanou, ale jistě mi dají za pravdu, že atmosféra na stadionu se nevyrovná televizním reproduktorům.

- mým kamarádům z TOI TOI Cykloklub Slaný za jejich nezištnou pomoc při stavbě trati, během závodu a po závodě. Za stovky odpracovaných hodin v zimě, větru, dešti, v blátě. Ve čtvrtek byla trať připravena z 90%. Po páteční vichřici však mohli začít znovu a až do zahájení závodu neustále byli v permanenci při řešení potrhaných bezpečnostních pásek, převěšování poničených reklamních plachet partnerů, povaleného a poškozeného oplocení.

- místnímu kynologickému sdružení, které nám umožnilo průjezd jejich areálem a kde vznikla fyzicky nejtěžší pasáž závodu.

A sice na posledním místě, ale ne posledním, chci tímto poděkovat všem sponzorům, bez jejichž finanční pomoci nelze v dnešní době organizovat žádnou akci, a v neposlední řadě děkuji Agentuře Cyklistika a jejich pracovníkům – dobrovolníkům – za jejich pomoc při stavbě trati a organizaci závodu.

Nyní se již můžeme všichni soustředit na vrchol celé letošní cyklokrosové sezóny a to na Mistrovství světa v cyklokrosu pořádaném v jihočeském Táboře v termínu 31.1.-1.2.2015, kde budeme držet palce našim českým cyklokrosařům.

Karel Svoboda, TOI TOI, sanitární systémy, s.r.o.


Fotka: Michal Sváček, MF DNES


< Zpět

Partneři

close
detail