Česky English

Do Trutnova se dostanete objížďkou

V sobotu 24. října v Trutnově je na programu pátý díl letošního seriálu Toi Toi Cupu. V Královohradeckém kraji se pojedou závody kategorie žáků, kadetů a kadetek, junioři, ženy a Český pohár kategorie Masters.

Pořadatelé chtějí upozornit závodníky na několik důležitých informací. Na hlavní příjezdové komunikaci směrem z Trutnova k areálu Na Bojišti probíhají stavební práce a silnice je uzavřena. Týká se to všech, kteří do Trutnova přicestují ze směrů Jičín (Ml. Boleslav), Náchod a Vrchlabí. Ti, kteří přijedou od Hradce Králové, se tomuto úseku úplně vyhnou.

Objížďka je značena běžným dopravním značením, ale k dispozici je mapka s nákresem objížďky. Parkoviště pro závodníky a doprovod je tradičně uvnitř areálu letního kina, případně v protilehlé ulici naproti areálu. 

Ředitel závodu Martin Skála už objednal příjemné podzimní počasí. „Předpověď počasí slibuje, že by trutnovský cyklokros poprvé mělo provázet slunečné počasí. A co se týče trati závodu? Ta bude téměř shodná s tou loňskou. Je pouze o něco delší a nenajdete na ní umělé překážky, které byly zrušeny,“ upřesnil drobné změny.  

 

Program dne: Trutnov

10:00 hodin Žáci (společně žáci starší + mladší) a Kadetky (společně kadetky a žákyně)

10:45 hodin Kadeti 

11:35 hodin Junioři

12:30 hodin Ženy (ženy Elite + ženy do 23 let)

14:00 hodin Masters

Text–peh-, foto Jaroslav Svoboda


< Zpět

Partneři


Toi Toi


Auto Škoda


Strabag


Skupina ČEZ


Cube


Force


Kalas


Comett


Janev


Tufo


Karcher


Hi-tec


Profastav s.r.o.


TKF - Stany


Agentura Cyklistika


Roadcycling


Česká televize


MTBS.cz

iVelo.cz

close
detail