Soutěž o lístky na mistrovství Evropy

Chcete vyhrát lístky na mistrovství Evropy 2017 v Táboře? Stačí jen správně natipovat přesné umístění nejlepšího českého cyklokrosaře v nedělním závodě Světového poháru ve Valkenburgu.

Nedělní Světový pohár v nizozemském Valkenburgu má na programu závody čtyř věkových kategorií. O nejlepší umístění bude usilovat i třiadvacítka českých reprezentantů. Kdo z nich má největší šanci na nejlepší výsledek? Pokud správně uhodnete přesný výsledek a jméno, tak máte šanci vyhrát lístky na mistrovství Evropy 2017, které se koná v Táboře. Vyhrávají tři nejrychlejší, takže se svými tipy na facebooku "Máme rádi cyklokros" neváhejte.

Kdo z našich má předpoklady se nejlépe umístnit?

Skvělou formu v úvodu sezony potvrzuje v kategorii muži Elite Michael Boroš. Zde jsou jeho výsledky – Zonhoven 8., Tábor 1., Gieten 13, Neerpelt 4. místo. V kategorii žen je na tom nejlépe Pavla Havlíková – Ronse 4., Mladá Boleslav 1., Aigle 1. místo. Adam Ťoupalík dosáhl v každém závodě umístění v top 10 – Zonhoven 5., Ronse 4., Gieten 7. místo. Pouze v Táboře nedokončil. Překvapit můžou junioři. „Pokud to kluci zvládnou psychicky, je šance na dobré umístění. Fyzicky jsou na tom velmi dobře,“ prohlásil junior Tomáš Kopecký, který pravidelně závodí v Belgii nebo Holandsku a může tak porovnávat.     

„Podle dosažených výsledků nasvědčuje, že by měl být z našich nejlepší Adam Ťoupalík v kategorii U23, kde tipuji, že skončí pátý. Ale myslím si, že ho můžou nahradit i ostatní reprezentanti. Třeba Pavla Havlíková zde obhajuje třetí místo a stabilní výkonnost do top 10 prokazuje Michael Boroš. Očekávám solidní výsledek i od juniorů, kteří od začátku sezony mají chuť závodit,“ odhadl reprezentační kouč Petr Dlask šance našich cyklokrosařů.

Text -peh-, foto Michal Sváček


< Zpět

Partneři

close
detail