Pozor! V Uničově dojde ke změně programu i vyhlášení výsledků

Proti předchozím závodům Toi Toi Cupu dochází v Uničově ke změně programu a následujícímu vyhlášení výsledků.

Místo tradičního programu v letošním ročníku Toi Toi Cupu prohodili pořadatelé v Uničově start závodu mužů a žen. Ve 13 hodin odstartují nejprve muži Elite a U23, v 14:30 hodin vyrazí do terénu ženy Elite a ženy do 23 let. Navíc je změněn i program slavnostního vyhlášení výsledků.

Po skončení závodu mužů dojde ke slavnostnímu vyhlášení výsledků, kde budou dekorováni tři nejlepší sobotního závodu kategorie C1. Poté bude oceněno i trio nejúspěšnějších v celkovém pořadí Toi Toi Cupu společně s nejlepším družstvem. Podobný scénář bude pokračovat i po skončení závodu žen.

„Z rozhodnutí cyklokrosové komise jsme se domluvili, že po skončení závodu mužů dojde pouze ke slavnostnímu vyhlášení. Vzhledem k tomu, že jedná o mistrovství republiky mládežnických kategorií a současně i k vyvrcholení poháru, tak chceme, aby bylo důstojné. Proto dojde k vyhlášení výsledků až po závodě žen. Proto žádáme všechny závodníky, kteří se umístí na medailových pozicích na mistrovství republiky i v celkovém pořadí Českého poháru jednotlivců i družstev, aby zůstali až do konce. Chceme, aby vyhlášení a dekorování vítězů bylo důstojnou tečkou za letošní sezonou,“ žádá všechny závodníky předseda cyklokrosové komise Petr Balogh.

Program dne - Uničov

Sobota 10. prosince

  9:45 hodin Kadetky (společně kadetky a žákyně)

10:25 hodin Žáci (společně žáci starší + mladší)

11:10 hodin Kadeti 

12:00 hodin Junioři

13:00 hodin Muži (Elite a U23)

Přibližně 14:10 hodin slavnostní vyhlášení výsledků mužů – závod C1 + celkové pořadí jednotlivců a družstev

14:30 hodin Ženy (ženy Elite + ženy do 23 let)

Přibližně 15:15 hodin slavnostní vyhlášení výsledků - kadetky a žákyně, žáci starší + mladší, kadeti, junioři, ženy Elite + ženy U23

Text a foto -peh-


< Zpět

Partneři

close
detail