Česky English

Pozor změna programu úvodního závodu ve Slaném

Proti původnímu programu úvodního závodu letošního ročníku Toi Toi Cupu ve Slaném dochází ke změně i následujícímu vyhlášení výsledků.

Místo tradičního programu v letošním ročníku Toi Toi Cupu prohodili pořadatelé ve Slaném start závodu mužů a žen. Ve 13 hodin odstartuje nejprve závod kategorie C1 muži Elite a U23, poté v 14:30 hodin vyrazí do terénu ženy Elite a ženy do 23 let. Navíc je změněn i program vyhlášení výsledků.

Po skončení závodu mužů dojde ke slavnostnímu vyhlášení výsledků. Nejprve budou dekorováni tři nejlepší čtvrtečního závodu kategorie C1, poté bude oceněno i trio nejúspěšnějších ve všech mládežnických kategoriích.

„Za vzniklou situaci se omlouvám a hlavně chci poděkovat za vstřícnost a ochotu všem rozhodčím v čele s hlavním rozhodčím Mladenem Durlenem a hlavnímu pořadateli Karlovi Svobodovi. Předem se omlouvám i všem závodníkům za vzniklou komplikaci. Hlavním důvodem změny je posun ve vysílacím času České televize. Chceme, aby byl závod kategorie C1 vysílán v přímém přenosu,“ vysvětlil předseda cyklokrosové komise Petr Balogh.

Aktualizovaný rozpis závodu

-peh-


< Zpět

Partneři


Toi Toi


Auto Škoda


Strabag


Skupina ČEZ


Cube


Force


Kalas


Comett


Janev


Tufo


Karcher


Hi-tec


-


-


TKF - Stany


Agentura Cyklistika


Roadcycling


Česká televize


MTBS.cz

iVelo.cz

close
detail