Největšími favority jsou v Holých Vrších Havlíková a Paprstka

K favoritům čtvrtého závodu letošního ročníku Toi Toi Cupu budou patřit lídři průběžného pořadí - Pavla Havlíková a Tomáš Paprstka.

Podaří se Pavle Havlíkové udržet svoji neporazitelnost na domácích tratích? Připíše si Tomáš Paprstka třetí výhru v řadě? Na tuto tajenku budeme znát odpověď v sobotu odpoledne.

Při loňské neúčasti Havlíkové, Noskové a Czeczinkarové zvítězila Štěpánová před Mikuláškovou a Slovenkou Keseg Števkovou. Při formě suverénní Havlíkové by se mělo bojovat o zbylá dvě místa na stupních vítězů. Kandidátek je víc. Po bikové sezoně stále neúnavná Karla Štěpánová, která by ráda zopakovala svoje prvenství. Na bednu chce Nikola Nosková, která se po silniční sezoně stále zlepšuje a také Jana Czeczinkarová.

V kategorii mužů je okruh favoritů podstatně užší. Dá se předpokládat, že by se mohlo opakovat loňské pořadí – Tomáš Paprstka, Jan Nesvadba a Marek Konwa.

„Myslím, že moje forma i Tomáše jde nahoru. Určitě už bych chtěl vyhrát, ale bude dost těžké Toma porazit. Přijde mi dost silný. Má dobrou hlavu z posledních výsledků. Uvidíme, komu víc sedne trať, podle změn je dost těžká a spravedlivá. Takže se nechme překvapit,“ říká Jan Nesvadba. Už v Táboře dokázal, že jeho výkonnost jde rapidně nahoru a je zřejmě jediným, kdo může Paprstku porazit. Nebýt dvou defektů, kdo ví, jak by to dopadlo.

Jenže lídr průběžného pořadí Toi Toi Cupu má skvělou formu. Připravit o třetí vítězství ho můžou jen technické problémy. „Doufám, že zase vyhraju! Nevím, kdo přijede, takže se nechám překvapit. Jsem na to zvědavý, jak bude vypadat nová trať. Bude to zajímavé, jestli zaprší,“ uvedl Tomáš Paprstka.

-peh-


< Zpět

Partneři

close
detail