Vyzkoušejte závody v Boleslavi a Klíčanech

Nechce se vám už lenošit a válet se doma na gauči? Chcete si vyzkoušet svoji formu a výkonnost? Ideální příležitost máte ještě před startem cyklokrosové sezony. Otevírákem budou dva závody v Mladé Boleslavi a Klíčanech.

Prvním ze závodů se uskuteční v sobotu 15. září cyklokros v Mladé Boleslavi, který uspořádá cyklistická akademie Mladá Boleslav v cykloparku na Štěpánce. Ředitelem závodu je Josef Hladík a přihlášky jsou třeba zaregistrovat nejpozději dva dny před konáním závodu.

Soutěžní program zahájí v 9:45 hodin kadetky, v 10:25 hodin se postaví na start žáci, v 11:10 hodin budou následovat kadeti. V pravé poledne vyrazí na trať junioři a vyvrcholením dne bude ve 13 hodin společný start žen a mužů. Bližší informace najdete na http://www.cyklokros.cz/data/web/docs/propozice-cyklokros-mb2018.pdf

Ve středu 19. září je pak na programu cyklokros Beckov, jehož pořadatelem je TJ Sokol Veltěž. Ředitel závodu Pavel Mišoň zve všechny zájemce do Klíčan, kteří se musí přihlásit nejpozději dva dny před startem. Program dne začíná v 16 hodin závodem „Nábor děvčat“, a „Nábor chlapců“. V 16:20 hodin odstartují společně kategorie kadetek, žákyň a mladších a starších žáků. V 17 hodin se postaví na start zbývající kategorie – juniorky, ženy, veteráni, kadeti, junioři a muži.

Bližší informace najdete na http://www.stredoceskysvazcyklistiky.cz/files/files/f52-CX-Beckov-propozice-2018.pdf

Text -peh-, foto J. Svoboda


< Zpět

Partneři

close
detail