Kooperativa Cyclocross team do třetí sezony

Do své třetí cyklokrosové sezony vstupuje Kooperativa Cyclocross team. Jeden z nejlepších, především v ženské části, na českých okruzích. Za dva uplynulé roky má za sebou celou řadu úspěchů. Vzpomeňme dvě vítězství v Českém TOI TOI Cupu Pavly Havlíkové, vítězství v poháru družstev žen, vítězství stejné závodnice ve Švýcarském poháru EKZ a samozřejmě mistrovské tituly mezi ženami Pavly Havlíkové. Start závodníků této stáje na mistrovství Evropy a světa vyplívá z vysoké výkonnosti závodnic.

Díky generálnímu partnerovi Kooperativa pojišťovna, a.s. a hlavnímu partnerovi Favorit Bicycles s.r.o. pod křídli KC Kooperativa Jablonec nad Nisou je tým na prahu nové cyklokrosové sezony v plné síle. Úkolem je bojovat o přední příčky na cyklokrosových závodech, ale také vychovávat mladé závodníky.

Proto od nové sezony ke stávajícím členkám týmu rozhodlo vedení rozšířit celek o juniorku Michaelu Navrkalovou, juniora Vojtěcha Březnu a kadeta Václava Veverku. Ti doplní dlouholetou oporu Pavlu Havlíkovou a mladé závodnice Elizabeth Ungermanovou a Terezu Švihálkovou.

Kooperativa Cyclocross team v sezoně 2018-2019 bude již tradičně jezdit na kolech českého výrobce Favorit, obouvat galusky Tufo, ráfky Spinollo, šlapací středy Gebhardt, vodítka Cabtech, komponenty Sram, vozit přilby, tretry a brýle Vittoria a oblékat závodní oblečení od tradiční firmy LAWI.

Závodníci a závodnice budou používat k občerstvení a doplňkové stravě produkty AMIX a sportovní kosmetiku Bina care. Tým je založen na českých kořenech, a proto propaguje a používá především produkty českých výrobců a značek.

Text -jc-, foto -jsb-


< Zpět

Partneři

close
detail