Toi Toi Cup pokračuje v sobotu v Kolíně

V sobotu 10. listopadu 2018 se na tradiční trati v Kolíně Borkách uskuteční další ročník Velké ceny města Kolína v cyklokrosu.

Program soutěžního dne zahájí již v 8:45 hodin závod kadetek a následovat pak budou další kategorie. Vyvrcholením bude ve 12:15 hodin závod elitní kategorie mužů, který je zařazený do kategorie C1 stejně jako závod juniorů a žen, a vysílá ho v přímém přenosu ČT Sport.

Program dne:

8:45 hodin Kadetky (společně kadetky a žákyně)

9:25 hodin Žáci (společně žáci starší + mladší)

10:10 hodin Kadeti

11:00 hodin Junioři C1

12:15 hodin Muži (Elite a U23) C1

14:00 hodin Ženy (ženy Elite + ženy do 23 let) C1

 

Okruh je dlouhý 2900 metrů s dvanáctimetrovým převýšením, nechybí ani dvě umělé překážky a tři písečné pasáže.

Z důvodu velkého počtu přihlášených mládežnických závodníků dochází ke změně otevření kanceláře závodu. „Kancelář závodu pro výdej startovních čísel na Toi Toi Cup v Kolíně bude otevřena již v pátek 9. listopadu od 17:30 do 19:00 hodin. V tomto čase budeme vydávat startovní čísla pro všechny kategorie na základě odevzdaných licencí pro rok 2018,“ uvedl ředitel závodu Jan Slavíček.

 

Parkování a příjezd

Přinášíme Vám pár tipů na možnost parkování během Velké ceny města Kolína v cyklokrosu. Upozorňujeme, že nejde v žádném případě o vyhrazené parkování pro účely závodu, ale o běžná parkovací místa, kde je třeba dbát pokynů provozovatelů a dopravních předpisů. Mimo parkování na místech uvedených v plánku je možno parkovat v dalších přilehlých ulicích. Prosíme však všechny, kdo přijedou do Kolína vozem, aby byli ohleduplní k ostatním a dbali dopravních přepisů a pokynů pořadatelů.

Ulice Brankovická bude v úseku od křižovatky s Křičkovou pro veškerou dopravu po podobu konání závodu zcela uzavřena. Vjezd bude povolen pouze vozidlům závodníků a týmů.

Kolín je železničním uzlem s velmi dobrým vlakovým spojením. Vlaková zastávka Kolín-zastávka se nachází cca 500 metrů od samotného startu závodu.

-peh-

 


< Zpět

Partneři

close
detail