Mládežníci bojovali v Čáslavi o další pohárové body

V neděli v Čáslavi se uskutečnil devátý závod letošního ročníku Toi Toi Cupu v mládežnických kategoriích.

V kategorii starších žáků dominovali borci Ivaru CS – Author teamu, kteří obsadili kompletní stupně vítězů. Zvítězil Jakub Elbadri před Filipem Samcem a Adamem Bernátem. V průběžném pořadí zatím vede Václav Ježek, před Filipem Samcem a Jakubem Elbadri. Čtvrtý je sice Richard Kobr, ale jen kvůli absenci v Čáslavi. Jeho bilance čtyř výher, jednoho druhého a tří třetích míst mu dává velkou šanci na celkové prvenství.

V kategorii kadetek a starších žákyň po prvním letošním zaváhání v Kolíně opět zvítězila Aneta Novotná a připsala si už osmý triumf. Tím si už prakticky zajistila jako první celkové prvenství.

Důležitý krok k celkovému vítězství udělal v kategorii kadetů Matyáš Fiala, který si připsal šestou pohárovou výhru. Jeho největší konkurent Matěj Stránský dojel druhý a v průběžném pořadí ztrácí na lídra šest bodů.

V kategorii juniorů zvítězil Jakub Ťoupalík, který si připsal letošní čtvrté vítězství. Průběžným lídrem je i nadále Jakub Kučera, který nevynechal ani jeden závod. K celkovému prvenství má našlápnuto Jakub Ťoupalík. Ve zbývajících třech klání musí při škrtání dvou nejhorších výsledků bodovat.

Na závěr dne se jely i závody kategorie mužů a žen Elite, ve kterých zvítězil Josef Jelínek a jeho oddílová kolegyně Jana Czeczinkarová.

-peh-, foto Ivan Sova


< Zpět

Partneři

close
detail