Aktuality

Bahnivá krosová sezona, servis Kärcher jede naplno

Cyklokros, to je jízda na kole v terénu. Někdy na suchých okruzích, v posledních letech ojediněle na sněhu, ale hlavně na blátě. A ta letošní je na bahno velmi výživná, ale to k tomu odvětví patří. A jízda na kole obalené bahnem je pro závodníky mnohem náročnější. Kolo je těžší a především mnohem častěji dochází k technickým problémům, prostě zabahněná přehazovačka rozhodně nefunguje tak dobře jako čistá.

Dva závodní dny TOI TOI Cupu v Rýmařově

Dva závodní dny čeká o víkendu českou cyklokrosaře v Rýmařově. Potřetí se zde uskuteční velký TOI TOI Cup s letos navíc i mistrovství republiky mládežnických kategorií. Nejprve v sobotu 10. prosince se pojede sedmý závod (mezinárodní závod UCI C2) pro kategorie muži, ženy a junioři a tím tento seriál vyvrcholí. A v neděli 11. prosince zakončí svoji domácí sezonu mládežnické kategorie devátým „malým“ TOI TOI Cupem a především budou žáci, žákyně, kadeti a kadetky bojovat o mistrovské tituly.

Po Fialovi další premiérové výhry: V Kolíně vítězí Vaníček a Dlasková

Dvě nová jména mezi vítězi závodů seriálu TOI TOI Cupu přinesl osmý závod, který se dnes jel na trati v Kolíně. Na nejvyšší stupeň se premiérově postavila Vanda Dlasková z celku Auto Škoda Mladá Boleslav a také Šimon Vaníček (ČEZ Cyklo Team Tábor). Při absenci juniorského suveréna Václava Ježka se totéž podařilo Jakubu Kubovi z Dukly Praha.

V Kolíně se pojede již poosmnácté

Již osmý závod TOI TOI Cupu přivítá v sobotu 3. prosince tradiční pořadatel v Kolíně. "Budeme mít plnoletost, pojed se u nás již poosmnácté," prozradil za organizátory z Z&S Apache Team ředitel závodu Jan Slavíček. Centrem mezinárodního závodu kategorie UCI C2 pro kategorie Muži Elite+U23, ŽENY ELITE a junioři a národní závody pro kategorie žáci, žákyně, kadeti, kadetky bude Atletický stadion Mirka Tučka

Junior Ježek pokračuje ve své neporazitelnosti

Nejlepší český junior Václav Ježek z celku Brilon Racing team MB pokračuje ve své vítězné sérii na českých okruzích v rámci TOI TOI Cupu. Sedmý závod série pro mládež se jel v Čáslavi jako Grand Prix Středočeského kraje a Ježek vybojoval sedmou výhru, když druhého Jakuba Kubu (Dukla Praha) porazil o 25 vteřin, třetí skončil se ztrátou 1:04 Pavel Šumpík (Jaroslav Kulhavy Cycling Team).

Změny v programu mistrovství republiky

Vzhledem k požadavkům České televize došlo ke změně rozpisu mistrovství republiky, které se uskuteční v neděli 15. ledna v Mladé Boleslavi.

Trať v Čáslavi doznala značných změn

V sobotu 26.listopadu čeká na domácí mladé cyklokrosaře již sedmý díl TOI TOI Cupu - tentokrát v Čáslavi je na programu tzv, "malý" TOI TOI Cup , což znamená, že je to národní závod pro kategorie žáci, kadeti, kadetky, junioři, juniorky. Ale při "Grand Prix Středočeského kraje" se pojedou i veřejné závody pro kategorie Open muži a Open ženy.

Ve Slaném dvojnásobný triumf ČEZ Cyklo Team Tábor

Dvojnásobným triumfem skončil pro muže ČEZ Cyklo Team Tábor šestý podnik seriálu TOI TOI Cupu, který se jel v sídle hlavního partnera seriálu firmy TOI TOI ve Slaném. Své první vítězství vybojoval v této prestižní soutěži Matyáš Fiala, který za sebou nechal týmového kolegu Šimona Vaníčka o minutu, třetí skončil Jakub Říman (Auto Škoda Ml. Boleslav).

Další díl TOI TOI Cupu se jede již ve čtvrtek ve Slaném

Po dvou zastávkách v jižních Čechách se bude bojovat o body do seriálu TOI TOI Cupu tentokrát na tradičním místě ve středočeském městě Slaný. A pojede se již ve čtvrtek 17. listopadu. Šestý podnik seriálu je mezinárodní závod UCI C2 pro kategorie mužů elite + muže U23, ženy elite a juniory a juniorky, pro kategorie žáci, žákyně, kadeti a kadetky je to pak závod národní.

POZOR - prodloužená doba pro přihlášení do Slaného

Pořadatelé seriálu TOI TOI Cupu se rozhodli prodloužit termín pro přihlášení k šestému dílu seriálu, který se pojede ve čtvrtek 17. listopadu ve Slaném, do úterý 15. listopadu do 9:00.

| 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 >> 70 |

Partneři

close
detail