Aktuality

TOI TOI Cup pokračuje na jihu Čech dvěma závody

Cyklokrosová sezona je v plném běhu, prakticky každý týden se jede závod Světového poháru, jezdí se mezinárodní závody po celé Evropě i USA a pokračuje pochopitelně i domácí TOI TOI Cup. O tomto víkendu se uskuteční čtvrté a páté pokračování a oba podniky je jedou na jihu Čech. Nejprve v sobotu 12. listopadu závod kalendáře UCI C2 ve Veselí nad Lužnicí a o den později v neděli 13. listopadu národní závod pro kategorie žáci, žákyně, kadeti, kadetky v Chýnově.

Ježek a Hanáková v první desítce v Maasmechelenu

V belgickém Maasmechelenu pokračoval dnes čtvrtým dílem seriálu Světového poháru v cyklokrosu. V mládežnických kategoriích se do elitní desítky dostali juniorky Eliška Hanáková, která dojela osmá a o jednu příčku lépe skončil Václav Ježek.

Aktualizovaná mapa Toi Toi Cupu v Čáslavi

Sedmý závod seriálu TOI TOI Cupu se pojede v sobotu 26. listopadu v Lesopark Vodranty v Čáslavi a pořadatelé z Talent Bike spolku aktualizovali mapu tratě a zázemí závodu.

V Lounech proběhl seriál cyklokrosů

Okruh v Lounech přivítal celkem třikrát několik desítek cyklokrosařů a celkovým vítězem kategorie Muži se stal Pavel Jindřich z ČEZ Cyklo Team Tábor.

Cyklokrosová reprezentace se připravuje v Táboře

V Táboře se sešla česká krosová reprezentace a od pondělí do čtvrtka pod vedením kouče Petra Kloučka a dvou jeho asistentů Petra Dlaska a Michala Bednáře absolvuje do čtvrtka soustředění. "Budeme trénovat na silnici, ale i v terénu a věřím, že před závodem Světového poháru na zdejší trati si s ní všichni dostatečně seznámí. Máme zde od začátku 17 juniorů, juniorek a krosařů kategorie U23," řekl Petr Klouček.

V Jičíně nejlepší Vasová a Ferdinande

Již třetí díl seriáou TOI TOI Cupu se jel dnes v Jičíně, jako devátý ročník jičínských cyklokrosů. Na nové trati v okolí rybníka Šibeňák chyběl obhájce loňského prvenství a vítěz dvou úvodních závodů letošní sezony Michael Boroš, který absolvuje již zítra v americkém Waterloo úvodní podnik Světového poháru. Na startu se sešlo opět velmi početné startovní pole, poprvé v sezoně pro velký počet jezdců byly rozděleny kategorie kadetů a kadetek na samostatné závody.

Změna v rozpisu závodu TOI TOI Cupu v Jičíně

Komise cyklokrosu Českého svazu cyklistiky dnes na svém zasedání rozhodla udělat změnu v rozpisu třetího závodu seriálu v Jičíně, který se uskuteční v sobotu 8. října.

Třetí díl TOI TOI Cupu přivítá Jičín

Cykloklub Jičín připravuje již devátý ročník jičínských cyklokrosů, které se po loňském MČR mládeže pojedou již podruhé na nové trati v okolí rybníka Šibeňák. Loňský vítěz Michael Boroš bohužel startovat nebude, neboť absolvuje SP v americkém Waterloo a černým koněm elitního závodu by mohl být belgický závodník Anton Ferdinade, který přislíbil účast.

Stejně jako na Holých Vrších vítězů Boroš a Vasová

I ve druhém závodu seriálu TOI TOI Cupu, který se dnes jel v Hlinsku, vystoupili na nejvyšší stupeň mezi elitními ženami a muži stejní jezdci. Domácí převahu potvrdil Michael Boroš z týmu Elkov Kasper a závod žen ovládla maďarská závodnice Banka Kata Vasová, kteří se také pevně usadili na čele průběžného celkového pořadí. To samé platí i o juniorovi Václavu Ježkovi (Brilon Racing team MB).

Druhý TOI TOI Cup již v sobotu v Hlinsku

Sotva ve středu TOI TOI Cup odstartoval úvodním podnikem na Holých Vrších, tak v rychlém sledu přichází jeho druhé pokračování. V sobotu 1. října se česká krosovou elita i kvalitní zahraniční konkurence představí na okruhu v Hlinsku.

| 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 >> 69 |

Partneři

close
detail