Aktuality

M. Mikulášková: „Budu maximálně spokojená, když obhájím titul“

Cyklokrosařka ČEZ Cyklo Teamu Tábor Martina Mikulášková patří jako obhájkyně titulu a díky prvenství v letošním ročníku Toi Toi Cupu k favoritkám závodu mistrovství republiky v kategorii žen.

Muži a ženy svedou v Hlinsku boje o tituly

V sobotu v Hlinsku se budou rozdělovat mistrovské tituly. Funkcionáři a pořadatelé domácího šampionátu seznámili na tiskové konferenci přítomné novináře s aktuálními novinkami.

Poklidné prožití svátků vánočních a hodně radosti, štěstí a úspěchů v novém roce 2017 přeje Agentura Cyklistika

Miroslav Janout obdržel zvláštní ocenění

Cyklistický rozhodčí Miroslav Janout získal v anketě nejlepší sportovec Jihočeského kraje zvláštní ocenění.

Cyklokrosařky Kooperativy upřednostnily start ve Švýcarsku

I přesto, že se v Uničově konal závod kategorie C1, startovní listina závodu žen byla ochuzena o tři reprezentantky klubu KC Kooperativa Jablonec n.Nisou (Havlíková, Nosková a Bajgerová). Na důvody absence jsme se zeptali trenéra Milana Hollósiho. (Rozhovor vznikl v sobotu dopoledne).

Kateřinu Nash náročné podmínky v Uničově nerozhodily. „Stále mě to baví,“ prohlásila.

Kateřina Nash zvládla sobotní závod kategorie C v Uničově na jedničku. Suverénně vyhrála, své soupeřky porazila téměř dvouminutovým rozdílem. Možná i proto měla dobrou náladu a zářila úsměvem od ucha k uchu. Po slavnostním vyhlášení pak dlouho ochotně odpovídala na zvídavé otázky novinářů.

Ohlasy vítězů a medailistů z Uničova – 2. díl

Přinášíme komentáře a ohlasy vítězů a medailistů z Uničova mládežnických kategorií.

Paprstka by rád uspěl i v zahraničí

Juniorský exmistr světa v cyklokrosu Tomáš Paprstka si připsal v sobotu v Uničově třetí vítězství v Toi Toi Cupu. Obhájil loňské prvenství, rád by příští rok přidal třetí v řadě. Ve zbývající části letošní sezony by se chtěl prosadit i v zahraničí a uspět na světovém šampionátu.

Ohlasy vítězů a medailistů z Uničova

Přinášíme komentáře a ohlasy vítězů a medailistů z Uničova.

Dnes v Uničově poznáme nové cyklokrosové mistry republiky

Den D se naplnil. Dnes bude pro mládežnické kategorie vrcholem sezony, protože se v Uničově poznáme nové mistry republiky. Jedenáctý díl letošního Toi Toi Cupu určí zároveň i vítěze Českého poháru.

| 1 << 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24 , 25 , 26 , 27 , 28 , 29 , 30 , 31 , 32 >> 48 |