Aktuality

ČEZ Cyklo Team Tábor pomáhá

ČEZ Cyklo Team Tábor vstupuje v pondělí 17. srpna do přípravy na cyklokrosovou sezonu ročníku 2015/2016.
Oddíl odjíždí jako každoročně na desetidenní soustředění do Krkonoš, kde závodníci chtějí načerpat čerstvé síly. Soustředění se zúčastní muži, junioři a vybraní kadeti. V minulém měsíci došlo, k naší velké radosti, k prodloužení spolupráce mezi společností ČEZ, a.s. a ČEZ Cyklo Teamem Tábor.

Trenérem cyklokrosařů se stal Petr Dlask

Novým trenérem české cyklokrosové reprezentace byl prezidiem Českého svazu cyklistiky na návrh komise cyklokrosu jmenován bývalý dlouholetý a úspěšný reprezentant Petr Dlask.

Cyklokrosař Ondřej Bambula se oženil

Český cyklokrosař Ondřej Bambula přestoupil poslední květnovou sobotu do stavu manželského. Osmadvacetiletý reprezentant si po sedmileté známosti vzal v kostele sv. Filipa a Jakuba v Táboře za ženu Terezu Mládkovou.

Sestřih TOI TOI Cupu 2014/15

Uplynulá nejvyšší cyklokrosová soutěž v České republice se nesla ve znamení dominance táborského dua Jakub Skála a Michael Boroš a senzačního titulu Adama Ťoupalíka. Podívejte se na patnáctiminutový výběr ze všech osmi podniků série.

ČEZ CT Tábor a jeho závodníci získali další ocenění

Po úspěchu v krajské anketě o nejlepšího sportovce, kde Jakub Skála stejně jako ČEZ Cyklo Team Tábor skončil na druhém místě, se podařilo Jakubovi zvítězit v anketě o nejlepšího sportovce v okrese Tábor a v kategorii kolektiv roku se ČEZ Cyklo Team Tábor umístil na 2. příčce. V kategorii talent roku se mezi oceněnými objevila také naše závodnice Celestýna Součková.

Mladí cyklokrosaři uspěli v anketě Sportovec roku okresu Klatovy 2014

V anketě Sportovec roku 2014 v okresu Klatovy byl kolektiv cyklokrosařů žáků týmu Cyklosport - Pitstop.cz vyhlášen nejlepším sportovním mládežnickým kolektivem. Složení - Matyáš Fiala, Jan Štych a Václav Mundl, manažer a trenér Vítězslav Šklebený, mechanik Josef Fiala.

Nosí Kateřina Nash a Adam Ťoupalík při závodech správně oblečení v mistrovských barvách?

Kateřina Nash a Adam Ťoupalík jsou aktuálními mistry České republiky v cyklokrosu. S tím se pojí povinnost nosit trikot v mistrovském designu. Zda tak dělají správně, jsme se zeptali pana Miroslava Janouta, mezinárodního cyklistického rozhodčího a člena komise cyklokrosu.

Karel Svoboda – Díky všem za vydařený šampionát ve Slaném a nyní se těšme na Tábor

V sobotu 10.1.2015 vyvrcholil cyklokrosový pohár ve Slaném závodem mužů elite, U23 a juniorů. Ředitel mistrovství České republiky 2015 adresoval po závodě poděkování všem, kteří se na jeho uskutečnění nezištně podíleli.

TOI TOI Cup #8 a MČR 2015 ve Slaném – Fotogalerie Michala Sváčka

64. republikový šampionát se odehrál ve skvělé divácké atmosféře a přinesl krásné souboje převážně mladých gladiátorů v bahně. Podívejte se na obrázky Michala Sváčka, fotografa deníku MF DNES.

TOI TOI Cup #8 a MČR 2015 ve Slaném – Mistrem je fenomenální Adam Ťoupalík!

Novým českým šampiónem se ve Slaném stal osmnáctiletý jezdec stáje BKCP-PowerPlus. Vyhrál svůj pátý titul za sebou v řadě. Dvakrát v kadetech, dvakrát v juniorech a nyní poprvé v mužích. Druhý skončil Vojtěch Nipl a třetí Michael Boroš. Celkovým vítězem TOI TOI Cupu 2014/15 se stal v cíli čtvrtý Jakub Skála.

| 1 << 26 , 27 , 28 , 29 , 30 , 31 , 32 , 33 , 34 , 35 , 36 , 37 , 38 , 39 , 40 |