Aktuality

Ťoupalík v Gietenu desátý, Březina dvanáctý

V prvním závodě osmidílné série Superprestige se v nizozemském Gietenu představili i čeští reprezentanti.

Nejmenší byla opět nejrychlejší

Kategorii žen v Hlinsku ovládla podobně jako ve Slaném nejmenší žena ve startovním poli Pavla Halíková.

Suverénní Paprstka pokořil své soupeře o třídu

Nevídaný náskok šestadevadesáti vteřin si přivezl do cíle suverénní Tomáš Paprstka. Druhé místo vybojoval na oblíbené domácí trati Lubomír Petruš, se ztrátou devatenácti vteřin dojel třetí Jakub Skála.

Bittner, Schierl a Jelínek se radovali v Hlinsku už podruhé

Druhý díl seriálu Toi Toi Cupu v Hlinsku odstartoval sobotní den závodem kategorie žáků a kadetek. Na ideálně připravené trati a za větrného a slunečného počasí se vydalo do terénu 43 žáků a 22 kadetek.

Kateřina Nash je v žebříčku druhá

Mezinárodní cyklistická federace UCI vydala k 29. září čerstvý žebříček cyklokrosařů.

Toi Toi Cup pokračuje v sobotu v Hlinsku

Druhý díl seriálu Toi Toi Cupu míří do Hlinska. Už zítra v 10 hodin odstartují žáci s kadetkami, sportovní den vyvrcholí odpoledne ve 14 hodin, kdy do terénu vyrazí muži společně s jezdci kategorie U23.

Trenér Dlask pochválil kandidáty reprezentace

Na prvních závodech ve Slaném nemohl chybět ani reprezentační trenér Petr Dlask. Nejenom, že pozoroval všechny kandidáty reprezentace, ale povzbuzoval i radil. Nevynechal ani příležitost se zeptat na zdravotní stav svých svěřenců nebo jejich problémy.

V mládežnických kategoriích se bojovalo o premiérové body

O první body ve dvanáctidílné sérii Toi Toi Cupu se bojovalo i v ostatních mládežnických kategoriích. Ve dvou kategoriích slavil úspěch únik (žáci a junioři), naopak závod kadetů a kadetek byl napínavý až do cílové rovinky.

Ženám kralovala Havlíková

I závod žen ve Slaném byl zařazen do kategorie C1. Ten ovládla Pavla Havlíková, která porazila legendu a čtyřnásobnou mistryni světa v cyklokrosu Němku Hanku Kupfernagelovou.

Dramatická podívaná ve Slaném, skvělý Šimůnek bronzový

V úvodním závodu letošního ročníku Toi Toi Cupu ve Slaném zvítězil německý šampión Marcel Meisen. O prvenství se prala i trojice Čechů – Michael Boroš, Tomáš Paprstka a Radomír Šimůnek, který se nakonec radoval ze třetího místa.

| 1 << 27 , 28 , 29 , 30 , 31 , 32 , 33 , 34 , 35 , 36 , 37 , 38 , 39 , 40 , 41 , 42 >> 44 |