Aktuality

Pozor! V Kolíně je změna časového programu dne

Na žádost cyklokrosové komise opět zveřejňujeme časový program sobotního dne v Kolíně, kde se koná mistrovství republiky žákovských kategorií.

VC města Kolína rozhodne o vítězích Toi Toi Cupu, ale i o mistrech republiky

Závěrečným závodem v Kolíně skončí v sobotu letošní 11. ročník Toi Toi Cupu. Velká cena města Kolína rozhodne nejen o celkových vítězích všech kategorií, ale určí i nové mistry republiky v mládežnických kategoriích.

Promrzlé Milovice pokračují dnes předposledním závodem Toi Toi Cupu

Předposledním dílem pokračuje první prosincovou sobotu letošního 11. ročníku Toi Toi Cupu v Milovicích.

Udrží Pavla Havlíková svoji neporazitelnost i v Milovicích?

K favoritům sobotních závodů v Milovicích v kategorii žen a mužů budou patřit lídři průběžného pořadí Toi Toi Cupu Pavla Havlíková a Tomáš Paprstka.

Letošní Toi Toi Cup míří k závěru, předposlední díl se koná v Milovicích

Do konce sedmidílného seriálu letošního 11. ročníku Toi Toi Cupu už zbývají jen dva závody. Ten šestý je na programu první prosincovou sobotu v Milovicích, o týden později v Kolíně budeme znát nejen celkové vítěze všech kategorií, ale i nové mistry republiky v mládežnických kategoriích.

Lídr Toi Toi Cupu chce atakovat na SP dvacítku

Průběžný lídr letošního ročníku Toi Toi Cupu Tomáš Paprstka skončil v Uničově třetí. Po třech pohárových výhrách v řadě obsadil na evropském šampionátu v Táboře jednadvacáté místo, kde byl třetím nejlepším Čechem. V následujícím závodním programu by chtěl na Světových pohárech atakovat nejlepší dvacítku.

Toi Toi Cup pokračuje dnes v Uničově

Pátý závod letošního ročníku Toi Toi Cupu se koná v Uničově. Juniory, ženy a muže čeká závod kategorie C1.

Pozor! Změna konání závodu v Ostravě

Osmý závod malého Toi Toi Cupu se koná v neděli 12. listopadu v Ostravě.

Pátou zastávkou letošního 11. ročníku Toi Toi Cupu je Uničov

Sedmidílní seriál letošního 11. ročníku Toi Toi Cupu bude o víkendu pokračovat dvěma závody. V sobotu se pojede v Uničově, o den později pak pokračuje závody mládežnických kategorií v Ostravě.

Evropský šampionát pomohl táborským neziskovkám

Více než 103 tisíc korun získaly díky mistrovství Evropy v cyklokrosu místní organizace Kaňka Tábor a Domácí hospic Jordán. Peníze, které sportovci a návštěvníci vyšlapali v rámci Oranžového kola Nadace ČEZ, získají handicapované děti a nevyléčitelně nemocní.