TOI TOI Cup 2013 - 2014


Výsledky závodu

Kolín

Datum konání: 7.12.2013 Místo konání: Kolín
Délka závodu: 3 x 3060m Kategorie: Kadeti Průměrná rychlost vítěze: 20,72 km/h
PořSt.č.Kód UCIPŘÍJMENÍ a JménoKlubČasOdstupKolaBody
1.2CZE19980212BENC RomanFOCUS CYCLING ZNOJMO00:26:3500:00:0030
2.4CZE19981009SIRŮČEK VáclavKC KOOPERATIVA SG JAB.n.N.00:27:0000:00:2529
3.7CZE19980916ŠEDIVÝ JakubSK VELO PRAHA00:27:0000:00:2528
4.11CZE19990618GAVENDA JanTJ KOVO PRAHA00:27:1000:00:3527
5.9CZE19980506RUMAN JakubACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ00:27:3000:00:5526
6.1CZE19980702JELÍNEK JosefBIG SHOCK TEAM o.s.00:27:3500:01:0025
7.13CZE19980616DRDEK DominikČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:27:4300:01:0824
8.3CZE19980628BŘEZINA JonášSK VELO PRAHA00:27:4900:01:1423
9.10CZE19980120NOVÁK JanČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:28:0400:01:2922
10.15CZE19980130OTRUBA JakubMAPEI Cyklo Kaňkovský00:28:2100:01:4621
11.5CZE19981228WAGNER JakubMAPEI Cyklo Kaňkovský00:28:2100:01:4620
12.12CZE19991001VANÍČEK ŠimonREMERX - MERIDA TEAM KOLÍN00:28:3700:02:0219
13.8CZE19980911FIALA JosefCYKLOSPORT - Pitstop.cz00:28:3800:02:0318
14.17CZE19990209HONZÁK DavidTJ CYKLOPRAG00:28:4300:02:0817
15.14CZE19990814KLABOUCH PetrMADETA FITNESS/HAIBIKE00:28:5100:02:1616
16.18CZE19990428BÁRTA TomášSTEVENS Bikes - EMILIO SPORT00:28:5900:02:2415
17.19CZE19980828DOSTÁL JakubSTEVENS Bikes - EMILIO SPORT00:29:0200:02:2714
18.23CZE19980726POKORNÝ PetrACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ00:29:1200:02:3713
19.21CZE19980624PRUDEK DominkMORAVEC TEAM00:29:1900:02:4412
20.16CZE19981012KAŇKOVSKÝ JanMAPEI Cyklo Kaňkovský00:29:2800:02:5311
21.58POL19980424BUDZIŃSKI TomaszIntegral Collections MTB Team00:29:4100:03:0610
22.29CZE19981030ČAPEK TomášTJ KOVO PRAHA00:29:5700:03:229
23.25CZE19991017PALIČKA HynekACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ00:29:5800:03:238
24.24CZE19980730DOUCHA ŠtěpánČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:30:1800:03:437
25.34CZE19991205SYROVÁTKA MatějČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:30:3400:03:596
26.59POL19980424BUDZIŃSKI MarcinIntegral Collections MTB Team00:31:1000:04:355
27.30CZE19990816VOZNIČKA VojtěchSK JIŘÍ TEAM OSTRAVA00:31:4300:05:084
28.31CZE19980825ŠIMÁK DavidČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:32:1300:05:383
29.32CZE19990117VÁLEK OndřejTJ LOKOMOTIVA BEROUN00:32:1600:05:412
30.36CZE19980329INDRA JanTJ KOVO PRAHA00:32:2200:05:471
31.39CZE19990602KUBA KarelCK PŘÍBRAM00:32:5900:06:24
32.38CZE19980802CHARALAMBIS DenisCK PŘÍBRAM00:34:1000:07:35
33.55CZE19980617RUBEŠ VojtěchSK VELO PRAHA00:34:1600:07:41
34.41CZE19991218HOLUBOVSKÝ OndřejTJ STADION LOUNY00:34:1700:07:42
35.33CZE19981209ŠIMEK JanCK PŘÍBRAM00:34:2700:07:52
36.48CZE19990803BURGSTALLER JanČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:34:3200:07:57
37.46CZE19981003MIŠOŇ MatějSOKOL VELTĚŽ00:34:5300:08:18
38.47CZE19980319ČERNÝ LukášSOKOL VELTĚŽ00:34:5500:08:20
39.6CZE19990521CINK JanMAPEI Cyklo Kaňkovský1
Startovalo: 40Dokončilo: 39Nedokončilo: 1

Nedokončili

StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub
27HRUBÝ JakubKC KOOPERATIVA SG JAB.n.N.
StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub

Mgr. Jan Slavíček Segan Rodolfo
ředitel závodu hlavní rozhodčí