TOI TOI Cup 2013 - 2014


Výsledky závodu

Kolín

Datum konání: 7.12.2013 Místo konání: Kolín
Délka závodu: 7 x 3060m Kategorie: Elite,U23, Průměrná rychlost vítěze: 22,69 km/h
PořSt.č.Kód UCIPŘÍJMENÍ a JménoKlubČasOdstupKolaBody
1.2CZE19920301PAPRSTKA TomášREMERX - MERIDA TEAM KOLÍN00:56:3800:00:0030
2.6SVK19880115GAVENDA RobertTREK DUKLA Trenčín00:56:4200:00:0429
3.11CZE19920501LASÁK MatějMAX CURSOR00:56:5300:00:1528
4.1CZE19870725BAMBULA OndřejČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:57:0900:00:3127
5.5CZE19820322KYZIVÁT VladimírJOHNSON CONTROLS AŠ ML. BOL.00:57:4300:01:0526
6.4CZE19920809BOROŠ MichaelČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:58:0200:01:2425
7.7CZE19931215SKÁLA JakubČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:58:0300:01:2524
8.3CZE19930114NIPL VojtěchFOCUS CYCLING ZNOJMO00:58:0300:01:2523
9.9SVK19730408METLIČKA VáclavJOHNSON CONTROLS AŠ ML. BOL.00:59:4800:03:1022
10.15CZE19770331HEKELE EmilSTEVENS Bikes - EMILIO SPORT01:00:0700:03:2921
11.12CZE19821114EBERL FilipREMERX - MERIDA TEAM KOLÍN01:00:1800:03:4020
12.8CZE19900813ADEL FilipKC HLINSKO01:00:3600:03:5819
13.16CZE19850812SVOBODA JanYOGI RACING OSTRAVA01:00:4000:04:0218
14.10CZE19890816MALÍK MichalKC KOOPERATIVA SG JAB.n.N.01:01:3000:04:5217
15.14CZE19940605RYDVAL JakubKC KOOPERATIVA SG JAB.n.N.01:01:5800:05:2016
16.24CZE19851007KARÁSEK VladislavELEVEN - RUBENA Test TEAM01:02:0700:05:2915
17.17CZE19831017BENDA MichalTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA01:02:2400:05:4614
18.19CZE19850519PODRAZIL TomášTJ Sokol Holé Vrchy01:02:3000:05:5213
19.13CZE19950516SVRČINA KarelKC HLINSKO01:03:1200:06:3412
20.44AUT19720608MÖRX RolandARBÖ Radsport Kiesl01:03:4100:07:0311
21.21CZE19911119SMĚŠNÝ JanSTEVENS Bikes - EMILIO SPORT01:04:1300:07:3510
22.47CZE19920720SKALICKÝ PavelSK ŽAMBERK TESSUTI SPORT01:04:4800:08:109
23.22CZE19931127KUBÍN MichaelJOHNSON CONTROLS AŠ ML. BOL.01:06:2300:09:458
24.20CZE19901114MAYER BronislavSPORTOVNÍ KLUB PRIMA POLIČKA17
25.23CZE19831016BAMBULA StanislavČEZ CYKLO TEAM TÁBOR16
26.34CZE19860428SVATOŠ VáclavTJ Sokol Holé Vrchy25
27.27CZE19941115KOPECKÝ PavelAC SPARTA Praha24
28.33CZE19890819HAVELKA TomášTJ LOKOMOTIVA BEROUN23
29.31CZE19930622HOLUBOVSKÝ ZbyněkGALAXY CYKLOŠVEC22
30.32CZE19870101TRUKSA JakubATOM BIKE TREK TEAM31
31.26CZE19940709BECHYŇSKÝ RadekPRODOLI RACING TEAM4
Startovalo: 33Dokončilo: 31Nedokončilo: 2

Nedokončili

StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub
30BOŘIL PetrMORAVEC TEAM
46BŘEZNA JanKC KOOPERATIVA SG JAB.n.N.
StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub

Mgr. Jan Slavíček Segan Rodolfo
ředitel závodu hlavní rozhodčí