TOI TOI Cup 2013 - 2014


Výsledky závodu

Kutná hora

Datum konání: 5.10.2013 Místo konání: Kutná hora
Délka závodu: 4 x 2500m Kategorie: Kadeti Průměrná rychlost vítěze: 21,28 km/h
PořSt.č.Kód UCIPŘÍJMENÍ a JménoKlubČasOdstupKolaBody
1.3CZE19981009SIRŮČEK VáclavKC KOOPERATIVA SG JAB.n.N.00:28:1200:00:0030
2.6CZE19980702JELÍNEK JosefBIG SHOCK TEAM o.s.00:28:2700:00:1529
3.1CZE19980628BŘEZINA JonášSK VELO PRAHA00:28:5700:00:4528
4.11CZE19990618GAVENDA JanTJ KOVO PRAHA00:28:5900:00:4727
5.4CZE19981228WAGNER JakubMAPEI Cyklo Kaňkovský00:29:1000:00:5826
6.26CZE19981030ČAPEK TomášTJ KOVO PRAHA00:29:1500:01:0325
7.5CZE19980506RUMAN JakubACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ00:29:1500:01:0324
8.7CZE19980120NOVÁK JanČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:29:3700:01:2523
9.43CZE19980703MARTINEK TomášSK VELO PRAHA00:29:3700:01:2522
10.12CZE19990521CINK JanBIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s.00:29:4900:01:3721
11.13CZE19980911FIALA JosefCYKLOSPORT - Pitstop.cz00:29:5200:01:4020
12.23CZE19980726POKORNÝ PetrACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ00:30:0100:01:4919
13.18CZE19990428BÁRTA TomášSTEVENS Bikes - EMILIO SPORT00:30:0600:01:5418
14.27CZE19981012KAŇKOVSKÝ JanMAPEI Cyklo Kaňkovský00:30:1700:02:0517
15.10CZE19980916ŠEDIVÝ JakubSK VELO PRAHA00:30:2100:02:0916
16.15CZE19990814KLABOUCH PetrMADETA FITNESS/HAIBIKE00:30:2800:02:1615
17.9CZE19980801KAŠPAR AdamSK VELO PRAHA00:30:3000:02:1814
18.19CZE19990209HONZÁK DavidTJ CYKLOPRAG00:30:3500:02:2313
19.17CZE19991001VANÍČEK ŠimonREMERX - MERIDA TEAM KOLÍN00:30:3600:02:2412
20.2CZE19980212BENC RomanFOCUS CYCLING ZNOJMO00:31:1400:03:0211
21.21CZE19980828DOSTÁL JakubSTEVENS Bikes - EMILIO SPORT00:31:3100:03:1910
22.16CZE19980616DRDEK DominikČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:31:4000:03:289
23.29CZE19980730DOUCHA ŠtěpánČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:31:4700:03:358
24.46CZE19980424MOSINGER PetrCK PŘÍBRAM00:31:5300:03:417
25.25CZE19980403ŽALUDA JakubIVT NÁCHOD00:32:0100:03:496
26.24CZE19980624PRUDEK DominkMORAVEC TEAM00:32:4100:04:295
27.20CZE19991017PALIČKA HynekACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ00:32:5500:04:434
28.28CZE19990816VOZNIČKA VojtěchSK JIŘÍ TEAM OSTRAVA00:33:0700:04:553
29.30CZE19990727STEHNO FilipCK MTB Maraton Hlinsko00:33:2200:05:102
30.36CZE19980825ŠIMÁK DavidČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:34:0200:05:501
31.31CZE19980914HRUBÝ JakubKC KOOPERATIVA SG JAB.n.N.00:34:1400:06:02
32.34CZE19990608STEJSKAL JakubTJ Sokol Holé Vrchy00:34:5500:06:43
33.47CZE19981209ŠIMEK JanCK PŘÍBRAM00:35:2100:07:09
34.37CZE19991205SYROVÁTKA MatějČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:35:2200:07:10
35.45CZE19980802CHARALAMBIS DenisCK PŘÍBRAM00:36:5300:08:41
36.38CZE19990803BURGSTALLER JanČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:37:1100:08:59
37.49CZE19981003MIŠOŇ MatějSOKOL VELTĚŽ00:37:2400:09:12
38.50CZE19980319ČERNÝ LukášSOKOL VELTĚŽ1
39.40CZE19991218HOLUBOVKSÝ OndřejTJ STADION LOUNY1
Startovalo: 42Dokončilo: 39Nedokončilo: 3

Nedokončili

StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub
32KUBA KarelCK PŘÍBRAM
48VLASÁK DavidBIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s.
StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub
52BABOR DanielCK BÍTOVSKÁ

Miloš Fišera Valčič Bruno
ředitel závodu hlavní rozhodčí