TOI TOI Cup 2013 - 2014


Výsledky závodu

Kutná hora

Datum konání: 5.10.2013 Místo konání: Kutná hora
Délka závodu: 6 x 2500m Kategorie: Junioři Průměrná rychlost vítěze: 23,37 km/h
PořSt.č.Kód UCIPŘÍJMENÍ a JménoKlubČasOdstupKolaBody
1.1CZE19960509ŤOUPALÍK AdamČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:38:3100:00:0030
2.2CZE19960630LEHKÝ RomanKC KOOPERATIVA SG JAB.n.N.00:39:3000:00:5929
3.20CZE19960703ŠÍREK AdrianKC KOOPERATIVA SG JAB.n.N.00:40:1700:01:4628
4.7CZE19960113DEJMEK MartinČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:40:3400:02:0327
5.6CZE19960606KOVÁŘ JanMAPEI Cyklo Kaňkovský00:40:4400:02:1326
6.4CZE19970916KUNT LukášREMERX - MERIDA TEAM KOLÍN00:41:0800:02:3725
7.9CZE19961003HONZÍK JakubJOHNSON CONTROLS AŠ ML. BOL.00:41:2200:02:5124
8.11CZE19970913VOJÍŘ JaroslavREMERX - MERIDA TEAM KOLÍN00:41:2200:02:5123
9.10CZE19970829BAŘTIPÁN JosefTJ STADION LOUNY00:41:4200:03:1122
10.5CZE19960203VRÁNA DominkKC KOOPERATIVA SG JAB.n.N.00:41:5200:03:2121
11.40CZE19960310ŠULC JakubTJ AUTO ŠKODA Mladá Boleslav00:42:1300:03:4220
12.16CZE19960727PREJDA VáclavSK JIŘÍ TEAM OSTRAVA00:42:2100:03:5019
13.14CZE19960219PAPEŽ VítČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:42:2800:03:5718
14.44CZE19960702NOVÁK PřemyslPROFI SPORT GHOST TEAM CHEB00:42:5500:04:2417
15.50CZE19960513SCHUBERT ŠtěpánREMERX - MERIDA TEAM KOLÍN00:43:1500:04:4416
16.12CZE19961125ANDRŠ JakubKC KOOPERATIVA SG JAB.n.N.00:43:3700:05:0615
17.15CZE19970421MATĚJČEK MartinČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:43:4600:05:1514
18.13CZE19970926BRÁZDA MichalMAPEI Cyklo Kaňkovský00:43:4700:05:1613
19.43GER19960611SEIDEL RicoGER00:43:4900:05:1812
20.22CZE19970701POKORNÝ JiříBIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s.00:44:0400:05:3311
21.28CZE19960903CHARVÁT JanJOHNSON CONTROLS AŠ ML. BOL.00:44:1300:05:4210
22.27CZE19970519STARÝ DominikCYKLO BENDL CLUB 9800:44:1500:05:449
23.17CZE19960711JANATA DanielREMERX - MERIDA TEAM KOLÍN00:45:3700:07:068
24.19CZE19970319NEUMANN DanielTJ STADION LOUNY00:47:0400:08:337
25.41CZE19960522PUDL TomášMAPEI Cyklo Kaňkovský16
26.42CZE19970627KOUKAL FilipMORAVEC TEAM15
27.24CZE19971210FLÁMA TomášTJ Uničov14
28.26CZE19961129BURIAN StanislavTJ STADION LOUNY13
29.25CZE19971022KLEVETA JakubMAPEI Cyklo Kaňkovský12
30.31CZE19960213JUREČKA JiříPOLABŠŤÍ CYKLISTÉ11
31.39CZE19960509PRENĚK OndřejKC KOOPERATIVA SG JAB.n.N.1
32.32CZE19961128PLIML MartinTJ LOKOMOTIVA BERUN1
33.33CZE19960528STEJSKAL PřemyslTJ Sokol Holé Vrchy1
Startovalo: 35Dokončilo: 33Nedokončilo: 2

Nedokončili

StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub
8PETRUŠ JiříMAPEI Cyklo Kaňkovský
21BECHYNĚ MatějTJ KOVO PRAHA
StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub

Miloš Fišera Valčič Bruno
ředitel závodu hlavní rozhodčí