TOI TOI Cup 2013 - 2014


Výsledky závodu

Louny

Datum konání: 13.10.2013 Místo konání: Louny
Délka závodu: 5 x 2700m Kategorie: Kadeti Průměrná rychlost vítěze: 21,77 km/h
PořSt.č.Kód UCIPŘÍJMENÍ a JménoKlubČasOdstupKolaBody
1.1CZE19980628BŘEZINA JonášSK VELO PRAHA00:37:1200:00:0030
2.3CZE19980212BENC RomanFOCUS CYCLING ZNOJMO00:37:1700:00:0529
3.4CZE19980506RUMAN JakubACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ00:37:4400:00:3228
4.2CZE19980702JELÍNEK JosefBIG SHOCK TEAM o.s.00:37:5800:00:4627
5.12CZE19981228WAGNER JakubMAPEI Cyklo Kaňkovský00:38:0500:00:5326
6.11CZE19980911FIALA JosefCYKLOSPORT - Pitstop.cz00:38:1700:01:0525
7.6CZE19981009SIRŮČEK VáclavKC KOOPERATIVA SG JAB.n.N.00:38:4500:01:3324
8.9CZE19980801KAŠPAR AdamSK VELO PRAHA00:39:1000:01:5823
9.8CZE19990521CINK JanBIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s.00:39:1500:02:0322
10.14CZE19991001VANÍČEK ŠimonREMERX - MERIDA TEAM KOLÍN00:39:1900:02:0721
11.5CZE19980120NOVÁK JanČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:39:3700:02:2520
12.13CZE19990814KLABOUCH PetrMADETA FITNESS/HAIBIKE00:39:4600:02:3419
13.16CZE19990209HONZÁK DavidTJ CYKLOPRAG00:39:5400:02:4218
14.19CZE19981012KAŇKOVSKÝ JanMAPEI Cyklo Kaňkovský00:40:1500:03:0317
15.20CZE19980828DOSTÁL JakubSTEVENS Bikes - EMILIO SPORT00:40:2600:03:1416
16.17CZE19980616DRDEK DominikČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:40:2900:03:1715
17.15CZE19980130OTRUBA JakubBIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s.00:40:4200:03:3014
18.18CZE19990428BÁRTA TomášSTEVENS Bikes - EMILIO SPORT00:41:1700:04:0513
19.25CZE19991017PALIČKA HynekACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ00:41:3100:04:1912
20.28CZE19990816VOZNIČKA VojtěchSK JIŘÍ TEAM OSTRAVA00:41:5900:04:4711
21.26CZE19980624PRUDEK DominkMORAVEC TEAM00:42:1600:05:0410
22.29CZE19980730DOUCHA ŠtěpánČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:42:2400:05:129
23.21CZE19980726POKORNÝ PetrACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ00:43:0300:05:518
24.22CZE19990108ZADÁK DavidCYKLOTEAM OSTROV00:43:2900:06:177
25.10CZE19990618GAVENDA JanTJ KOVO PRAHA00:43:4000:06:286
26.36CZE19981209ŠIMEK JanCK PŘÍBRAM00:45:3900:08:275
27.35CZE19980825ŠIMÁK DavidČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:45:4500:08:334
28.45CZE19990117VÁLEK OndřejTJ LOKOMOTIVA BERUN00:46:2300:09:113
29.37CZE19990602KUBA KarelCK PŘÍBRAM00:46:4500:09:332
30.32CZE19980914HRUBÝ JakubKC KOOPERATIVA SG JAB.n.N.11
31.46CZE19991205SYROVÁTKA MatějČEZ CYKLO TEAM TÁBOR1
32.43CZE19981003MIŠOŇ MatějSOKOL VELTĚŽ1
33.39CZE19980802CHARALAMBIS DenisCK PŘÍBRAM1
34.42CZE19980712VLASÁK DavidBIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s.1
35.48CZE19991218HOLUBOVSKÝ OndřejTJ STADION LOUNY1
36.44CZE19980319ČERNÝ LukášSOKOL VELTĚŽ1
37.47CZE19990803BURGSTALLER JanČEZ CYKLO TEAM TÁBOR1
Startovalo: 39Dokončilo: 37Nedokončilo: 2

Nedokončili

StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub
7ŠEDIVÝ JakubSK VELO PRAHA
40STEJSKAL JakubTJ Sokol Holé Vrchy
StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub


Dle č.l. 9.3 tabulky trestů se závodníkům
42Vlasák DavidCZE19980712BIKETEAM KOLA KAŇKOVSKÝ
47Burgsteller JanCZE19990803ČEZ CYKLOTEAM BUDVAR

uděluje pokuta ve výši 250,- Kč každému.



Mgr. Milan Chrobák JUDr.Jakub Kubias
ředitel závodu hlavní rozhodčí