TOI TOI Cup 2013 - 2014


Výsledky závodu

Milovice

Datum konání: 12.10.2013 Místo konání: Milovice
Délka závodu: 4 x 2600m Kategorie: Kadeti Průměrná rychlost vítěze: 20,36 km/h
PořSt.č.Kód UCIPŘÍJMENÍ a JménoKlubČasOdstupKolaBody
1.7CZE19980212BENC RomanFOCUS CYCLING ZNOJMO00:30:3900:00:0030
2.1CZE19980628BŘEZINA JonášSK VELO PRAHA00:30:5400:00:1529
3.3CZE19980702JELÍNEK JosefBIG SHOCK TEAM o.s.00:31:1800:00:3928
4.10CZE19980916ŠEDIVÝ JakubSK VELO PRAHA00:31:5200:01:1327
5.20CZE19980130OTRUBA JakubBIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s.00:32:0200:01:2326
6.12CZE19980801KAŠPAR AdamSK VELO PRAHA00:32:2300:01:4425
7.11CZE19980911FIALA JosefCYKLOSPORT - Pitstop.cz00:32:3000:01:5124
8.6CZE19980120NOVÁK JanČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:32:5000:02:1123
9.9CZE19990521CINK JanBIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s.00:32:5300:02:1422
10.15CZE19991001VANÍČEK ŠimonREMERX - MERIDA TEAM KOLÍN00:33:0200:02:2321
11.5CZE19980506RUMAN JakubACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ00:33:0600:02:2720
12.18CZE19990209HONZÁK DavidTJ CYKLOPRAG00:33:0900:02:3019
13.13CZE19990814KLABOUCH PetrMADETA FITNESS/HAIBIKE00:33:2000:02:4118
14.23CZE19981012KAŇKOVSKÝ JanMAPEI Cyklo Kaňkovský00:33:3400:02:5517
15.25CZE19980703MARTINEK TomášSK VELO PRAHA00:33:3400:02:5516
16.31CZE19980424MOSINGER PetrCK PŘÍBRAM00:33:4100:03:0215
17.8CZE19990618GAVENDA JanTJ KOVO PRAHA00:34:1200:03:3314
18.22CZE19980828DOSTÁL JakubSTEVENS Bikes - EMILIO SPORT00:34:1700:03:3813
19.17CZE19980616DRDEK DominikČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:34:2300:03:4412
20.30CZE19990816VOZNIČKA VojtěchSK JIŘÍ TEAM OSTRAVA00:34:5600:04:1711
21.28CZE19980624PRUDEK DominkMORAVEC TEAM00:35:1000:04:3110
22.21CZE19980726POKORNÝ PetrACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ00:35:1200:04:339
23.14CZE19990428BÁRTA TomášSTEVENS Bikes - EMILIO SPORT00:35:3700:04:588
24.29CZE19980730DOUCHA ŠtěpánČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:35:5900:05:207
25.53CZE19990528KRET PetrTJ Uničov00:36:3600:05:576
26.24CZE19991017PALIČKA HynekACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ00:36:3900:06:005
27.33CZE19980914HRUBÝ JakubKC KOOPERATIVA SG JAB.n.N.00:37:4400:07:054
28.36CZE19980825ŠIMÁK DavidČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:38:0800:07:293
29.47CZE19981209ŠIMEK JanCK PŘÍBRAM00:38:1500:07:362
30.48CZE19980802CHARALAMBIS DenisCK PŘÍBRAM00:38:3400:07:551
31.37CZE19990608STEJSKAL JakubTJ Sokol Holé Vrchy00:38:4400:08:05
32.51CZE19990803BURGSTALLER JanČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:39:3200:08:53
33.49CZE19980712VLASÁK DavidBIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s.00:40:2200:09:43
34.34CZE19990602KUBA KarelCK PŘÍBRAM00:41:2500:10:46
35.52CZE19991205SYROVÁTKA MatějČEZ CYKLO TEAM TÁBOR1
36.39CZE19990117VÁLEK OndřejTJ LOKOMOTIVA BERUN1
37.40CZE19991218HOLUBOVSKÝ OndřejTJ STADION LOUNY1
38.44CZE19981003MIŠOŇ MatějSOKOL VELTĚŽ1
Startovalo: 39Dokončilo: 38Nedokončilo: 1

Nenastoupili

StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub
26ŽALUDA JakubIVT NÁCHOD
StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub

Nedokončili

StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub
4WAGNER JakubMAPEI Cyklo Kaňkovský
StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub

Jaroslav Němec Bruno Valčič
ředitel závodu hlavní rozhodčí