TOI TOI Cup 2013 - 2014


Výsledky závodu

Milovice

Datum konání: 12.10.2013 Místo konání: Milovice
Délka závodu: 9 x 2600m Kategorie: Elite,U23 Průměrná rychlost vítěze: 22,23 km/h
PořSt.č.Kód UCIPŘÍJMENÍ a JménoKlubČasOdstupKolaBody
1.4CZE19920301PAPRSTKA TomášREMERX - MERIDA TEAM KOLÍN01:03:0900:00:0030
2.3CZE19930114NIPL VojtěchFOCUS CYCLING ZNOJMO01:03:4900:00:4029
3.2CZE19920809BOROŠ MichaelČEZ CYKLO TEAM TÁBOR01:04:0300:00:5428
4.6CZE19820322KYZIVÁT VladimírJOHNSON CONTROLS AŠ ML. BOL.01:04:2600:01:1727
5.5CZE19931215SKÁLA JakubČEZ CYKLO TEAM TÁBOR01:05:0000:01:5126
6.1CZE19870725BAMBULA OndřejČEZ CYKLO TEAM TÁBOR01:05:0700:01:5825
7.7CZE19920501LASÁK MatějMAX CURSOR01:05:2600:02:1724
8.10CZE19920317POLNICKÝ RadekJIRAPO-GIANT01:05:5500:02:4623
9.48CZE19910804NESVADBA JanEP ENERGY MERIDA BIKING TEAM01:06:2600:03:1722
10.16CZE19821114EBERL FilipREMERX - MERIDA TEAM KOLÍN01:06:4500:03:3621
11.9CZE19900813ADEL FilipKC HLINSKO01:07:3500:04:2620
12.8SVK19730408METLIČKA VáclavJOHNSON CONTROLS AŠ ML. BOL.01:07:5000:04:4119
13.11CZE19890816MALÍK MichalKC KOOPERATIVA SG JAB.n.N.01:09:3500:06:2618
14.15CZE19940605RYDVAL JakubKC KOOPERATIVA SG JAB.n.N.01:09:5200:06:4317
15.14CZE19950516SVRČINA KarelKC HLINSKO116
16.42CZE19770331HEKELE EmilSTEVENS Bikes - EMILIO SPORT115
17.23CZE19950103POKORNÝ KarelJOHNSON CONTROLS AŠ ML. BOL.114
18.44DEN19741118PARBO JoachimHAMMEL CYKLE KLUB113
19.17CZE19850812SVOBODA JanYOGI RACING OSTRAVA112
20.43CZE19911119SMĚŠNÝ JanSTEVENS Bikes - EMILIO SPORT211
21.46CZE19930209HAMPL PetrTJ FAVORIT BRNO210
22.19CZE19831016BAMBULA StanislavČEZ CYKLO TEAM TÁBOR39
23.20CZE19901114MAYER BronislavSPORTOVNÍ KLUB PRIMA POLIČKA38
24.47CZE19941117KUKRLE MichaelTJ FAVORIT BRNO37
25.21CZE19850519PODRAZIL TomášTJ Sokol Holé Vrchy36
26.18CZE19831017BENDA MichalTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA35
27.22CZE19931127KUBÍN MichaelJOHNSON CONTROLS AŠ ML. BOL.44
28.25CZE19860503BOŘIL PetrMORAVEC TEAM43
29.39POL19951212NAWROCKI MariuszLKS Trasa Zielona Góra42
30.45CZE19941115KOPECKÝ PavelAC SPARTA Praha51
31.37CZE19930622HOLUBOVKSÝ ZbyněkGALAXY CYKLOŠVEC5
32.38POL19940114GRABAREK TomaszT.C. Chrobry Lasoci Glogow5
33.36CZE19940709BECHYŇSKÝ RadekPRODOLI RACING TEAM5
34.31CZE19860428SVATOŠ VáclavTJ Sokol Holé Vrchy5
35.29CZE19890819HAVELKA TomášTJ LOKOMOTIVA BERUN5
36.27CZE19940111ŘEHÁK JiříTJ AUTO ŠKODA Mladá Boleslav6
Startovalo: 39Dokončilo: 36Nedokončilo: 3

Nedokončili

StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub
13NEPRAŠ KarelACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ
24BEDNÁŘ MichalČEZ CYKLO TEAM TÁBOR
StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub
41STOŠEK MartinČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM

Jaroslav Němec Bruno Valčič
ředitel závodu hlavní rozhodčí