TOI TOI Cup 2013 - 2014


Výsledky závodu

Polička

Datum konání: 10.11.2013 Místo konání: Polička
Délka závodu: 4 x 2450m Kategorie: Kadeti Průměrná rychlost vítěze: 19,36 km/h
PořSt.č.Kód UCIPŘÍJMENÍ a JménoKlubČasOdstupKolaBody
1.2CZE19980212BENC RomanFOCUS CYCLING ZNOJMO00:30:2200:00:0030
2.3CZE19980506RUMAN JakubACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ00:31:3000:01:0829
3.1CZE19980702JELÍNEK JosefBIG SHOCK TEAM o.s.00:31:3000:01:0828
4.10CZE19981009SIRŮČEK VáclavKC KOOPERATIVA SG JAB.n.N.00:31:3000:01:0827
5.9CZE19980916ŠEDIVÝ JakubSK VELO PRAHA00:31:4500:01:2326
6.7CZE19990521CINK JanMAPEI Cyklo Kaňkovský00:31:5500:01:3325
7.15CZE19980130OTRUBA JakubMAPEI Cyklo Kaňkovský00:31:5900:01:3724
8.6CZE19980911FIALA JosefCYKLOSPORT - Pitstop.cz00:32:0300:01:4123
9.13CZE19990618GAVENDA JanTJ KOVO PRAHA00:32:2100:01:5922
10.12CZE19990814KLABOUCH PetrMADETA FITNESS/HAIBIKE00:32:3200:02:1021
11.5CZE19981228WAGNER JakubMAPEI Cyklo Kaňkovský00:32:3200:02:1020
12.8CZE19980120NOVÁK JanČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:32:5000:02:2819
13.14CZE19980616DRDEK DominikČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:32:5900:02:3718
14.22CZE19980624PRUDEK DominkMORAVEC TEAM00:33:0800:02:4617
15.18CZE19981012KAŇKOVSKÝ JanMAPEI Cyklo Kaňkovský00:33:1700:02:5516
16.19CZE19990428BÁRTA TomášSTEVENS Bikes - EMILIO SPORT00:33:2200:03:0015
17.24CZE19980424MOSINGER PetrCK PŘÍBRAM00:33:3700:03:1514
18.11CZE19991001VANÍČEK ŠimonREMERX - MERIDA TEAM KOLÍN00:33:3700:03:1513
19.17CZE19990209HONZÁK DavidTJ CYKLOPRAG00:34:0700:03:4512
20.23CZE19991017PALIČKA HynekACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ00:34:2800:04:0611
21.20CZE19980828DOSTÁL JakubSTEVENS Bikes - EMILIO SPORT00:34:4300:04:2110
22.21CZE19980726POKORNÝ PetrACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ00:34:4600:04:249
23.55CZE19980730DOUCHA ŠtěpánČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:35:0600:04:448
24.34CZE19980825ŠIMÁK DavidČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:35:2500:05:037
25.41CZE19990727STEHNO FilipCK MTB Maraton Hlinsko00:35:4000:05:186
26.30CZE19980914HRUBÝ JakubKC KOOPERATIVA SG JAB.n.N.00:36:0000:05:385
27.46CZE19991205SYROVÁTKA MatějČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:36:0700:05:454
28.38CZE19990117VÁLEK OndřejTJ LOKOMOTIVA BERUN00:36:3400:06:123
29.51CZE19980111NOVOTNÝ AdamREMERX - MERIDA TEAM KOLÍN00:36:3700:06:152
30.42CZE19990602KUBA KarelCK PŘÍBRAM00:36:5000:06:281
31.47CZE19980802CHARALAMBIS DenisCK PŘÍBRAM00:38:2800:08:06
32.54CZE19990803BURGSTALLER JanČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:38:3700:08:15
33.53CZE19981003MIŠOŇ MatějSOKOL VELTĚŽ00:39:5600:09:34
34.50CZE19991220HLÁVKA AdamACS DRAK VRBNO1
35.44CZE19991218HOLUBOVSKÝ OndřejTJ STADION LOUNY1
36.52CZE19980319ČERNÝ LukášSOKOL VELTĚŽ1
Startovalo: 36Dokončilo: 36Nedokončilo: 0

Igor Švanda Zdeněk Sendler
ředitel závodu hlavní rozhodčí