TOI TOI Cup 2013 - 2014


Výsledky závodu

Slaný

Datum konání: 14.12.2013 Místo konání: Slaný
Délka závodu: 6 x 2400m Kategorie: Kadeti Průměrná rychlost vítěze: 26,58 km/h
PořSt.č.Kód UCIPŘÍJMENÍ a JménoKlubČasOdstupKolaBody
1.1CZE19980212BENC RomanFOCUS CYCLING ZNOJMO00:32:3000:00:0030
2.4CZE19980506RUMAN JakubACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ00:33:4200:01:1229
3.5CZE19980628BŘEZINA JonášSK VELO PRAHA00:33:3200:01:0228
4.8CZE19990618GAVENDA JanTJ KOVO PRAHA00:33:4800:01:1827
5.10CZE19980120NOVÁK JanČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:34:0200:01:3226
6.14CZE19991001VANÍČEK ŠimonREMERX - MERIDA TEAM KOLÍN00:34:0700:01:3725
7.12CZE19980130OTRUBA JakubMAPEI Cyklo Kaňkovský00:34:0800:01:3824
8.3CZE19980702JELÍNEK JosefBIG SHOCK TEAM o.s.00:34:0900:01:3923
9.13CZE19980616DRDEK DominikČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:34:1100:01:4122
10.7CZE19981228WAGNER JakubMAPEI Cyklo Kaňkovský00:34:3000:02:0021
11.11CZE19980911FIALA JosefCYKLOSPORT - Pitstop.cz00:34:5100:02:2120
12.15CZE19990814KLABOUCH PetrMADETA FITNESS/HAIBIKE00:35:0700:02:3719
13.2CZE19981009SIRŮČEK VáclavKC KOOPERATIVA SG JAB.n.N.00:35:3200:03:0218
14.26CZE19981030ČAPEK TomášTJ KOVO PRAHA00:35:3900:03:0917
15.17CZE19990428BÁRTA TomášSTEVENS Bikes - EMILIO SPORT00:35:5400:03:2416
16.25CZE19991017PALIČKA HynekACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ00:35:5600:03:2615
17.19CZE19980828DOSTÁL JakubSTEVENS Bikes - EMILIO SPORT00:36:0000:03:3014
18.18CZE19990209HONZÁK DavidTJ CYKLOPRAG00:36:1200:03:4213
19.27CZE19980914HRUBÝ JakubKC KOOPERATIVA SG JAB.n.N.00:36:2600:03:5612
20.9CZE19990521CINK JanMAPEI Cyklo Kaňkovský00:36:3100:04:0111
21.16CZE19981012KAŇKOVSKÝ JanMAPEI Cyklo Kaňkovský00:36:4000:04:1010
22.23CZE19980424MOSINGER PetrCK PŘÍBRAM00:36:4900:04:199
23.22CZE19980726POKORNÝ PetrACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ00:37:1800:04:488
24.32CZE19991205SYROVÁTKA MatějČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:37:2800:04:587
25.24CZE19980730DOUCHA ŠtěpánČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:37:4600:05:166
26.20CZE19980624PRUDEK DominkMORAVEC TEAM00:38:2200:05:525
27.33CZE19980329INDRA JanTJ KOVO PRAHA00:38:4100:06:114
28.31CZE19980825ŠIMÁK DavidČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:39:1300:06:433
29.30CZE19990816VOZNIČKA VojtěchSK JIŘÍ TEAM OSTRAVA12
30.34CZE19990117VÁLEK OndřejTJ LOKOMOTIVA BEROUN11
31.35CZE19981209ŠIMEK JanCK PŘÍBRAM1
32.43CZE19991218HOLUBOVSKÝ OndřejTJ STADION LOUNY1
33.40CZE19980802CHARALAMBIS DenisCK PŘÍBRAM1
34.39CZE19990602KUBA KarelCK PŘÍBRAM1
35.50CZE19990803BURGSTALLER JanČEZ CYKLO TEAM TÁBOR1
36.57CZE19980617RUBEŠ VojtěchSK VELO PRAHA1
Startovalo: 38Dokončilo: 36Nedokončilo: 2

Nedokončili

StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub
6ŠEDIVÝ JakubSK VELO PRAHA
49ČERNÝ LukášSOKOL VELTĚŽ
StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub

Ing. Karel Svoboda Dimitrios Konstantopoulos
ředitel závodu hlavní rozhodčí