TOI TOI Cup 2013 - 2014


Výsledky závodu

Uničov

Datum konání: 28.9.2013 Místo konání: Uničov
Délka závodu: 5 x 2500m Kategorie: Kadeti Průměrná rychlost vítěze: 22,39 km/h
PořSt.č.Kód UCIPŘÍJMENÍ a JménoKlubČasOdstupKolaBody
1.7CZE19980628BŘEZINA JonášSK VELO PRAHA00:33:3000:00:0030
2.3CZE19981009SIRŮČEK VáclavKC KOOPERATIVA SG JAB.n.N.00:33:3900:00:0929
3.2CZE19980212BENC RomanFOCUS CYCLING ZNOJMO00:34:0400:00:3428
4.5CZE19980702JELÍNEK JosefBIG SHOCK TEAM o.s.00:34:2700:00:5727
5.4CZE19980801KAŠPAR AdamSK VELO PRAHA00:34:4500:01:1526
6.11CZE19980506RUMAN JakubACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ00:34:5200:01:2225
7.1CZE19981228WAGNER JakubMAPEI Cyklo Kaňkovský00:34:5600:01:2624
8.9CZE19980120NOVÁK JanČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:35:1500:01:4523
9.41CZE19990108ZADÁK DavidCYKLOTEAM OSTROV00:35:3100:02:0122
10.45CZE19990618GAVENDA JanTJ KOVO PRAHA00:35:4300:02:1321
11.50CZE19980130OTRUBA JakubBIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s.00:35:5200:02:2220
12.10CZE19980616DRDEK DominikČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:36:1200:02:4219
13.6CZE19980916ŠEDIVÝ JakubSK VELO PRAHA00:36:3200:03:0218
14.27CZE19990428BÁRTA TomášSTEVENS Bikes - EMILIO SPORT00:36:3400:03:0417
15.32CZE19991001VANÍČEK ŠimonREMERX - MERIDA TEAM KOLÍN00:36:3500:03:0516
16.29CZE19980911FIALA JosefCYKLOSPORT - Pitstop.cz00:36:3600:03:0615
17.49CZE19990521CINK JanBIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s.00:36:5500:03:2514
18.26CZE19990814KLABOUCH PetrMADETA FITNESS/HAIBIKE00:37:0500:03:3513
19.28CZE19980828DOSTÁL JakubSTEVENS Bikes - EMILIO SPORT00:37:2800:03:5812
20.40CZE19990209HONZÁK DavidTJ CYKLOPRAG00:37:3500:04:0511
21.18CZE19981012KAŇKOVSKÝ JanMAPEI Cyklo Kaňkovský00:38:2000:04:5010
22.47CZE19991017PALIČKA HynekACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ00:38:4600:05:169
23.48CZE19980726POKORNÝ PetrACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ00:38:5200:05:228
24.23CZE19980730DOUCHA ŠtěpánČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:38:5400:05:247
25.12CZE19980403ŽALUDA JakubIVT NÁCHOD00:39:0600:05:366
26.44CZE19980624PRUDEK DominkMORAVEC TEAM00:39:4000:06:105
27.31CZE19990816VOZNIČKA VojtěchSK JIŘÍ TEAM OSTRAVA00:39:5100:06:214
28.34CZE19980914HRUBÝ JakubKC KOOPERATIVA SG JAB.n.N.00:40:0500:06:353
29.43CZE19990904SERVUS JiříMAPEI Cyklo Kaňkovský00:40:3900:07:092
30.46CZE19980506VALIGURA JiříTJ Uničov00:40:5600:07:261
31.15CZE19981209ŠIMEK JanCK PŘÍBRAM00:41:0000:07:30
32.19CZE19980802CHARLAMBIDIS DenisCK PŘÍBRAM1
33.33CZE19990608STEJSKAL JakubTJ Sokol Holé Vrchy1
34.30CZE19990117VÁLEK OndřejTJ LOKOMOTIVA BERUN1
35.24CZE19991205SYROVÁTKA MatějČEZ CYKLO TEAM TÁBOR1
36.20CZE19981003MIŠOŇ MatějSOKOL VELTĚŽ1
37.35CZE19991218HOLUBOVKSÝ OndřejTJ STADION LOUNY1
38.22CZE19980825ŠIMÁK DavidČEZ CYKLO TEAM TÁBOR1
39.52CZE19990602KUBA KarelCK PŘÍBRAM1
40.25CZE19990803BURGSTALLER JanČEZ CYKLO TEAM TÁBOR1
41.21CZE19980319ČERNÝ LukášSOKOL VELTĚŽ1
42.39CZE19991220HLÁVKA AdamACS DRAK VRBNO1
Startovalo: 44Dokončilo: 42Nedokončilo: 2

Diskvalifikováni

StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub
53VARHAŇOVSKÝ JakubMŠK - Ždiar nad Hronom
StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub

Nedokončili

StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub
51VLASÁK DavidBIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s.
StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub

Richard Dostál Ing. Miroslav Janout
ředitel závodu hlavní rozhodčí