TOI TOI Cup 2013 - 2014


Výsledky závodu

Uničov

Datum konání: 28.9.2013 Místo konání: Uničov
Délka závodu: 10 x 2500m Kategorie: Elite,U23 Průměrná rychlost vítěze: 25,70 km/h
PořSt.č.Kód UCIPŘÍJMENÍ a JménoKlubČasOdstupKolaBody
1.10CZE19931215SKÁLA JakubČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:58:2200:00:0030
2.11CZE19820322KYZIVÁT VladimírJOHNSON CONTROLS AŠ ML. BOL.00:58:2300:00:0129
3.1POL19830506GIL MariuszKWADRO - STANNAH00:58:2400:00:0228
4.2ESP19830807MURGOITIO RekaldeHIRUMET TALDEA ABADINO C.D.C00:58:2500:00:0327
5.8CZE19930114NIPL VojtěchFOCUS CYCLING ZNOJMO00:58:5200:00:3026
6.9CZE19920301PAPRSTKA TomášREMERX - MERIDA TEAM KOLÍN00:59:0000:00:3825
7.3CZE19870725BAMBULA OndřejČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:59:1000:00:4824
8.7ESP19930603LASTRA MARTINEZ JonathanHIRUMET TALDEA ABADINO C.D.C00:59:1100:00:4923
9.17CZE19920317POLNICKÝ RadekJIRAPO-GIANT00:59:1300:00:5122
10.12CZE19920501LASÁK MatějMAX CURSOR00:59:1600:00:5421
11.4SVK19861224HARING MartinCK Bánská Bystrica00:59:1700:00:5520
12.6CZE19920809BOROŠ MichaelČEZ CYKLO TEAM TÁBOR01:00:3400:02:1219
13.5GER19871120PFINGSTEN ChristophCyclingteam de Rijke-Shanks01:01:0300:02:4118
14.15CZE19900813ADEL FilipKC HLINSKO01:01:1600:02:5417
15.14SVK19730408MELIČKA VáclavJOHNSON CONTROLS AŠ ML. BOL.01:01:2500:03:0316
16.18CZE19890816MALÍK MichalKC KOOPERATIVA SG JAB.n.N.01:01:3600:03:1415
17.16CZE19850917BÁTORA LukášCK Bánská Bystrica01:02:4700:04:2514
18.20CZE19900107NEPRAŠ KarelACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ01:02:5600:04:3413
19.39CZE19770331HEKELE EmilSTEVENS Bikes - EMILIO SPORT01:02:5900:04:3712
20.23CZE19940605RYDVAL JakubKC KOOPERATIVA SG JAB.n.N.01:03:0300:04:4111
21.44CZE19950516SVRČINA KarelKC HLINSKO01:03:1100:04:4910
22.36CZE19941117KUKRLE MichaelTJ FAVORIT BRNO01:04:2800:06:069
23.27CZE19930209HAMPL PetrTJ FAVORIT18
24.24CZE19850812SVOBODA JanYOGI RACING OSTRAVA27
25.25CZE19831017BENDA MichalTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA26
26.13SVK19940717GLAJZA OndrejTRECK KCK OSLANY25
27.31CZE19901114MAYER BronislavSPORTOVNÍ KLUB PRIMA POLIČKA24
28.30CZE19831016BAMBULA StanislavČEZ CYKLO TEAM TÁBOR23
29.41CZE19950103POKORNÝ KarelJOHNSON CONTROLS AŠ ML. BOL.22
30.54CZE19951216KUBÍN FilipČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM31
31.40CZE19911119SMĚŠNÝ JanSTEVENS Bikes - EMILIO SPORT3
32.53AUT19891117STOIBER LukasRSC Amplatz3
33.28CZE19931127KUBÍN MichaelJOHNSON CONTROLS AŠ ML. BOL.4
34.55CZE19940709BECHYŇSKÝ RadekPRODOLI RACING TEAM5
35.58CZE19860503BOŘIL PetrMORAVEC TEAM5
36.37CZE19941115KOPECKÝ PavelAC SPARTA Praha5
37.43CZE19890819HAVELKA TomášTJ LOKOMOTIVA BERUN5
38.52CZE19860219HRADIL JiříFORCE SK ZLÍN5
39.32CZE19930622HOLUBOVKSÝ ZbyněkGALAXY CYKLOŠVEC6
40.47CZE19941229KEISLER JiříSK JIŘÍ TEAM OSTRAVA8
Startovalo: 41Dokončilo: 40Nedokončilo: 1

Nedokončili

StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub
33BEDNÁŘ MichalČEZ CYKLO TEAM TÁBOR
StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub

Richard Dostál Ing. Miroslav Janout
ředitel závodu hlavní rozhodčí