TOI TOI Cup 2013 - 2014


Výsledky závodu

Uničov

Datum konání: 28.9.2013 Místo konání: Uničov
Délka závodu: 7 x 2500m Kategorie: Junioři Průměrná rychlost vítěze: 24,90 km/h
PořSt.č.Kód UCIPŘÍJMENÍ a JménoKlubČasOdstupKolaBody
1.1CZE19960509ŤOUPALÍK AdamČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:42:1000:00:0030
2.2CZE19960630LEHKÝ RomanKC KOOPERATIVA SG JAB.n.N.00:42:4200:00:3229
3.12CZE19960511RAJCHART JanSPECIALIZED CZ00:43:2000:01:1028
4.5CZE19960203VRÁNA DominkKC KOOPERATIVA SG JAB.n.N.00:44:2400:02:1427
5.23CZE19970916KUNT LukášREMERX - MERIDA TEAM KOLÍN00:44:5700:02:4726
6.6CZE19960606KOVÁŘ JanČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM00:45:1700:03:0725
7.3CZE19960113DEJMEK MartinČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:45:3500:03:2524
8.11CZE19961125ANDRŠ JakubKC KOOPERATIVA SG JAB.n.N.00:47:0200:04:5223
9.8CZE19960727PREJDA VáclavSK JIŘÍ TEAM OSTRAVA00:47:1400:05:0422
10.9CZE19960618PETRUŠ JiříMAPEI Cyklo Kaňkovský00:47:1500:05:0521
11.22CZE19970421MATĚJČEK MartinČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:47:2600:05:1620
12.35CZE19970829BAŘTIPÁN JosefTJ STADION LOUNY00:47:3400:05:2419
13.17CZE19960219PAPEŽ VítČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:47:5100:05:4118
14.4CZE19961003HONZÍK JakubJOHNSON CONTROLS AŠ ML. BOL.00:47:5200:05:4217
15.29CZE19960711JANATA DanielREMERX - MERIDA TEAM KOLÍN00:48:2900:06:1916
16.39SVK19971030ZIMÁNY KristiánMŠK - Ždiar nad Hronom00:48:3900:06:2915
17.28CZE19970913VOJÍŘ JaroslavREMERX - MERIDA TEAM KOLÍN00:48:3900:06:2914
18.37CZE19970926BRÁZDA MichalMAPEI Cyklo Kaňkovský00:49:0100:06:5113
19.24CZE19970131RUFFER MatějTJ LOKOMOTIVA BERUN112
20.34CZE19970319NEUMANN DanielTJ STADION LOUNY111
21.10CZE19960903CHARVÁT JanJOHNSON CONTROLS AŠ ML. BOL.110
22.19CZE19960724BECHYNĚ MatějTJ KOVO PRAHA19
23.21CZE19961129BURIAN StanislavTJ STADION LOUNY18
24.38CZE19971022KLEVETA JakubMAPEI Cyklo Kaňkovský17
25.26CZE19971210FLÁMA TomášTJ Uničov16
26.20CZE19960213JUREČKA JiříPOLABŠŤÍ CYKLISTÉ15
27.32CZE19960528STEJSKAL PřemyslTJ Sokol Holé Vrchy14
28.14CZE19960510VOKOUN LukášTJ LOKOMOTIVA BERUN13
29.41CZE19970912ZÍTEK JanCK PŘÍBRAM22
Startovalo: 32Dokončilo: 29Nedokončilo: 3

Nedokončili

StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub
7ŠÍREK AdrianKC KOOPERATIVA SG JAB.n.N.
15PLIML MartinTJ LOKOMOTIVA BERUN
StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub
25MAYER DanielKC HLINSKO

Richard Dostál Ing. Miroslav Janout
ředitel závodu hlavní rozhodčí