TOI TOI Cup 2014 - 2015


Výsledky závodu

Uničov

Datum konání: 11.10.2014 Místo konání: Uničov
Délka závodu: 4 x 2500m Kategorie: Kadeti Průměrná rychlost vítěze: 20,69 km/h
PořSt.č.Kód UCIPŘÍJMENÍ a JménoKlubČasOdstupKolaBody
1.1CZE19990618GAVENDA JanNUTREND SPECIALIZED RACING00:29:0000:00:0030
2.2CZE19990209HONZÁK DavidKC KOOPERATIVA SG JAB.n.N.00:29:3800:00:3829
3.4CZE19991001VANÍČEK ŠimonREMERX - MERIDA TEAM KOLÍN00:29:3900:00:3928
4.5CZE19991017PALIČKA HynekACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ00:30:1100:01:1127
5.8CZE19990505SOLAŘ KryštofREMERX - MERIDA TEAM KOLÍN00:30:1900:01:1926
6.7CZE19991205SYROVÁTKA MatějČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:30:2900:01:2925
7.14CZE19990814KLABOUCH PetrVELO - CLUB CIRKL Č. Budějovice00:30:3200:01:3224
8.41SVK19990217VARHAŇOVSKÝ JakubŽP Šport, a.s.00:31:0000:02:0023
9.3CZE19990428BÁRTA TomášSTEVENS Bikes - EMILIO SPORT00:31:0700:02:0722
10.40SVK19990421PAGÁČ MichalŽP Šport, a.s.00:31:1500:02:1521
11.20CZE19990814TYRPEKL KarelProfi sport Cheb00:31:1800:02:1820
12.10CZE20000911KMÍNEK VojtěchACS DRAK VRBNO00:31:5000:02:5019
13.9CZE19990803BURGSTALLER JanČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:31:5000:02:5018
14.6CZE20001112SCHIERL JakubREMERX - MERIDA TEAM KOLÍN00:31:5000:02:5017
15.21CZE19990121HÁTLE OndřejREMERX - MERIDA TEAM KOLÍN00:31:5500:02:5516
16.43CZE19990108ZADÁK DavidCYKLOTEAM OSTROV00:31:5500:02:5515
17.19CZE20000804STLOUKAL ŠtěpánACT LERAK Blansko00:32:0500:03:0514
18.13CZE20001003BAUER ŠtěpánCYKLOSPORT - Pitstop.cz00:32:0800:03:0813
19.38CZE20001123ŘÍMAN JakubSK JIŘÍ TEAM OSTRAVA00:32:1000:03:1012
20.17CZE20001009MIKŠANÍK VladimírSK JIŘÍ TEAM OSTRAVA00:32:1300:03:1311
21.23CZE20001118KAŠPAR JanCK Slavoj Terezín00:32:3600:03:3610
22.12CZE20000724TOMÁŠEK AlvinREMERX - MERIDA TEAM KOLÍN00:32:4000:03:409
23.28CZE20000418PETERKA ZdeněkKC KOOPERATIVA SG JAB.n.N.00:32:5300:03:538
24.36CZE20000812MĚŠŤAN MatoušDukla Praha00:33:1300:04:137
25.15CZE19990521CINK JanMAPEI Cyklo Kaňkovský00:33:2900:04:296
26.26CZE20001207ČECH MartinCK Slavoj Terezín00:33:4100:04:415
27.11CZE20000630ARLT KarelŠVEC CYKLO TEAM SOBĚSLAV00:33:4600:04:464
28.30CZE19990318ROZEHNAL JanTJ LOKOMOTIVA BEROUN00:33:5100:04:513
29.37CZE20000328ROTTER MichalSKP DUHA Lanškroun00:34:1700:05:172
30.31CZE19990806SOUČEK PetrTJ CYKLOPRAG00:34:1800:05:181
31.33CZE20001025KLIMEK DavidMAPEI Cyklo Kaňkovský00:35:1600:06:16
32.29CZE20000107VÍTKOVSKÝ JosefTJ LOKOMOTIVA BEROUN00:35:2700:06:27
33.18CZE19991218HOLUBOVSKÝ OndřejTJ STADION LOUNY00:35:3100:06:31
34.32CZE19990904GASTA EvženSC Samotišky00:37:1600:08:16
35.34CZE20000916NĚMEC JiříTJ Uničov1
Startovalo: 35Dokončilo: 35Nedokončilo: 0

Richard Dostál Erwin Kistemaker
ředitel závodu hlavní rozhodčí