TOI TOI Cup 2014 - 2015


Výsledky závodu

Uničov

Datum konání: 11.10.2014 Místo konání: Uničov
Délka závodu: 10 x 2500m Kategorie: Elite,U23, Průměrná rychlost vítěze: 23,72 km/h
PořSt.č.Kód UCIPŘÍJMENÍ a JménoKlubČasOdstupKolaBody
1.4CZE19920809BOROŠ MichaelČEZ CYKLO TEAM TÁBOR01:03:1500:00:0030
2.5CZE19931215SKÁLA JakubČEZ CYKLO TEAM TÁBOR01:04:3200:01:1729
3.69CZE19930114NIPL VojtěchBohemia Cycling Track Team01:04:4500:01:3028
4.2CZE19920301PAPRSTKA TomášREMERX - MERIDA TEAM KOLÍN01:04:5800:01:4327
5.8CZE19920501LASÁK MatějMAX CURSOR01:06:1500:03:0026
6.9CZE19770331HEKELE EmilSTEVENS Bikes - EMILIO SPORT01:06:4400:03:2925
7.3CZE19820322KYZIVÁT VladimírJOHNSON CONTROLS AŠ ML. BOL.01:06:5100:03:3624
8.6CZE19890816MALÍK MichalNILFISK ALTO pro cycling01:06:5500:03:4023
9.19CZE19821201KNÍŽE DavidPRODOLI RACING TEAM01:06:5800:03:4322
10.11SVK19940717GLAJZA OndrejSTEVENS ZNOJMO01:07:5700:04:4221
11.10CZE19850917BÁTORA LukášCK Bánská Bystrica01:08:2200:05:0720
12.20CZE19920723SKALICKÝ PavelREMERX - MERIDA TEAM KOLÍN01:08:5600:05:4119
13.28CZE19850812SVOBODA JanYOGI RACING OSTRAVA01:09:0400:05:4918
14.26CZE19931127KUBÍN MichaelCykloVAPE Stevens racing team01:09:1200:05:5717
15.15CZE19950516SVRČINA KarelKC HLINSKO01:09:2300:06:0816
16.13CZE19900107NEPRAŠ KarelACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ01:09:3700:06:2215
17.16CZE19900203ROHEL BřetislavKC HLINSKO01:09:3900:06:2414
18.31CZE19941117KUKRLE MichaelTJ FAVORIT BRNO01:10:3000:07:1513
19.33CZE19930209HAMPL PetrTJ FAVORIT BRNO01:10:3000:07:1512
20.23CZE19831017BENDA MichalTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA01:10:5200:07:3711
21.29CZE19960513SCHUBERT ŠtěpánREMERX - MERIDA TEAM KOLÍN110
22.54CZE19810228GONDA PavelDURATEC19
23.25SVK19920819CHALÁS JaroslavPŠK Reprogas18
24.62CZE19940629NOVÁČEK TomášSK JIŘÍ TEAM OSTRAVA17
25.65GER19950809RUDOLPH JustinStevens Racing Team16
26.24CZE19880128VOBORA OndřejČEZ CYKLO TEAM TÁBOR15
27.38CZE19951216KUBÍN FilipČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM24
28.40CZE19960727PREJDA VáclavSK JIŘÍ TEAM OSTRAVA23
29.58AUT19930908HEIGL PhilippSU MTB Team/ Focus CX Team22
30.18CZE19831016BAMBULA StanislavČEZ CYKLO TEAM TÁBOR21
31.30CZE19960711JANATA DanielJOHNSON CONTROLS AŠ ML. BOL.4
32.55CZE19860503BOŘIL PetrMORAVEC TEAM5
33.37CZE19940605RYDVAL JakubZP cykloservis cycling team5
34.41CZE19961128PLIML MartinTJ LOKOMOTIVA BEROUN5
35.39CZE19890819HAVELKA TomášTJ LOKOMOTIVA BEROUN5
36.56CZE19820523VITVAR TomášKRABCYCLES TREK5
37.60CZE19941213JAKL TomášSK JIŘÍ TEAM OSTRAVA5
38.35CZE19941115KOPECKÝ PavelTJ LOKOMOTIVA BEROUN6
39.53CZE19960903CHARVÁT JanJOHNSON CONTROLS AŠ ML. BOL.6
40.46CZE19930622HOLUBOVSKÝ ZbyněkGALAXY CYKLOŠVEC6
41.64CZE19920511SEDLÁČEK MarekSK JIŘÍ TEAM OSTRAVA6
42.44CZE19960528STEJSKAL PřemyslTJ Sokol Holé Vrchy7
43.49CZE19860322STRAKOŠ JaroslavBIKESPORT TEAM MOHELNICE7
44.57CZE19930320SVOBODA TomášZP cykloservis cycling team7
Startovalo: 51Dokončilo: 44Nedokončilo: 7

Diskvalifikováni

StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub
61KEISLER JiříSK JIŘÍ TEAM OSTRAVA
StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub

Nedokončili

StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub
12VOZÁR ŠimonŽP Šport, a.s.
22BEDNÁŘ MichalČEZ CYKLO TEAM TÁBOR
32JEŽEK PetrHnízdil Team
66ŠIMŮNEK DannyPRODOLI RACING TEAM
StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub
67KLOS ViktorSK Bagbike
68VANČO JakubCK Bánská Bystrica

Richard Dostál Erwin Kistemaker
ředitel závodu hlavní rozhodčí