TOI TOI Cup 2014 - 2015


Výsledky závodu

Uničov

Datum konání: 11.10.2014 Místo konání: Uničov
Délka závodu: 6 x 2500m Kategorie: Junioři Průměrná rychlost vítěze: 21,63 km/h
PořSt.č.Kód UCIPŘÍJMENÍ a JménoKlubČasOdstupKolaBody
1.2CZE19980212BENC RomanSTEVENS ZNOJMO00:41:3700:00:0030
2.1CZE19970421MATĚJČEK MartinČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:41:3800:00:0129
3.24CZE19970913VOJÍŘ JaroslavREMERX - MERIDA TEAM KOLÍN00:41:3800:00:0128
4.10CZE19980120NOVÁK JanČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:41:5300:00:1627
5.8CZE19981009SIRŮČEK VáclavKC KOOPERATIVA SG JAB.n.N.00:42:1900:00:4226
6.7CZE19980616DRDEK DominikČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:42:2500:00:4825
7.4CZE19970916KUNT LukášREMERX - MERIDA TEAM KOLÍN00:42:3300:00:5624
8.5CZE19980628BŘEZINA JonášKola BBM.cz00:42:3500:00:5823
9.11CZE19980624PRUDEK DominkMORAVEC TEAM00:43:0200:01:2522
10.9CZE19980506RUMAN JakubACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ00:43:0500:01:2821
11.38SVK19980924KUJAN SlavomírŽP Šport, a.s.00:43:0800:01:3120
12.33GER19971014SCHROEDER RaphaelRC KLEINMACHNOW00:43:1900:01:4219
13.6CZE19980702JELÍNEK JosefBIG SHOCK TEAM o.s.00:43:2900:01:5218
14.32CZE19980916ŠEDIVÝ JakubKola BBM.cz00:43:4100:02:0417
15.21CZE19970131RUFFER MatějTJ LOKOMOTIVA BEROUN00:43:5000:02:1316
16.22CZE19980217ŠIMŮNEK AdamKC KOOPERATIVA SG JAB.n.N.00:43:5200:02:1515
17.15CZE19981028BAKUS TomášČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:43:5700:02:2014
18.17CZE19980811NOVOTNÝ JakubKC KOOPERATIVA SG JAB.n.N.00:44:2600:02:4913
19.26CZE19981001JARÝ DavidJOHNSON CONTROLS AŠ ML. BOL.00:44:4100:03:0412
20.12CZE19980914HRUBÝ JakubKC KOOPERATIVA SG JAB.n.N.00:44:4500:03:0811
21.3CZE19970829BAŘTIPÁN JosefTJ STADION LOUNY00:44:5800:03:2110
22.37SVK19980712KAPAJČÍK TomᚎP Šport, a.s.00:45:0700:03:309
23.13CZE19970319NEUMANN DanielTJ STADION LOUNY00:45:3300:03:568
24.16CZE19970519STARÝ DominikJaroslav Kulhavy Cycling Team00:45:4400:04:077
25.27CZE19971103KRESTA JanSK JIŘÍ TEAM OSTRAVA00:46:1000:04:336
26.39SVK19970522KVIETOK PavolŽP Šport, a.s.00:46:3900:05:025
27.31CZE19970821LAŠTŮVKA DavidCYKLO TEAM KOLARNA00:47:2900:05:524
28.30CZE19980712VLASÁK DavidCYKLO TEAM KOLARNA00:48:3300:06:563
29.29CZE19980127BARTŮNĚK MarekBohemia Cycling Track Team00:48:5300:07:162
30.35CZE19971210FLÁMA TomášTJ Uničov00:49:5400:08:171
31.36CZE19981003MIŠOŇ MatějSOKOL VELTĚŽ1
Startovalo: 33Dokončilo: 31Nedokončilo: 2

Diskvalifikováni

StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub
25KLEVETA JakubMAPEI Cyklo Kaňkovský
StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub

Nedokončili

StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub
20BRÁZDA MichalMAPEI Cyklo Kaňkovský
StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub

Richard Dostál Erwin Kistemaker
ředitel závodu hlavní rozhodčí