TOI TOI Cup 2014 - 2015


Výsledky závodu

Uničov

Datum konání: 11.10.2014 Místo konání: Uničov
Délka závodu: 3 x 2500m Kategorie: Starší žáci Průměrná rychlost vítěze: 20,10 km/h
PořSt.č.Kód UCIPŘÍJMENÍ a JménoKlubČasOdstupKolaBody
1.1CZE20011115JEŽEK TomášIVAR CS - Author Team00:22:2300:00:0030
2.2CZE20010102HNÍK JakubKAH SPORT VRCHLABí00:22:2500:00:0229
3.6CZE20021029BITTNER PavelMAPEI Cyklo Kaňkovský00:22:2700:00:0428
4.3CZE20010717ŤOUPALÍK JakubČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:22:4400:00:2127
5.4CZE20010920DUDEK TomášREMERX - MERIDA TEAM KOLÍN00:22:4400:00:2126
6.7CZE20030315FIALA MatyášCYKLOSPORT - Pitstop.cz00:23:1900:00:5625
7.8CZE20010725NOVÝ JakubČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:23:3200:01:0924
8.5CZE20010720HLADÍK JosefIVAR CS - Author Team00:24:3800:02:1523
9.18CZE20020801ZATLOUKAL JanCYKLO TEAM KOLARNA00:24:4500:02:2222
10.9CZE20010918ŠTYCH JanCYKLOSPORT - Pitstop.cz00:25:0900:02:4621
11.22CZE20020102TLAMKA TomášMORAVEC TEAM00:25:2700:03:0420
12.14CZE20020814DANĚK JakubIVAR CS - Author Team00:25:2700:03:0419
13.24CZE20010114ŠÍBL JakubACS DRAK VRBNO00:25:2700:03:0418
14.16CZE20010509MUNDL VáclavCYKLOSPORT - Pitstop.cz00:25:4200:03:1917
15.11CZE20010710SEIDL MartinBIKESPORT TEAM MOHELNICE00:25:4800:03:2516
16.13CZE200210109ŠULC DavidBike and Ski Bakajda00:25:5200:03:2915
17.15CZE20010502HETFLEIŠ PetrKAH SPORT VRCHLABí00:26:3000:04:0714
18.19CZE20021104MAROUL TomášIVAR CS - Author Team00:26:4600:04:2313
19.21CZE20011216ŠIMÁK MichalČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:26:5500:04:3212
20.29CZE20030212ČERNÝ FilipDukla Praha00:27:2500:05:0211
21.42CZE20020320ŠINDELÁŘ JanACT LERAK Blansko00:27:3100:05:0810
22.12CZE20020610BREDLER Matyáš JiříKC KOOPERATIVA SG JAB.n.N.00:27:5000:05:279
23.25CZE20050324KOBR RichardCK BÍTOVSKÁ00:27:5800:05:358
24.43CZE20021205STLOUKAL RichardACT LERAK Blansko00:28:1000:05:477
25.34CZE20021128JANČÍK MartinSK JIŘÍ TEAM OSTRAVA00:28:1100:05:486
26.47CZE20010420ŠTEFELA JanCPV Krnov00:28:1400:05:515
27.27CZE20030909KAŇKOVSKÝ AdamMAPEI Cyklo Kaňkovský00:28:2000:05:574
28.23CZE20040106MÜLLER MirekKAH SPORT VRCHLABí00:28:3400:06:113
29.35CZE20051104NOVOTNÝ OndřejDukla Praha00:29:1200:06:492
30.44CZE20020617BOHDALOVSKÝ JiříSK JIŘÍ TEAM OSTRAVA00:29:1700:06:541
31.31CZE20020126TOUL DanielTJ CYKLOPRAG00:29:3000:07:07
32.32CZE20020716ZUBATÝ AdamSC Samotišky00:29:4000:07:17
33.30CZE20020308GASTA JakubSC Samotišky00:29:4400:07:21
34.33CZE20050324KOBR RobertCK BÍTOVSKÁ00:30:2500:08:02
35.51CZE20030128JELÍNEK MarekCYKLO Mikulášek Znojmo00:30:4900:08:26
36.10CZE20020518BŘEZNA VojtěchKC KOOPERATIVA SG JAB.n.N.00:31:3500:09:12
37.49CZE20020321VOJTĚCH MatějCYKLO Mikulášek Znojmo00:32:2300:10:00
38.50CZE20011104KOŠŤÁL OtakarCYKLO Mikulášek Znojmo00:32:3400:10:11
39.46CZE20040129PĚNKAVA JakubSC Samotišky00:33:0800:10:45
40.40CZE20020108BOROŠ ŠtěpánČEZ CYKLO TEAM TÁBOR1
41.38CZE20010824HUBKA TomášČEZ CYKLO TEAM TÁBOR1
Startovalo: 41Dokončilo: 41Nedokončilo: 0

Nenastoupili

StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub
48VAKOČ MartinSK VELO PRAHA
StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub

Richard Dostál Erwin Kistemaker
ředitel závodu hlavní rozhodčí