TOI TOI Cup 2015 - 2016


Výsledky závodu

Tábor

Datum konání: 28.10.2015 Místo konání: Tábor
Délka závodu: 4 x 3150m Kategorie: Kadeti Průměrná rychlost vítěze: 23,56 km/h
PořSt.č.Kód UCIPŘÍJMENÍ a JménoKlubČasOdstupKolaBody
1.1CZE20001112SCHIERL JakubREMERX - MERIDA TEAM KOLÍN00:32:0500:00:0030
2.6CZE20010717ŤOUPALÍK JakubČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:32:1200:00:0729
3.11CZE20001115KUNÁŠEK JosefKH Tour Czech cycling team00:32:3900:00:3428
4.2CZE20001009MIKŠANÍK VladimírACK Stará Ves n. Ondřejnicí00:32:5100:00:4627
5.4CZE20011115JEŽEK TomášIVAR CS - AUTHOR TEAM00:32:5100:00:4626
6.9CZE20000630ARLT KarelG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ00:33:1800:01:1325
7.3CZE20010920DUDEK TomášREMERX - MERIDA TEAM KOLÍN00:33:2900:01:2424
8.5CZE20000724TOMÁŠEK AlvinREMERX - MERIDA TEAM KOLÍN00:33:3200:01:2723
9.10CZE20001123ŘÍMAN JakubSK Jiří Team Ostrava00:33:3200:01:2722
10.7CZE20010725NOVÝ JakubČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:33:3800:01:3321
11.15CZE20000911KMÍNEK VojtěchMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ00:34:1300:02:0820
12.18CZE20000223ROHÁČEK JakubMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ00:34:2100:02:1619
13.48SVK20000507FOLTÁN AdamMŠK Žiar n. Hronom00:34:3000:02:2518
14.21CZE20001118KAŠPAR JanCK Slavoj Terezín00:34:3100:02:2617
15.22CZE20010123BOUČEK JakubCK Příbram - Fany GASTRO00:34:3300:02:2816
16.26CZE20000328ROTTER MichalSKP Duha Fort Lanškroun00:34:3600:02:3115
17.12CZE20010720HLADÍK JosefIVAR CS - AUTHOR TEAM00:34:5900:02:5414
18.13CZE20010702VÁVRA ErikASK STARÁ VES NAD ONŘEJNICÍ00:35:0300:02:5813
19.16CZE20010918ŠTYCH JanCYKLOSPORT-PITSTOP.CZ00:35:2100:03:1612
20.14CZE20001207ČECH MartinCK Slavoj Terezín00:35:2300:03:1811
21.17CZE20000107VÍTKOVSKÝ JosefTJ Lokomotiva Beroun00:35:2400:03:1910
22.27CZE20001026ANDRLE DavidSKP Duha Fort Lanškroun00:35:5700:03:529
23.49SVK20010620ČERNEK MatúšMŠK Žiar n. Hronom00:35:5900:03:548
24.47SVK20000215ZÁHOREC MatejMŠK Žiar n. Hronom00:35:5900:03:547
25.32CZE20000704MICHAL DanielSKP Duha Fort Lanškroun00:36:2000:04:156
26.20CZE20001003BAUER ŠtěpánCYKLOSPORT-PITSTOP.CZ00:36:4600:04:415
27.19CZE20010502HETFLEIŠ PetrKAH SPORT VRCHLABÍ00:36:4600:04:414
28.23CZE20010303RUNT LukášTJ Stadion Louny00:37:0100:04:563
29.51CZE20000121KRÝDA MiloslavCyklobendl Club 9800:37:1300:05:082
30.50SVK20000612KOMORA AndrejŠKC Dubnica n. Váhom00:37:5100:05:461
31.28CZE20011227VOLTR MartinDukla Praha00:37:5300:05:48
32.46SVK20000224HAJDU JakubCK Olympik Trnava00:39:1000:07:05
33.44SVK20010806CÁK FilipCK Olympik Trnava00:39:3800:07:33
34.35CZE20010509MUNDL VáclavCYKLOSPORT-PITSTOP.CZ00:42:0200:09:57
35.40CZE20010502ZAHAJSKÝ RadekČEZ CYKLO TEAM TÁBOR1
Startovalo: 35Dokončilo: 35Nedokončilo: 0

Petr Balogh Mladen Durlen
ředitel závodu hlavní rozhodčí