TOI TOI Cup 2015 - 2016


Výsledky závodu

Tábor

Datum konání: 28.10.2015 Místo konání: Tábor
Délka závodu: 8 x 3150m Kategorie: Elite,U23 Průměrná rychlost vítěze: 25,99 km/h
PořSt.č.Kód UCIPŘÍJMENÍ a JménoKlubČasOdstupKolaBody
1.1NED19920615VAN DER POEL DavidBKCP - POWER PLUS00:58:1000:00:0030
2.5BEL19890618BAESTAENS VincentBKCP-Corendon00:58:1000:00:0029
3.2CZE19920809BOROŠ MichaelBKCP-Corendon00:58:1000:00:0028
4.4CZE19920301PAPRSTKA TomášREMERX - MERIDA TEAM KOLÍN00:58:1500:00:0527
5.13CZE19930114NIPL VojtěchPUSKINAK.CZ00:58:2000:00:1026
6.8CZE19931215SKÁLA JakubČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:58:2300:00:1325
7.10SVK19861224HARING MartinCK Banská Bystrica00:58:2600:00:1624
8.3SUI19830306ZAHNER SimonEKZ Racing Team00:58:3200:00:2223
9.9CZE19830906ŠIMŮNEK RadomírERA-MURPROTEC00:58:3200:00:2222
10.6BEL19931217SWEECK DietherERA-MURPROTEC00:58:3200:00:2221
11.11BEL19930430VANDEKINDEREN JensKALAS-NOFF00:59:0200:00:5220
12.14CZE19900717PETRUŠ LubomírKC Hlinsko00:59:3100:01:2119
13.30CZE19870725BAMBULA OndřejČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:59:4200:01:3218
14.7POL19830506GIL MariuszNIESTOWARZYSZONY00:59:5100:01:4117
15.15CZE19960509ŤOUPALÍK AdamBKCP-Corendon01:00:1100:02:0116
16.16CZE19920501LASÁK MatějMAX CURSOR01:00:2400:02:1415
17.21SVK19940717GLAJZA OndrejJOHNSON CONTROLS AŠ MB01:00:2400:02:1414
18.17CZE19820322KYZIVÁT VladimírJOHNSON CONTROLS AŠ MB01:00:2400:02:1413
19.25CZE19770331HEKELE EmilSTEVENS Bikes - EMILIO SPORT01:00:3100:02:2112
20.24CZE19890816MALÍK MichalELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS01:01:0000:02:5011
21.27SVK19950423VOZÁR ŠimonCK ŽP Šport a.s.01:01:0800:02:5810
22.34BEL19920113SWEECK HendrikERA-MURPROTEC01:01:1900:03:099
23.28SVK19920819CHALÁS JaroslavCK Banská Bystrica01:01:2200:03:128
24.18ITA19821211BIANCO MarcoTeam CERONE-RODMAN-RAFI01:01:2600:03:167
25.35CZE19960703ŠÍREK AdrianKC Hlinsko01:01:3400:03:246
26.26AUT19830630GOLLINGER Karl HeinzASVÖ Radl-Eck Cycling01:01:3600:03:265
27.40SVK19970108ULÍK MatejOŠK Tatran01:01:3600:03:264
28.31CZE19821114EBERL FilipREMERX - MERIDA TEAM KOLÍN01:02:0400:03:543
29.79SVK19930601VIŠŇOVSKÝ TomášPROefekt team01:02:1700:04:072
30.42CZE19970118MAYER DanielKC Hlinsko01:02:2500:04:151
31.29SVK19730408METLIČKA Václav3 x V Team01:02:3400:04:24
32.22DEN19741118PARBO JoachimChallenge Tires01:02:4000:04:30
33.41CZE19850519PODRAZIL TomášTJ Sokol Holé Vrchy01:02:4300:04:33
34.43CZE19810228GONDA PavelDURATEC WEIL01:02:4300:04:33
35.39CZE19960513SCHUBERT ŠtěpánREMERX - MERIDA TEAM KOLÍN01:03:0100:04:51
36.45CZE19831017BENDA MichalTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA01:03:1800:05:08
37.78CZE19940104STOŠEK MartinSRAM MITAS TREK01:03:2700:05:17
38.23AUT19930908HEIGL PhilippRC Pfeil Hof01:03:2700:05:17
39.49CZE19970421MATĚJČEK MartinČEZ CYKLO TEAM TÁBOR01:03:5200:05:42
40.81GER19960418HÄHNEL FrederikRSC Cottbus01:04:1700:06:07
41.48CZE19900107NEPRAŠ KarelACK Stará Ves n. Ondřejnicí01:04:4200:06:32
42.51CZE19831016BAMBULA StanislavČEZ CYKLO TEAM TÁBOR01:04:5900:06:49
43.32AUT19720608MÖRX RolandARBÖ Radsport Kiesl1
44.67SUI19910119OBRIST FabianVC HITTNAU1
45.19HUN19890529FEJES GáborDr. Bátorfi-Agria KTK1
46.46CZE19931127KUBÍN MichaelCykloVAPE STEVENS racing team1
47.56CZE19920724ŠTĚPÁNÍK JiříCYKLO TEAM KOLARNA1
48.73SVK19941031VANČO JakubCK Banská Bystrica2
49.77CZE19940116PAVLÍK VáclavRBB INVEST Jindř. Hradec2
50.53CZE19930715KOBLIC RadekČEZ CYKLO TEAM TÁBOR2
51.38AUT19780520TEUBENBACHER GeraldRC ASKÖ sunpor St.Pölten2
52.59CZE19961128PLIML MartinTJ Lokomotiva Beroun3
53.58CZE19890424BEDNÁŘ MichalČEZ CYKLO TEAM TÁBOR3
54.69CZE19841005BŘEZINA PetrCYKLO TEAM KOLARNA3
55.71SVK19950103MIČUDA Simoncyklistický tím FIREFLY3
56.74SVK19960415ZVERKO DavidTJ FAVORIT Brno3
57.64CZE19860428SVATOŠ VáclavTJ Sokol Holé Vrchy4
58.66CZE19901207CAPOUCH JaroslavTOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ5
Startovalo: 62Dokončilo: 58Nedokončilo: 4

Nedokončili

StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub
12BOSMANS WietseBKCP-Corendon
36KNÍŽE DavidPRODOLI RACING TEAM
StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub
75CHUDEK DawidMG LKS "BLEKITNI" PAULA-TRANS
80ŠIMŮNEK DannyPRODOLI RACING TEAM

Petr Balogh Mladen Durlen
ředitel závodu hlavní rozhodčí