TOI TOI Cup 2015 - 2016


Výsledky závodu

Tábor

Datum konání: 28.10.2015 Místo konání: Tábor
Délka závodu: 5 x 3150m Kategorie: Junioři Průměrná rychlost vítěze: 24,82 km/h
PořSt.č.Kód UCIPŘÍJMENÍ a JménoKlubČasOdstupKolaBody
1.1CZE19980702JELÍNEK JosefBIG SHOCK TEAM o.s.00:38:0400:00:0030
2.2CZE19980628BŘEZINA JonášKola-bbm.cz00:38:0500:00:0129
3.3CZE19981009SIRŮČEK VáclavKC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N00:38:2100:00:1728
4.6CZE19990209HONZÁK DavidKC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N00:39:0100:00:5727
5.9CZE19981008JARÝ DavidJOHNSON CONTROLS AŠ MB00:39:1500:01:1126
6.8CZE19980223ZEŤÁK MichaelREMERX - MERIDA TEAM KOLÍN00:39:1900:01:1525
7.5CZE19980120NOVÁK JanČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:39:3400:01:3024
8.21CZE19980506RUMAN JakubPUSKINAK.CZ00:39:3700:01:3323
9.7CZE19980624PRUDEK DominikMORAVEC TEAM00:39:4000:01:3622
10.41SVK19990217VARHAŇOVSKÝ JakubŽP Šport, a.s.00:39:4900:01:4521
11.14CZE19991205SYROVÁTKA MatějČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:39:5100:01:4720
12.11CZE19990618GAVENDA JanDCM CYCLING TEAM VZW00:40:1000:02:0619
13.12CZE19990117PALIČKA HynekACK Stará Ves n. Ondřejnicí00:40:1500:02:1118
14.22CZE19991001VANÍČEK ŠimonREMERX - MERIDA TEAM KOLÍN00:40:1700:02:1317
15.10CZE19980128BAKUS TomášČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:40:2400:02:2016
16.15CZE19980616DRDEK DominikČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:40:3300:02:2915
17.48POL19980306KOSTRUBSKI PawelLKK "WARMIA" BISKUPIEC00:40:3600:02:3214
18.42SVK19990508CHREN MartinCK Olympik Trnava00:40:4700:02:4313
19.13CZE19990121HÁTLE OndřejREMERX - MERIDA TEAM KOLÍN00:40:4700:02:4312
20.45CZE19990814KLABOUCH PetrVELO - CLUB CIRKL Č. BUDĚJOVICE00:40:5900:02:5511
21.16CZE19980914HRUBÝ JakubKC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N00:41:0500:03:0110
22.19CZE19990505SOLAŘ KryštofREMERX - MERIDA TEAM KOLÍN00:41:2600:03:229
23.24CZE19990422SEDLÁČEK VojtěchCK Příbram - Fany GASTRO00:41:2700:03:238
24.43SVK19980924KUJAN SlavomírŽP Šport, a.s.00:41:3200:03:287
25.30POL19980301JONA DawidMG LKS "BLEKITNI" PAULA-TRANS00:41:3400:03:306
26.47POL19980202GRABIS SebastianMG LKS "BLEKITNI" PAULA-TRANS00:41:3900:03:355
27.20CZE19990803BURGSTALLER JanČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:41:5200:03:484
28.23CZE19980911FIALA JosefCYKLOSPORT-PITSTOP.CZ00:42:0200:03:583
29.18CZE19990816VOZNIČKA VojtěchSK Jiří Team Ostrava00:42:0600:04:022
30.17CZE19980916ŠEDIVÝ JakubKola-bbm.cz00:43:2000:05:161
31.36POL19990912SIKORA DanielMG LKS "BLEKITNI" PAULA-TRANS00:44:4500:06:41
32.27CZE19980127BARTŮNĚK MarekPUSKINAK.CZ00:44:4500:06:41
33.26CZE19990904GASTA EvženSC Samotišky00:44:5400:06:50
34.40SVK19980719GAJDOŠÍK JánMŠK Žiar n. Hronom1
Startovalo: 35Dokončilo: 34Nedokončilo: 1

Nedokončili

StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub
35VLASÁK DavidCYKLO TEAM KOLARNA
StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub

Petr Balogh Mladen Durlen
ředitel závodu hlavní rozhodčí