TOI TOI Cup 2015 - 2016


Výsledky závodu

Uničov

Datum konání: 17.11.2015 Místo konání: Uničov
Délka závodu: 8 x 2500m Kategorie: Elite,U23 Průměrná rychlost vítěze: 20,44 km/h
PořSt.č.Kód UCIPŘÍJMENÍ a JménoKlubČasOdstupKolaBody
1.1GER19890108MEISEN MarcelTeam Kuota - Lotto00:58:4200:00:0030
2.2CZE19920809BOROŠ MichaelBKCP-Corendon00:59:0200:00:2029
3.4CZE19830906ŠIMŮNEK RadomírERA-MURPROTEC00:59:2800:00:4628
4.8CZE19931215SKÁLA JakubČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:59:4800:01:0627
5.3CZE19920301PAPRSTKA TomášREMERX - MERIDA TEAM KOLÍN01:00:2400:01:4226
6.7CZE19930114NIPL VojtěchPUSKINAK.CZ01:00:5900:02:1725
7.9CZE19900717PETRUŠ LubomírKC Hlinsko01:01:1500:02:3324
8.5SVK19861224HARING MartinCK Banská Bystrica01:01:5800:03:1623
9.6POL19830506GIL MariuszNIESTOWARZYSZONY01:02:0000:03:1822
10.10CZE19920501LASÁK MatějMAX CURSOR01:02:0200:03:2021
11.17CZE19770331HEKELE EmilSTEVENS Bikes - EMILIO SPORT01:02:0800:03:2620
12.20CZE19890816MALÍK MichalELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS01:02:2800:03:4619
13.11CZE19820322KYZIVÁT VladimírJOHNSON CONTROLS AŠ MB01:03:1400:04:3218
14.14SVK19940717GLAJZA OndrejJOHNSON CONTROLS AŠ MB01:03:5900:05:1717
15.22CZE19821114EBERL FilipREMERX - MERIDA TEAM KOLÍN01:04:0800:05:2616
16.28CZE19960513SCHUBERT ŠtěpánREMERX - MERIDA TEAM KOLÍN01:04:1900:05:3715
17.30CZE19970118MAYER DanielKC Hlinsko01:04:5100:06:0914
18.29SVK19970108ULÍK MatejOŠK Tatran01:04:5900:06:1713
19.16AUT19830630GOLLINGER Karl HeinzASVÖ Radl-Eck Cycling01:05:0800:06:2612
20.31CZE19831017BENDA MichalTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA211
21.15AUT19930908HEIGL PhilippRC Pfeil Hof210
22.34CZE19970421MATĚJČEK MartinČEZ CYKLO TEAM TÁBOR29
23.41CZE19940116PAVLÍK VáclavRBB INVEST Jindř. Hradec28
24.25CZE19821201KNÍŽE DavidPRODOLI RACING TEAM27
25.36CZE19921002KLOS ViktorSK BAGBIKE36
26.63SVK19970627KURTY JakubISAKO Šport35
27.23AUT19720608MÖRX RolandARBÖ Radsport Kiesl34
28.64POL19901110SZALACHA KrzysztofZKS "STAL" RZESZÓW33
29.38CZE19920724ŠTĚPÁNÍK JiříCYKLO TEAM KOLARNA32
30.49CZE19940402LUKEŠ DanielČEZ CYKLO TEAM TÁBOR31
31.12HUN19890529FEJES GáborDr. Bátorfi-Agria KTK3
32.51CZE19841005BŘEZINA PetrCYKLO TEAM KOLARNA4
33.44CZE19831016BAMBULA StanislavČEZ CYKLO TEAM TÁBOR4
34.46CZE19950516SVRČINA KarelKC Hlinsko4
35.27AUT19780520TEUBENBACHER GeraldRC ASKÖ sunpor St.Pölten4
36.68SVK19941031VANČO JakubCK Banská Bystrica4
37.45CZE19930715KOBLIC RadekČEZ CYKLO TEAM TÁBOR4
38.53CZE19961128PLIML MartinTJ Lokomotiva Beroun4
39.62CZE19830925FRÝDL TomášValachbajk Team4
40.70CZE19901612ŠIMŮNEK DannyPRODOLI RACING TEAM4
41.61CZE19860909NESET JanIN-LIFE cycling team5
42.66CZE19900909VLČEK PavelIN-LIFE cycling team5
43.67POL19971017SIKORA GrzegorzMG LKS "BLEKITNI" PAULA-TRANS5
44.71UKR19950330ZUBENKO MykytaUnion Cycliste de Monaco5
Startovalo: 49Dokončilo: 44Nedokončilo: 5

Diskvalifikováni

StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub
26ŠÍREK AdrianKC Hlinsko
StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub

Nedokončili

StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub
19CHALÁS JaroslavCK Banská Bystrica
37ROHEL BřetislavKC Hlinsko
StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub
52VIŠŇOVSKÝ TomášPROefekt team
60KOTRLA MichalSPECIALIZED PLANET BIKES TEAM

Richard Dostál Ernesto Maggioni
ředitel závodu hlavní rozhodčí