TOI TOI CUP 2016


Výsledky závodu

Kolín

Datum konání: 12.11.2016 Místo konání: Kolín
Délka závodu: 8 x 2900m Kategorie: Elite,U23 Průměrná rychlost vítěze: 22,68 km/h
PořSt.č.Kód UCIPŘÍJMENÍ a JménoKlubČasOdstupKolaBody
1.7CZE19910804NESVADBA JanEXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN01:01:2300:00:0030
2.5POL19900311KONWA MarekVolkswagen Samochody Užytkowe MTB TEAM01:01:2300:00:0029
3.2CZE19920301PAPRSTKA TomášEXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN01:01:2300:00:0028
4.3SVK19861224HARING MartinDukla Banská Bystrica01:01:4700:00:2427
5.11CZE19770331HEKELE EmilSTEVENS Bikes - EMILIO SPORT01:02:4400:01:2126
6.1CZE19830906ŠIMŮNEK RadomírČEZ CYKLO TEAM TÁBOR01:02:5300:01:3025
7.12POL19970907BOGUSLAWSKI MarceliVolkswagen Samochody Užytkowe MTB TEAM01:02:5300:01:3024
8.4CZE19900717PETRUŠ LubomírETHIC SPORT01:03:1500:01:5223
9.9CZE19920501LASÁK MatějMAX CURSOR01:03:2500:02:0222
10.15SVK19950423VOZÁR Šimoncyklistický tím FIREFLY01:03:4200:02:1921
11.26CZE19960513SCHUBERT ŠtěpánČEZ CYKLO TEAM TÁBOR01:04:0000:02:3720
12.8SVK19940717GLAJZA OndrejJOHNSON CONTROLS AŠ MB01:04:2700:03:0419
13.10CZE19890816MALÍK MichalLAWI Author Team01:04:2700:03:0418
14.16SVK19970108ULÍK MatejOŠK Tatran01:04:3600:03:1317
15.17CZE19960703ŠÍREK AdrianKC Hlinsko01:04:4200:03:1916
16.22CZE19981008JARÝ DavidJOHNSON CONTROLS AŠ MB01:04:4700:03:2415
17.30CZE19980702JELÍNEK JosefSRAM MITAS TREK01:05:1900:03:5614
18.32CZE19940402LUKEŠ DanielČEZ CYKLO TEAM TÁBOR01:05:4400:04:2113
19.6CZE19931215SKÁLA JakubČEZ CYKLO TEAM TÁBOR01:06:0200:04:3912
20.28CZE19821201KNÍŽE DavidPRODOLI RACING TEAM01:06:0700:04:4411
21.24GER19960418HÄHNEL FrederikGUNSHA KMC Team01:06:1700:04:5410
22.36CZE19851105KŘIVÁNEK JiříETHIC SPORT01:06:2200:04:599
23.27CZE19980120NOVÁK JanČEZ CYKLO TEAM TÁBOR01:06:2800:05:058
24.62CZE19960310ŠULC JakubMS BIKE ACADEMY RACING01:06:5600:05:337
25.25CZE19970421MATĚJČEK MartinCycling academy Tábor01:07:0900:05:466
26.40CZE19831017BENDA MichalTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA01:07:1800:05:555
27.42SVK19730408METLIČKA Václav3 x V Team01:07:2600:06:034
28.33CZE19981028BAKUS TomášČEZ CYKLO TEAM TÁBOR01:07:2700:06:043
29.46CZE19920724ŠTĚPÁNÍK JiříCYKLO TEAM KOLARNA01:07:2700:06:042
30.13AUT19930908HEIGL PhilippRC Pfeil Hof01:08:2300:07:001
31.45CZE19980127BARTŮNĚK MarekETHIC SPORT01:08:2500:07:02
32.37CZE19931127KUBÍN MichaelBMC CZ Racing team01:09:4600:08:23
33.35POL19891126GRABAREK GrzegorzMTB SILESIA / HUROM DE ROSA RYBNIK1
34.47CZE19841005BŘEZINA PetrCYKLO TEAM KOLARNA1
35.44CZE19980223ZEŤÁK MichaelEXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN2
36.31CZE19870725BAMBULA OndřejČEZ CYKLO TEAM TÁBOR2
37.34CZE19940116PAVLÍK VáclavRBB INVEST Jindř. Hradec2
38.41CZE19930715KOBLIC RadekČEZ CYKLO TEAM TÁBOR2
39.67CZE19970701POKORNÝ JiříSALITH SUMTEX ŠUMPERK3
40.64POL19900627WOJCZAL PawelWOJCZAL-BIKE3
41.52CZE19780528VYKYDAL JaroslavSTEVENS Bikes - EMILIO SPORT3
42.63CZE19870101TRUKSA JakubFOR BIKES cycling team3
43.59CZE19810729PELÁNEK LubošT°Red Factory Racing4
44.50CZE19961128PLIML MartinTJ Lokomotiva Beroun5
45.61CZE19860428SVATOŠ VáclavTJ Sokol Holé Vrchy6
Startovalo: 49Dokončilo: 45Nedokončilo: 4

Nedokončili

StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub
18KUNT LukášTJ FAVORIT Brno
21ROHEL BřetislavKC Hlinsko
StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub
23BŘEZINA JonášMS BIKE ACADEMY RACING
43SVOBODA JanYOGI RACING Ostrava

Mgr. Jan Slavíček Rodolfo Segnan
ředitel závodu hlavní rozhodčí