TOI TOI CUP 2016


Výsledky závodu

Slaný

Datum konání: 17.11.2016 Místo konání: Slaný
Délka závodu: 7 x 2580m Kategorie: Elite,U23 Průměrná rychlost vítěze: 18,03 km/h
PořSt.č.Kód UCIPŘÍJMENÍ a JménoKlubČasOdstupKolaBody
1.3NED19920615VAN DER POEL DavidBEOBANK-CORENDON01:00:0500:00:0030
2.6BEL19941219SOETE DaanTELENET FIDEA CYCLING TEAM01:00:0500:00:0029
3.13BEL19911230BOSMANS WietseBEOBANK-CORENDON01:00:3600:00:3128
4.4CZE19920809BOROŠ MichaelERA REAL ESTATE - CIRCUS01:00:4800:00:4327
5.7BEL19931217SWEECK DietherERA REAL ESTATE-MURPROTEC01:01:1100:01:0626
6.10BEL19940712VAN TICHELT YorbenMARLUX - NAPOLEON GAMES01:01:2000:01:1525
7.8CZE19920301PAPRSTKA TomášEXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN01:01:3200:01:2724
8.2FRA19830906CHAINEL SteveCross Team by G401:02:1300:02:0823
9.1GER19890108MEISEN MarcelTeam Steylaerts01:02:2900:02:2422
10.20CZE19770331HEKELE EmilSTEVENS Bikes - EMILIO SPORT01:02:3200:02:2721
11.12POL19900311KONWA MarekVolkswagen Samochody Užytkowe MTB TEAM01:02:5900:02:5420
12.9SVK19861224HARING MartinDukla Banská Bystrica01:03:1200:03:0719
13.14CZE19910804NESVADBA JanEXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN01:03:2700:03:2218
14.11POL19830506GIL MariuszNIESTOWARZYSZONY01:03:4200:03:3717
15.15CZE19900717PETRUŠ LubomírETHIC SPORT01:04:1600:04:1116
16.5CZE19830906ŠIMŮNEK RadomírČEZ CYKLO TEAM TÁBOR01:04:4000:04:3515
17.21CZE19890816MALÍK MichalLAWI Author Team01:05:3500:05:3014
18.26SVK19970108ULÍK MatejOŠK Tatran01:05:4000:05:3513
19.40CZE19960513SCHUBERT ŠtěpánČEZ CYKLO TEAM TÁBOR01:06:1500:06:1012
20.34CZE19980628BŘEZINA JonášMS BIKE ACADEMY RACING01:06:1500:06:1011
21.24SVK19950423VOZÁR Šimoncyklistický tím FIREFLY01:06:2800:06:2310
22.22POL19970907BOGUSLAWSKI MarceliVolkswagen Samochody Užytkowe MTB TEAM01:06:3500:06:309
23.17SVK19940717GLAJZA OndrejJOHNSON CONTROLS AŠ MB01:06:3900:06:348
24.33CZE19981008JARÝ DavidJOHNSON CONTROLS AŠ MB01:06:5100:06:467
25.18CZE19920501LASÁK MatějMAX CURSOR01:07:0500:07:006
26.43CZE19870725BAMBULA OndřejČEZ CYKLO TEAM TÁBOR01:07:2500:07:205
27.50CZE19940116PAVLÍK VáclavRBB INVEST Jindř. Hradec14
28.55CZE19960511RAJCHART JanČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE13
29.42CZE19940402LUKEŠ DanielČEZ CYKLO TEAM TÁBOR12
30.19HUN19810801BÚR ZsoltPavé Bike-Vialand11
31.23AUT19930908HEIGL PhilippGUNSHA KMC Team1
32.39CZE19970118MAYER DanielKC Hlinsko1
33.48CZE19970421MATĚJČEK MartinCycling academy Tábor1
34.45CZE19981028BAKUS TomášČEZ CYKLO TEAM TÁBOR2
35.38CZE19821201KNÍŽE DavidPRODOLI RACING TEAM2
36.49CZE19831017BENDA MichalTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA2
37.16CZE19931215SKÁLA JakubČEZ CYKLO TEAM TÁBOR2
38.80GER19911126BRETSCHNEIDER ToniRSV-Team HOEB.ike2
39.37CZE19980120NOVÁK JanČEZ CYKLO TEAM TÁBOR2
40.59CZE19850812SVOBODA JanYOGI RACING Ostrava2
41.44CZE19960703ŠÍREK AdrianKC Hlinsko2
42.56CZE19960310ŠULC JakubMS BIKE ACADEMY RACING2
43.35GER19960418HÄHNEL FrederikGUNSHA KMC Team2
44.53AUT19711123HAUER GeraldSU Bikestore Team2
45.62CZE19980127BARTŮNĚK MarekETHIC SPORT2
46.57SVK19730408METLIČKA Václav3 x V Team2
47.61CZE19980223ZEŤÁK MichaelEXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN2
48.58CZE19930715KOBLIC RadekČEZ CYKLO TEAM TÁBOR3
49.74CZE19980624PRUDEK DominikMORAVEC TEAM3
50.60CZE19920724ŠTĚPÁNÍK JiříCYKLO TEAM KOLARNA3
51.25AUT19940428HAGER DominikARBÖ Grassinger Lambach3
52.66CZE19841005BŘEZINA PetrCYKLO TEAM KOLARNA3
53.75CZE19810729PELÁNEK LubošT°Red Factory Racing3
54.77CZE19860428SVATOŠ VáclavTJ Sokol Holé Vrchy4
55.63CZE19971030PATLEVIČ MichalTOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ5
Startovalo: 56Dokončilo: 55Nedokončilo: 1

Nedokončili

StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub
46KŘIVÁNEK JiříETHIC SPORT
StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub

Ing. Karel Svoboda Bruno Valcic
ředitel závodu hlavní rozhodčí