TOI TOI CUP 2016


Výsledky závodu

Slaný

Datum konání: 17.11.2016 Místo konání: Slaný
Délka závodu: 4 x 2580m Kategorie: Junioři Průměrná rychlost vítěze: 16,21 km/h
PořSt.č.Kód UCIPŘÍJMENÍ a JménoKlubČasOdstupKolaBody
1.1CZE19990618GAVENDA JanCycling academy Tábor00:38:1200:00:0030
2.5CZE20001112SCHIERL JakubEXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN00:38:2200:00:1029
3.4CZE19991017PALIČKA HynekACK Stará Ves n. Ondřejnicí00:38:4600:00:3428
4.6CZE19990209HONZÁK DavidČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:38:4900:00:3727
5.3CZE20001009MIKŠANÍK VladimírACK Stará Ves n. Ondřejnicí00:38:5500:00:4326
6.7CZE20001123ŘÍMAN JakubSK Jiří Team Ostrava00:39:0400:00:5225
7.19CZE20000804STLOUKAL ŠtěpánKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N00:39:4300:01:3124
8.8CZE19991205SYROVÁTKA MatějCycling academy Tábor00:39:5700:01:4523
9.13CZE19990121HÁTLE OndřejEXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN00:40:2300:02:1122
10.22CZE19990422SEDLÁČEK VojtěchCK Příbram - Fany GASTRO00:40:3800:02:2621
11.2CZE19991001VANÍČEK ŠimonEXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN00:40:3900:02:2720
12.11CZE20000724TOMÁŠEK AlvinEXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN00:41:0000:02:4819
13.47HUN20000717VAS BalászMERIDA CST00:41:2400:03:1218
14.16CZE19990816VOZNIČKA VojtěchBIKE 200000:41:2900:03:1717
15.9CZE20001115KUNÁŠEK JosefKH Tour BH Bikes team00:42:0500:03:5316
16.10CZE20000630ARLT KarelČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:42:1000:03:5815
17.28SVK19990508CHREN MartinCK Olympik Trnava00:42:1100:03:5914
18.21SVK20001120JAROŠ OliverŠK "Cyklistický klub mládeže Poprad"00:42:2500:04:1313
19.46SVK19990318MIKOLAJČÍK SamuelPROefekt team00:42:3600:04:2412
20.17CZE20001126HULA RobertTJ Lokomotiva Beroun00:43:0300:04:5111
21.18CZE20000825DOLEŽAL AdamČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:43:3600:05:2410
22.12CZE20001207ČECH MartinKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N00:44:2500:06:139
23.14CZE19990803BURGSTALLER JanČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:44:4700:06:358
24.33CZE20001118KAŠPAR JanCK Slavoj Terezín - CYKLO CITY00:45:0400:06:527
25.20CZE20000121KRÝDA MiloslavCyklo Bendl00:45:1900:07:076
26.30CZE19990602KUBA KarelCK Příbram - Fany GASTRO00:45:3200:07:205
27.34GER20001023OLOMEK DominikRSV 54 Venusberg00:45:4200:07:304
28.29CZE20001026ANDRLE DavidSKP Duha Lanškroun00:45:4500:07:333
29.42SVK20000612KOMORA AndrejŠKC Dubnica n. Váhom00:46:5400:08:422
30.32CZE20001211JELÍNEK JanČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:48:3500:10:231
Startovalo: 32Dokončilo: 30Nedokončilo: 2

Diskvalifikováni

StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub
48FETTER ErikPilis Cross Country Club
StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub

Nedokončili

StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub
45BLAŠKO MatejCyS - Akadémia Petra Sagana
StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub

Ing. Karel Svoboda Bruno Valcic
ředitel závodu hlavní rozhodčí