TOI TOI CUP 2016


Výsledky závodu

Tábor

Datum konání: 28.9.2016 Místo konání: Tábor
Délka závodu: 9 x 2900m Kategorie: Elite,U23 Průměrná rychlost vítěze: 25,08 km/h
PořSt.č.Kód UCIPŘÍJMENÍ a JménoKlubČasOdstupKolaBody
1.5CZE19920809BOROŠ MichaelERA REAL ESTATE - CIRCUS01:02:2600:00:0030
2.11CZE19920301PAPRSTKA TomášEXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN01:02:3200:00:0629
3.13BEL19920605ADAMS JensCRELAN-VASTGOEDSERVICE01:02:5100:00:2528
4.32CZE19910804NESVADBA JanEXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN01:02:5100:00:2527
5.17CZE19931215SKÁLA JakubČEZ CYKLO TEAM TÁBOR01:03:0000:00:3426
6.7SUI19830306ZAHNER SimonEKZ Racing Team01:03:0000:00:3425
7.10SVK19861224HARING MartinDukla Banská Bystrica01:03:1600:00:5024
8.9NED19930109GODRIE StanRABOBANK DEVELOPMENT TEAM01:03:3000:01:0423
9.15POL19830506GIL MariuszNIESTOWARZYSZONY01:04:2600:02:0022
10.18BEL19940712VAN TICHELT YorbenMARLUX - NAPOLEON GAMES01:05:0100:02:3521
11.23CZE19890816MALÍK MichalLAWI Author Team01:05:0800:02:4220
12.45CZE19970313PRŮDEK MatějČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE01:05:0800:02:4219
13.19CZE19920501LASÁK MatějMAX CURSOR01:05:2700:03:0118
14.72BEL19960429GOOSSENS KobeTELENET FIDEA CYCLING TEAM01:05:5700:03:3117
15.14CZE19900717PETRUŠ LubomírETHIC SPORT01:06:0900:03:4316
16.25SVK19950423VOZÁR Šimoncyklistický tím FIREFLY01:06:1400:03:4815
17.36CZE19960513SCHUBERT ŠtěpánČEZ CYKLO TEAM TÁBOR01:06:2600:04:0014
18.30CZE19770331HEKELE EmilSTEVENS Bikes - EMILIO SPORT01:06:3400:04:0813
19.48CZE19970916KUNT LukášTJ FAVORIT Brno01:06:3800:04:1212
20.28CZE19870725BAMBULA OndřejČEZ CYKLO TEAM TÁBOR01:06:5500:04:2911
21.20HUN19810801BÚR ZsoltPavé Bike-Vialand01:06:5500:04:2910
22.56CZE19980120NOVÁK JanČEZ CYKLO TEAM TÁBOR01:07:0800:04:429
23.16SVK19940717GLAJZA OndrejJOHNSON CONTROLS AŠ MB01:07:0800:04:428
24.61CZE19980702JELÍNEK JosefSRAM MITAS TREK01:07:1200:04:467
25.66BEL19980514ROMBOUTS SeppeACROG Balen BC01:07:2900:05:036
26.35SVK19961114BABIČ Adriáncyklistický tím FIREFLY01:07:4700:05:215
27.54CZE19940402LUKEŠ DanielČEZ CYKLO TEAM TÁBOR01:07:5800:05:324
28.38SVK19970627KURTY JakubISAKO Šport01:08:0600:05:403
29.26SVK19930601VIŠŇOVSKÝ TomášPROefekt team01:08:1400:05:482
30.59CZE19850812SVOBODA JanLAWI Author Team01:08:3100:06:051
31.71CZE19980628BŘEZINA JonášMS BIKE ACADEMY RACING01:08:4900:06:23
32.57CZE19981028BAKUS TomášČEZ CYKLO TEAM TÁBOR01:08:4900:06:23
33.82CZE19850519PODRAZIL TomášTJ Sokol Holé Vrchy01:08:5400:06:28
34.42CZE19831017BENDA MichalTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA2
35.70CZE19980624PRUDEK DominikMORAVEC TEAM2
36.78CZE19880921BRÁZDIL JiříSuperior Brentjens MTB Team2
37.39GER19960418HÄHNEL FrederikSC DHfK Leipzig2
38.44CZE19931127KUBÍN MichaelBMC CZ Racing team2
39.37CZE19900203ROHEL BřetislavKC Hlinsko2
40.47CZE19940116PAVLÍK VáclavRBB INVEST Jindř. Hradec2
41.49CZE19930715KOBLIC RadekČEZ CYKLO TEAM TÁBOR2
42.24AUT19930908HEIGL PhilippRC Pfeil Hof2
43.62CZE19980223ZEŤÁK MichaelEXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN2
44.76CZE19981008JARÝ DavidJOHNSON CONTROLS AŠ MB2
45.43SVK19730408METLIČKA Václav3 x V Team3
46.50CZE19810228GONDA PavelDURATEC WEIL HOTELTIME3
47.46CZE19920724ŠTĚPÁNÍK JiříCYKLO TEAM KOLARNA3
48.75SVK19930805ŠMÝKAL MartinAŠK INTER BRATISLAVA3
49.67CZE19860909NESET JanIN-LIFE cycling team3
50.52CZE19841005BŘEZINA PetrCYKLO TEAM KOLARNA4
51.79AUT19901211HÖRSCHLÄGER JohannesRadsportunion St. Pölten.4
52.81CZE19971103KRESTA JanSK Jiří Team Ostrava4
53.84CZE19980916ŠEDIVÝ JakubTJ KOVO PRAHA4
54.53CZE19961128PLIML MartinTJ Lokomotiva Beroun5
55.68CZE19900909VLČEK PavelIN-LIFE cycling team5
56.29AUT19940428HAGER DominikARBÖ Grassinger Lambach5
57.64CZE19890819HAVELKA TomášTJ Lokomotiva Beroun5
58.31AUT19970204HEITZINGER MatthiasARBÖ Grassinger Lambach5
Startovalo: 65Dokončilo: 58Nedokončilo: 7

Nedokončili

StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub
1MEISEN MarcelTeam Steylaerts
3ŠIMŮNEK RadomírČEZ CYKLO TEAM TÁBOR
12ŤOUPALÍK AdamBEOBANK-CORENDON
34KNÍŽE DavidPRODOLI RACING TEAM
StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub
41MATĚJČEK MartinCycling academy Tábor
58VLASÁK DavidCYKLO TEAM KOLARNA
83ŠIMŮNEK DannyPRODOLI RACING TEAM

Petr Balogh Milan Dvorsčík
ředitel závodu hlavní rozhodčí