TOI TOI CUP 2017


Výsledky závodu

Hlinsko

Datum konání: 14.10.2017 Místo konání: Hlinsko
Délka závodu: 10 x 2520m Kategorie: Elite,U23 Průměrná rychlost vítěze: 25,33 km/h
PořSt.č.UCI IDPŘÍJMENÍ a JménoKlubČasOdstupKolaBody
1.110006629528PAPRSTKA TomášEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN00:59:4200:00:0030
2.310005540195HARING MartinDukla Banská Bystrica00:59:4900:00:0729
3.210006456241NESVADBA JanEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN00:59:5200:00:1028
4.410005679029KONWA MarekVolkswagen Samochody Užytkowe MTB TEAM01:00:5700:01:1527
5.1510002600691BÍNA MartinCK KOLOKRÁM.CZ - SVIJANY01:01:0200:01:2026
6.1710003279691ŠKARNITZL JanSRAM MITAS TREK01:01:0600:01:2425
7.610008879928MALÍK MichalTOP FOREX LAPIERRE PRO CYCLING TEAM01:01:2100:01:3924
8.810005618809PETRUŠ LubomírETHIC SPORT01:01:4400:02:0223
9.510001515002HEKELE EmilSTEVENS Bikes - EMILIO SPORT01:02:0300:02:2122
10.2310007995410VASTL JanN1 Team01:02:1200:02:3021
11.1110006629124LASÁK MatějMAX CURSOR01:02:5700:03:1520
12.1910009544578ŠULC JakubBIKE AND SKI BAKAJDA01:03:1700:03:3519
13.710007582855GLAJZA OndrejJOHNSON CONTROLS AŠ MB01:03:2700:03:4518
14.2910003322838BAMBULA OndřejČEZ CYKLO TEAM TÁBOR01:03:2800:03:4617
15.1410009360076MAYER DanielKC Hlinsko01:03:4200:04:0016
16.2110009335222KUNT LukášTJ FAVORIT Brno01:03:4300:04:0115
17.2710010946331HONZÁK DavidČEZ CYKLO TEAM TÁBOR01:03:4400:04:0214
18.3010010966943VANÍČEK ŠimonEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN01:04:4000:04:5813
19.2410009745349NOVÁK JanČEZ CYKLO TEAM TÁBOR01:04:5200:05:1012
20.3310014825523BAKUS TomášČEZ CYKLO TEAM TÁBOR111
21.3610007176869HUNAL MartinELKOV Author Cycling Team110
22.3110005853225SZCZEPANIAK PawelPRINZ Sportswear JF DUET29
23.1610008820213RAJCHART JanČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE28
24.6810035085284VERMEULEN MoranRC ARBÖ Trieben27
25.3210003350120BENDA MichalTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA26
26.2010010946230JARÝ DavidJOHNSON CONTROLS AŠ MB25
27.7010011075764HÄHNEL FrederikLKT Team Brandenburg Germany34
28.3510014153593KOBLIC RadekČEZ CYKLO TEAM TÁBOR43
29.2210046583929PALIČKA HynekACK Stará Ves n. Ondřejnicí42
30.4210004772178PODRAZIL JiříTJ Sokol Holé Vrchy51
31.4910010967145SYROVÁTKA MatějCycling academy Tábor5
32.4110007177677ŠTĚPÁNÍK JiříCYKLO TEAM KOLARNA5
33.2510010946432GAVENDA JanTOP FOREX LAPIERRE PRO CYCLING TEAM5
34.6010048084395MATĚJKA RadimCyklo Bendl6
35.1210009544679SCHUBERT ŠtěpánČEZ CYKLO TEAM TÁBOR6
36.5510012222990ŠLÉGL JiříLAWI - GRANFONDO TEAM6
37.4810011320789HAVELKA TomášTJ Lokomotiva Beroun6
38.6410013210774TRUKSA JakubTRUXXXIK cycling7
39.6110008723819JÍLEK ZdeněkČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM7
40.5610015426418VOZNIČKA VojtěchBIKE 20007
Startovalo: 46Dokončilo: 40Nedokončilo: 6

Nedokončili

StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub
10ULÍK MatejOŠK Tatran
13METLIČKA Václav3 x V Team
28JELÍNEK JosefSRAM MITAS TREK
43SVATOŠ VáclavTJ Sokol Holé Vrchy
StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub
44PLIML MartinTJ Lokomotiva Beroun
59HLADIŠ DavidCYKLO TEAM KOLARNA

Leoš Chvojka Milan Dvorščík
ředitel závodu hlavní rozhodčí