TOI TOI CUP 2017


Výsledky závodu

Jabkenice

Datum konání: 7.10.2017 Místo konání: Jabkenice
Délka závodu: 9 x 2640m Kategorie: Elite,U23 Průměrná rychlost vítěze: 22,27 km/h
PořSt.č.UCI IDPŘÍJMENÍ a JménoKlubČasOdstupKolaBody
1.210006629528PAPRSTKA TomášEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN01:04:0100:00:0030
2.510008624593ŤOUPALÍK AdamBEOBANK-CORENDON01:04:4300:00:4229
3.410005679029KONWA MarekVolkswagen Samochody Užytkowe MTB TEAM01:05:2000:01:1928
4.110006456241NESVADBA JanEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN01:06:0000:01:5927
5.610001515002HEKELE EmilSTEVENS Bikes - EMILIO SPORT01:06:1200:02:1126
6.310005540195HARING MartinDukla Banská Bystrica01:06:1900:02:1825
7.810005618809PETRUŠ LubomírETHIC SPORT01:07:2900:03:2824
8.1710002600691BÍNA MartinCK KOLOKRÁM.CZ - SVIJANY01:07:3000:03:2923
9.2110007995410VASTL JanN1 Team01:07:5500:03:5422
10.2610010946432GAVENDA JanTOP FOREX LAPIERRE PRO CYCLING TEAM01:08:2300:04:2221
11.9910009745652JELÍNEK JosefSRAM MITAS TREK01:08:2800:04:2720
12.910007582855GLAJZA OndrejJOHNSON CONTROLS AŠ MB01:09:0200:05:0119
13.2010009745551BŘEZINA JonášGALAXY CYKLOŠVEC STEVENS01:09:1900:05:1818
14.10010009360076MAYER DanielKC Hlinsko01:09:2400:05:2317
15.1510008820213RAJCHART JanČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE01:09:3100:05:3016
16.2510009544578ŠULC JakubBIKE AND SKI BAKAJDA01:09:3500:05:3415
17.710008879928MALÍK MichalTOP FOREX LAPIERRE PRO CYCLING TEAM01:10:0500:06:0414
18.2410010946331HONZÁK DavidČEZ CYKLO TEAM TÁBOR01:10:2900:06:2813
19.1910009335222KUNT LukášTJ FAVORIT Brno112
20.1810010946230JARÝ DavidJOHNSON CONTROLS AŠ MB111
21.5010010966943VANÍČEK ŠimonEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN110
22.1110006629124LASÁK MatějMAX CURSOR19
23.6610005853225SZCZEPANIAK PawelPRINZ Sportswear JF DUET28
24.9810003350120BENDA MichalTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA27
25.1210009544679SCHUBERT ŠtěpánČEZ CYKLO TEAM TÁBOR26
26.1010009336737ULÍK MatejOŠK Tatran25
27.1310000950984METLIČKA Václav3 x V Team34
28.2310003322838BAMBULA OndřejČEZ CYKLO TEAM TÁBOR33
29.2810014825523BAKUS TomášČEZ CYKLO TEAM TÁBOR32
30.2710011075764HANHEL FrederikLKT Team Brandenburg Germany31
31.6710007522534VAKOČ PetrQuickstep Floors Cycling Team3
32.9710010127588ZEŤÁK MichaelEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN4
33.4610010967145SYROVÁTKA MatějCycling academy Tábor4
34.4410046583929PALIČKA HynekACK Stará Ves n. Ondřejnicí4
35.5210013648688KARÁSEK VladislavLAWI TEAM ORBEA4
36.4510006959126BÁTORA LukášCK Banská Bystrica4
37.3610007177677ŠTĚPÁNÍK JiříCYKLO TEAM KOLARNA4
38.4810007649644STOŠEK MartinSYMBIO BMC5
39.2210009745349NOVÁK JanČEZ CYKLO TEAM TÁBOR5
40.2910014153593KOBLIC RadekČEZ CYKLO TEAM TÁBOR5
41.5410015426418VOZNIČKA VojtěchBIKE 20005
42.3710004772178PODRAZIL JiříTJ Sokol Holé Vrchy5
43.5710012107196HLADIŠ DavidCYKLO TEAM KOLARNA5
44.3810012758716SVATOŠ VáclavTJ Sokol Holé Vrchy5
45.5810048084395MATĚJKA RadimCyklo Bendl6
46.6410047772076SWÁROVSKÝ MichalALLTRAINING.CZ6
47.6510049453614MORÁVEK TomášZP CYKLO PROOFY CORRATEC TEAM6
48.5310012222990ŠLÉGL JiříLAWI - GRANFONDO TEAM6
49.5910015196244GROENEVELD Jan-willemRWC Ahoy6
50.3910013668492PLIML MartinTJ Lokomotiva Beroun6
51.6310013210774TRUKSA JakubTRUXXXIK cycling6
52.5610012849955HOLUBOVSKÝ ZbyněkGALAXY CYKLOŠVEC STEVENS6
Startovalo: 53Dokončilo: 52Nedokončilo: 1

Nedokončili

StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub
41BŘEZINA PetrCYKLO TEAM KOLARNA
StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub

Radek Beneš Peter Stuppacher
ředitel závodu hlavní rozhodčí