TOI TOI CUP 2017


Výsledky závodu

Jabkenice

Datum konání: 7.10.2017 Místo konání: Jabkenice
Délka závodu: 5 x 2640m Kategorie: Junioři Průměrná rychlost vítěze: 20,71 km/h
PořSt.č.UCI IDPŘÍJMENÍ a JménoKlubČasOdstupKolaBody
1.110016518070SCHIERL JakubEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN00:38:1500:00:0030
2.210047914950JEŽEK TomášIVAR CS - AUTHOR TEAM00:38:3400:00:1929
3.310016517969MIKŠANÍK VladimírACK Stará Ves n. Ondřejnicí00:38:4200:00:2728
4.1210047277073ŤOUPALÍK JakubCycling academy Tábor00:39:0600:00:5127
5.510047920711HLADÍK JosefIVAR CS - AUTHOR TEAM00:39:2300:01:0826
6.410023478933ŘÍMAN JakubCYKLO TEAM KOLARNA00:39:2600:01:1125
7.1510047786628HNÍK JakubMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ00:39:5000:01:3524
8.1910023561785STLOUKAL ŠtěpánKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N00:40:0700:01:5223
9.2210023656361VAS BalázsHUNGARIA NAT.T.00:40:1300:01:5822
10.610023478832KUNÁŠEK JosefKH Tour Stevens Bikes team00:40:1500:02:0021
11.1010023479842ČECH MartinKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N00:40:2600:02:1120
12.910059024177NOVÝ JakubCycling academy Tábor00:41:1700:03:0219
13.710023478731ARLT KarelČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:41:3900:03:2418
14.1110047324462VÁVRA ErikACK Stará Ves n. Ondřejnicí00:42:0400:03:4917
15.1810047236758HETFLEIŠ PetrMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ00:42:3100:04:1616
16.2710047373366VOLTR MartinDukla Praha00:42:3500:04:2015
17.3510047226654DUDEK TomášEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN00:42:4000:04:2514
18.810023503989HULA RobertTJ Lokomotiva Beroun00:42:4800:04:3313
19.2410000832665CAMRDA KarelČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:43:2300:05:0812
20.2810063272474PECHOUT MatějTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA00:43:5500:05:4011
21.3610047062966MĚŠŤAN MatoušCK Příbram - Fany GASTRO00:44:0300:05:4810
22.4110046091148BANIAR MatúšSLOVAKIA00:44:0300:05:489
23.4210023567849MIERZYŃSKI PiotrKKS Gostyń00:44:1400:05:598
24.2310047403173HORÁK DominikSHORT BIKE ACADEMY OPLETAL00:44:2000:06:057
25.2510012516216ŘÍHA JiříJOHNSON CONTROLS AŠ MB00:44:2500:06:106
26.2610047449855HORULKO VladyslavJOHNSON CONTROLS AŠ MB00:44:2900:06:145
27.1710048201203STOČEK BrunoIVAR CS - AUTHOR TEAM00:44:4200:06:274
28.4010046019208ČERNEK MatúšMŠK Žiar n. Hronom00:44:4500:06:303
29.2010023479539DOLEŽAL AdamČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:44:4500:06:302
30.3210023479236JAROŠ OliverCKM Poprad00:45:2200:07:071
31.3810047409136KOVÁŘ MartinBIKESPORT TEAM MOHELNICE00:45:5400:07:39
32.3910023479640KRÝDA MiloslavCyklo Bendl00:46:2000:08:05
33.3310023504090ANDRLE DavidELKOV AUTHOR junior team1
34.2110047374275RUNT LukášTJ Stadion Louny1
35.4310047444805STIBAL AdamCycling academy Tábor2
36.3410047418432CHRZ PetrAUTHOR TEAM STUPNO3
Startovalo: 37Dokončilo: 36Nedokončilo: 1

Nedokončili

StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub
30ZAHAJSKÝ RadekČEZ CYKLO TEAM TÁBOR
StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub

Radek Beneš Peter Stuppacher
ředitel závodu hlavní rozhodčí