TOI TOI CUP 2017


Výsledky závodu

Jabkenice

Datum konání: 7.10.2017 Místo konání: Jabkenice
Délka závodu: 3 x 2640m Kategorie: Starší žáci Průměrná rychlost vítěze: 18,93 km/h
PořSt.č.UCI IDPŘÍJMENÍ a JménoKlubČasOdstupKolaBody
1.110047261616MÜLLER MirekMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ00:25:0600:00:0030
2.210047318402SAMEC FilipBIKECLINIC JUNIOR TEAM00:25:4600:00:4029
3.710018791712MRÁZ DanielTJ UNIČOV00:26:0400:00:5828
4.610047271518NOVOTNÝ OndřejDukla Praha00:26:1100:01:0527
5.410056008184SEEMAN AdamTJ Stadion Louny00:26:3000:01:2426
6.910047766420ROZSYPAL ŠtěpánIVAR CS - AUTHOR TEAM00:26:4300:01:3725
7.1010047818354JEŽEK VáclavIVAR CS - AUTHOR TEAM00:26:5000:01:4424
8.510047280309KOBR RichardCK Bítovská00:26:5300:01:4723
9.2210047315469ŠILHAVÝ OndřejSP KOLO LOAP SPECIALIZED00:27:0700:02:0122
10.1510047779756PAŘÍK VojtěchBIKECLINIC JUNIOR TEAM00:27:0900:02:0321
11.810047375083JECH FilipADASTRA SOKOL VELTĚŽ00:27:1100:02:0520
12.1210047318705VIK MatějDukla Praha00:27:4000:02:3419
13.8610047400547KOBLÍŽEK MatyášSKC Tufo Prostějov00:27:4300:02:3718
14.2110047336081BERNÁT AdamIVAR CS - AUTHOR TEAM00:27:5000:02:4417
15.1710047334768KUBA JakubBIKECLINIC JUNIOR TEAM00:27:5600:02:5016
16.1910047431263KADLEC MilanDukla Praha00:28:0400:02:5815
17.2310047382662BRADÁČ AdamDukla Praha00:28:1500:03:0914
18.1410047329920KRÁL KryštofADASTRA SOKOL VELTĚŽ00:28:2300:03:1713
19.2010047357808HÁK JakubJaroslav KULHAVY Cycling Team00:28:3000:03:2412
20.1310047304759KUNČÍK MatějČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM00:28:4800:03:4211
21.2510046677087CÍRKVA VojtěchTJ Lokomotiva Beroun00:28:5100:03:4510
22.2610047253027ŠILHAVÝ DanielSP KOLO LOAP SPECIALIZED00:28:5400:03:489
23.1110047406510SVATUŠKA JakubBIKECLINIC JUNIOR TEAM00:28:5900:03:538
24.3410047399537ŠINDELÁŘ RomanMORAVEC TEAM00:29:0200:03:567
25.1810047333758ŠÍSL BořekLYKO KLUB PRACHATICE00:29:3400:04:286
26.3710047374780HOŠEK AdamADASTRA SOKOL VELTĚŽ00:29:3600:04:305
27.3310059129059ELBADRI JakubBIKECLINIC JUNIOR TEAM00:29:3900:04:334
28.3010047421967TUHÁČEK PavelLYKO KLUB PRACHATICE00:29:4600:04:403
29.2410047280410KOBR RobertCK Bítovská00:29:5200:04:462
30.2710011516409TERŠL RobinCYKLOSPORT-PITSTOP.CZ00:29:5400:04:481
31.8410023626352LORINCZ BenedekMeditech SC-Dronepilot Racing Team00:30:0700:05:01
32.8510009358056RUBEŠ DanielBIKE 200000:30:1700:05:11
33.4110047374679SUCHÝ VojtěchADASTRA SOKOL VELTĚŽ00:30:2400:05:18
34.2910047418634GROH DanielAUTHOR TEAM STUPNO00:30:2800:05:22
35.3810047373972ŠUMPÍK PavelBike Freaks Holice00:30:3000:05:24
36.4610007057742RAŠKA LukášSHORT BIKE ACADEMY OPLETAL00:30:4000:05:34
37.1610047319513SOUČEK JakubBIKECLINIC JUNIOR TEAM00:30:4500:05:39
38.4210047410045NĚMEC JanCYKLO TEAM OSTROV00:30:4600:05:40
39.5810063272575BAŽANT KryštofTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA00:30:5500:05:49
40.5010047430758TABARA ŠimonBIKE 200000:31:0100:05:55
41.6710054141239KNIHA PetrKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N00:31:0200:05:56
42.5610016071163FRANC MarekTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA00:31:4600:06:40
43.6110059140072LIENERT PatrikBIKECLINIC JUNIOR TEAM00:31:5500:06:49
44.6510060757144JOHÁNEK DaliborCYKLOSPORT-PITSTOP.CZ00:32:0000:06:54
45.3610047374982MIŇOVSKÝ ProkopADASTRA SOKOL VELTĚŽ00:32:0100:06:55
46.5710046491878KRATOCHVÍL VáclavTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA00:32:1100:07:05
47.8010047423886FALTÝNEK JanCYKLO-SKI klub Polička00:32:2000:07:14
48.3210047264444KERL MaximiliánAUTHOR TEAM STUPNO00:32:2000:07:14
49.5110066160448STREJČEK AdamBIKECLINIC JUNIOR TEAM00:32:4500:07:39
50.5510047394281VAVROUŠEK OndřejCK Příbram - Fany GASTRO00:33:1400:08:08
51.2810047356188HENDRYCH VojtěchBike Freaks Holice00:33:1600:08:10
52.4910047109850SVOBODA DavidADASTRA SOKOL VELTĚŽ00:33:1900:08:13
53.5910065348375ŘÍHA VáclavJOHNSON CONTROLS AŠ MB00:33:3300:08:27
54.4410059527163KERL SebastiánAUTHOR TEAM STUPNO00:33:3600:08:30
55.4310053281979NĚMEC JakubCYKLO TEAM OSTROV00:33:4300:08:37
56.9910013440948KRÝSL LukášCYKLOSPORT-PITSTOP.CZ00:33:5700:08:51
57.8810058327494HAVELKA MatějIVAR CS - AUTHOR TEAM00:33:5700:08:51
58.7610047450360JANÍK DavidSP KOLO LOAP SPECIALIZED00:34:0700:09:01
59.8310066694655HOFMAN EliášIVAR CS - AUTHOR TEAM00:34:3500:09:29
60.7310047563528KRULIŠ JanTJ Stadion Louny00:35:0000:09:54
61.7110047448542ZEDNÍK JiříTJ Stadion Louny00:35:2200:10:16
62.6310047108941PODAŘIL JanDukla Praha00:35:2200:10:16
63.4510058327494HRADISKÝ ZdeněkIVAR CS - AUTHOR TEAM00:36:3200:11:26
64.7410047293544RAUSCHERT AlbertDukla Praha00:37:2200:12:16
65.6810047450746MEJSTŘÍK MartinEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN00:38:5600:13:50
66.6610054142249BREDLER JonášKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N00:39:1100:14:05
67.3910047404284HEZINA JanTJ Stadion Louny1
68.7510047420957PÍGL JanTJ Stadion Louny1
69.7210047448441NOVÁČEK MatyášTJ Stadion Louny1
70.6910047451168HENDRYCH DanielEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN1
71.7010047404385PARMA VáclavTJ Stadion Louny1
72.6010046303336KRŠNÁK MichalJOHNSON CONTROLS AŠ MB1
Startovalo: 76Dokončilo: 72Nedokončilo: 4

Nedokončili

StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub
3FRÜHAUF JanCYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
48HYNEK MatějADASTRA SOKOL VELTĚŽ
StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub
82SVATOŠ TomášCYKLO-SKI klub Polička
87MIŇOVSKÝ PetrADASTRA SOKOL VELTĚŽ

Radek Beneš Peter Stuppacher
ředitel závodu hlavní rozhodčí