TOI TOI CUP 2017


Výsledky závodu

Jičín

Datum konání: 15.10.2017 Místo konání: Jičín
Délka závodu: 3 x 2940m Kategorie: Starší žáci Průměrná rychlost vítěze: 22,54 km/h
PořSt.č.UCI IDPŘÍJMENÍ a JménoKlubČasOdstupKolaBody
1.110047261616MÜLLER MirekMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ00:23:2900:00:0030
2.210047318402SAMEC FilipBIKECLINIC JUNIOR TEAM00:23:3100:00:0229
3.410018791712MRÁZ DanielTJ UNIČOV00:23:3200:00:0328
4.1010047347906FRÜHAUF JanCYKLOSPORT-PITSTOP.CZ00:23:5500:00:2627
5.310056008184SEEMAN AdamTJ Stadion Louny00:24:1100:00:4226
6.510047271518NOVOTNÝ OndřejDukla Praha00:24:2500:00:5625
7.810047375083JECH FilipADASTRA SOKOL VELTĚŽ00:24:4100:01:1224
8.610047280309KOBR RichardCK Bítovská00:24:5900:01:3023
9.710047766420ROZSYPAL ŠtěpánIVAR CS - AUTHOR TEAM00:25:0500:01:3622
10.2010047400547KOBLÍŽEK MatyášSKC Tufo Prostějov00:25:1700:01:4821
11.1810047304759KUNČÍK MatějČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM00:25:2000:01:5120
12.1910047431263KADLEC MilanDukla Praha00:25:3700:02:0819
13.910047818354JEŽEK VáclavIVAR CS - AUTHOR TEAM00:25:4100:02:1218
14.1310047779756PAŘÍK VojtěchBIKECLINIC JUNIOR TEAM00:25:4600:02:1717
15.1210047406510SVATUŠKA JakubBIKECLINIC JUNIOR TEAM00:25:5000:02:2116
16.1110047318705VIK MatějDukla Praha00:25:5200:02:2315
17.2110047319513SOUČEK JakubBIKECLINIC JUNIOR TEAM00:26:0000:02:3114
18.1610047357808HÁK JakubJaroslav KULHAVY Cycling Team00:26:0200:02:3313
19.2310047253027ŠILHAVÝ DanielSP KOLO LOAP SPECIALIZED00:26:0500:02:3612
20.1710047334768KUBA JakubBIKECLINIC JUNIOR TEAM00:26:1200:02:4311
21.1410047329920KRÁL KryštofADASTRA SOKOL VELTĚŽ00:26:1900:02:5010
22.2610011516409TERŠL RobinCYKLOSPORT-PITSTOP.CZ00:26:2200:02:539
23.3010059129059ELBADRI JakubBIKECLINIC JUNIOR TEAM00:26:2300:02:548
24.2810047280410KOBR RobertCK Bítovská00:26:2700:02:587
25.2210047336081BERNÁT AdamIVAR CS - AUTHOR TEAM00:26:2900:03:006
26.3710047374780HOŠEK AdamADASTRA SOKOL VELTĚŽ00:26:3400:03:055
27.3110047264444KERL MaximiliánAUTHOR TEAM STUPNO00:26:4600:03:174
28.1510047315469ŠILHAVÝ OndřejSP KOLO LOAP SPECIALIZED00:26:5000:03:213
29.3410047418634GROH DanielAUTHOR TEAM STUPNO00:27:0000:03:312
30.3610059128857BRUCKNER FilipBIKECLINIC JUNIOR TEAM00:27:0500:03:361
31.3810023626352LORINCZ BenedekMeditech SC-Dronepilot Racing Team00:27:1200:03:43
32.2710046677087CÍRKVA VojtěchTJ Lokomotiva Beroun00:27:1300:03:44
33.2510047382662BRADÁČ AdamDukla Praha00:27:2400:03:55
34.6210063272575BAŽANT KryštofTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA00:27:2400:03:55
35.5710047335778MAJDANICS MarekACK Stará Ves n. Ondřejnicí00:27:3700:04:08
36.2910047356188HENDRYCH VojtěchBike Freaks Holice00:27:4400:04:15
37.4310047374982MIŇOVSKÝ ProkopADASTRA SOKOL VELTĚŽ00:27:4600:04:17
38.5510066160448STREJČEK AdamBIKECLINIC JUNIOR TEAM00:27:4700:04:18
39.5110047423482PITÁK MatějMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ00:27:5600:04:27
40.2410047333758ŠÍSL BořekLYKO KLUB PRACHATICE00:27:5900:04:30
41.6910060757144JOHÁNEK DaliborCYKLOSPORT-PITSTOP.CZ00:28:0200:04:33
42.4510047374679SUCHÝ VojtěchADASTRA SOKOL VELTĚŽ00:28:0900:04:40
43.3310047421967TUHÁČEK PavelLYKO KLUB PRACHATICE00:28:1200:04:43
44.5410047430758TABARA ŠimonBIKE 200000:28:3000:05:01
45.3510047399537ŠINDELÁŘ RomanMORAVEC TEAM00:28:3400:05:05
46.5010007057742RAŠKA LukášSHORT BIKE ACADEMY OPLETAL00:28:4500:05:16
47.6310065348375ŘÍHA VáclavJOHNSON CONTROLS AŠ MB00:28:5300:05:24
48.6810013440948KRÝSL LukášCYKLOSPORT-PITSTOP.CZ00:29:0300:05:34
49.6110046491878KRATOCHVÍL VáclavTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA00:29:1000:05:41
50.4610047410045NĚMEC JanCYKLO TEAM OSTROV00:29:1300:05:44
51.6010016071163FRANC MarekTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA00:29:2300:05:54
52.6510059140072LIENERT PatrikBIKECLINIC JUNIOR TEAM00:29:2400:05:55
53.5310047109850SVOBODA DavidADASTRA SOKOL VELTĚŽ00:29:3600:06:07
54.8310047393069SVATOŠ TomášCYKLO-SKI klub Polička00:29:4800:06:19
55.4710053281979NĚMEC JakubCYKLO TEAM OSTROV00:30:0500:06:36
56.4910058327494HRADISKÝ ZdeněkIVAR CS - AUTHOR TEAM00:30:0700:06:38
57.7110054141239KNIHA PetrKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N00:30:1600:06:47
58.8410066694655HOFMAN EliášIVAR CS - AUTHOR TEAM00:30:2000:06:51
59.5810047394180KUBA FilipCK Příbram - Fany GASTRO00:30:2100:06:52
60.8110047423886FALTÝNEK JanCYKLO-SKI klub Polička00:30:3500:07:06
61.4810059527163KERL SebastiánAUTHOR TEAM STUPNO00:31:0500:07:36
62.7710047563528KRULIŠ JanTJ Stadion Louny00:31:1500:07:46
63.8810068131972PEKAŘ MatějIVAR CS - AUTHOR TEAM00:31:2100:07:52
64.4210047404284HEZINA JanTJ Stadion Louny00:31:4000:08:11
65.7010054142249BREDLER JonášKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N00:31:4100:08:12
66.8710068045269VAŠÍČEK DenisADASTRA SOKOL VELTĚŽ00:32:0900:08:40
67.7310047451168HENDRYCH DanielEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN00:32:4700:09:18
68.4010047108941PODAŘIL JanDukla Praha00:33:1200:09:43
69.8910058327494HAVELKA MatějIVAR CS - AUTHOR TEAM00:33:3400:10:05
70.7510047448542ZEDNÍK JiříTJ Stadion Louny00:34:1600:10:47
71.8610067045067MIŇOVSKÝ PetrADASTRA SOKOL VELTĚŽ1
72.7410047404385PARMA VáclavTJ Stadion Louny1
73.7610047448441NOVÁČEK MatyášTJ Stadion Louny1
74.6410046303336KRŠNÁK MichalJOHNSON CONTROLS AŠ MB1
Startovalo: 75Dokončilo: 74Nedokončilo: 1

Nedokončili

StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub
79PÍGL JanTJ Stadion Louny
StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub

Petr Kordík Ondřej Majerčík
ředitel závodu hlavní rozhodčí