TOI TOI CUP 2018


Výsledky závodu

Slaný

Datum konání: 27.10.2018 Místo konání: Slaný
Délka závodu: 8 x 2580m Kategorie: Muži Elite+U23 Průměrná rychlost vítěze: 21.41 km/h
PořSt.č.UCI IDPŘÍJMENÍ a JménoKlubČasOdstupKolaBody
1.210004745203AERNOUTS JimTelenet-Fidea00:57:5000:00:0030
2.110006456241NESVADBA Jan?EZ CYKLO TEAM TÁBOR00:57:5700:00:0729
3.610005679029KONWA MarekVolkswagen Samochody Užytkowe MTB TEAM00:58:0200:00:1228
4.1710009745652JELÍNEK JosefMITAS TREK00:58:0600:00:1627
5.310006629528PAPRSTKA TomášEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN00:58:1400:00:2426
6.1010009360884LOOCKX LanderCreafin TUVsud00:58:3600:00:4625
7.410008624593?OUPALÍK AdamSteylaerts00:58:4700:00:5724
8.710001515002HEKELE EmilGALAXY CYKLOŠVEC STEVENS00:58:5300:01:0323
9.1210003279691ŠKARNITZL JanMITAS TREK00:59:0300:01:1322
10.810007582855GLAJZA OndrejTJ AŠ ML.BOLESLAV00:59:1800:01:2821
11.2210009360076MAYER DanielKC HLINSKO00:59:2600:01:3620
12.2610010956334VRACHTEN ArneTARTELETTO - ISOREX00:59:4200:01:5219
13.510005540195HARING MartinSlovak national team00:59:5900:02:0918
14.2910009523057VERHEYEN ThomasNANO DEVELOPMENT TEAM00:59:0600:01:1617
15.1110009336737ULÍK MatejEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN00:59:1800:01:2816
16.2410023478933?ÍMAN JakubTJ AŠ ML.BOLESLAV00:59:4100:01:5115
17.3310014825523BAKUS Tomáš?EZ CYKLO TEAM TÁBOR00:59:5100:02:0114
18.2110008879928MALÍK MichalLAWI Stars - GIANT00:59:5100:02:0113
19.3910004771976POLNICKÝ Ji?íELKOV AUTHOR cycling team00:59:5700:02:0712
20.3810008820213RAJCHART JanELKOV AUTHOR cycling team01:01:0100:03:1111
21.3410023479034TOMÁŠEK AlvinEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN01:01:1000:03:2010
22.3610007292158SMOLA LukášTOI TOI Cykloklub Slaný01:01:1600:03:269
23.2010007399262MICHALSKI KarolPRONGHORN RACING DENMARK01:01:1800:03:288
24.2310009544578ŠULC JakubSymbio+CE.Energy01:01:2300:03:337
25.4410023479842?ECH MartinKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N01:01:2300:03:336
26.1810011075764HÄHNEL FrederikLKT Team Brandenburg Germany01:01:4200:03:525
27.2810010966943VANÍ?EK Šimon?EZ CYKLO TEAM TÁBOR01:01:5900:04:094
28.4510016518070SCHIERL JakubEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN01:02:0800:04:183
29.3710023478832KUNÁŠEK JosefEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN01:02:5300:05:032
30.4210003350120BENDA MichalTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA01:03:1200:05:221
31.4310081026407POSPÍŠIL FilipEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN01:03:2900:05:39
32.3110010946230JARÝ DavidTJ AŠ ML.BOLESLAV01:03:5700:06:07
33.2510000950984METLI?KA Václav3xV TEAM01:04:1800:06:28
34.1410036177546MÖBIS MaximilianGUNSHA-KMC CX/GRAVEL TEAM1
35.4910009848110GONDA PavelDURATEC WEIL HOTELTIME1
36.4810007177677ŠT?PÁNÍK Ji?íNUTREND SPECIALIZED RACING2
37.4610012252801KUBÍN MichaelELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS2
38.3510023503989HULA RobertTJ LOKOMOTIVA BEROUN3
39.5410036365179UHLIG OscarRSC Kelheim3
40.6010012053444JEŽEK PetrHNÍZDIL TEAM3
41.5010005715001KRUMMER Radek?EZ CYKLO TEAM TÁBOR3
42.6110047348209ŠORF PavelHAVEN TEAM3
43.5710013210774TRUKSA JakubTRUXXXIK Cycling3
44.6410012758716SVATOŠ VáclavTJ SOKOL HOLÉ VRCHY5
45.5910014244533KLINCEWICZ AdrianGK PLANET X-BOGO SZCZECIN5
Startovalo: 49Dokončilo: 45Nedokončilo: 4

Nedokončili

StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub
19KURTY JakubSlovak national team
32KUNT LukášGHOST Team
StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub
40JÍLEK Zden?k?S SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
51SVOBODA JanYOGI RACING OSTRAVA

Diskvalifikováni

StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub
   

Karel SVOBODA Erwin KISTEMAKER
ředitel závodu hlavní rozhodčí