TOI TOI CUP 2018


Výsledky závodu

Slaný

Datum konání: 27.10.2018 Místo konání: Slaný
Délka závodu: 5 x 2580m Kategorie: Junio?i Průměrná rychlost vítěze: 20.62 km/h
PořSt.č.UCI IDPŘÍJMENÍ a JménoKlubČasOdstupKolaBody
1.310047258380ZATLOUKAL JanNUTREND SPECIALIZED RACING00:37:3200:00:0030
2.210047914950JEŽEK TomášIVAR CS - AUTHOR TEAM00:37:4500:00:1329
3.4110036323450LINDNER TomStevens Racing Team00:37:4600:00:1428
4.110047277073?OUPALÍK JakubCYCLING ACADEMY TÁBOR00:37:4700:00:1527
5.510047213823ŠULC DavidIVAR CS - AUTHOR TEAM00:38:2400:00:5226
6.3010036355479UHLIG HenriRSC Kelheim00:38:2900:00:5725
7.610046718517BITTNER PavelMAPEI MERIDA KA?KOVSKÝ00:38:3700:01:0524
8.410046034564JEN?US JakubSlovak national Team00:38:3700:01:0523
9.910047288288KU?ERA JakubEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN00:38:5500:01:2322
10.2010047227462ŽVAK DanielEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN00:39:0000:01:2821
11.3910064950776CAS StijnYoung Cycling Talent D&D00:39:1000:01:3820
12.1010048201203STO?EK BrunoIVAR CS - AUTHOR TEAM00:39:2100:01:4919
13.2110063272474PECHOUT Mat?jEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN00:39:2700:01:5518
14.2910047919802B?EZNA Vojt?chKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N00:39:3200:02:0017
15.1110046048712HOLLÝ SamuelCKM Poprad00:39:3700:02:0516
16.810047786628HNÍK JakubMAPEI MERIDA KA?KOVSKÝ00:39:4500:02:1315
17.1710047920711HLADÍK JosefIVAR CS - AUTHOR TEAM00:39:4800:02:1614
18.1610047256461BREDLER Matyáš Ji?íTJ AŠ ML.BOLESLAV00:39:5000:02:1813
19.1210047784406TLAMKA TomášNUTREND SPECIALIZED RACING00:39:5100:02:1912
20.1310047225240DAN?K JakubIVAR CS - AUTHOR TEAM00:40:0000:02:2811
21.710036354974BRENNER MarcoAutozai Contri Omap00:40:0500:02:3310
22.1910047448037?ÍHA Ji?íTJ AŠ ML.BOLESLAV00:40:0500:02:339
23.3710036315972LEIN LennartESV Lok Zwickau00:40:2300:02:518
24.2510047236758HETFLEIŠ PetrMAPEI MERIDA KA?KOVSKÝ00:40:3600:03:047
25.1810066436896KOKTAVÝ Ji?í?EZ CYKLO TEAM TÁBOR00:40:4200:03:106
26.3410058838362ŽUREK SebastianMAYDAY TEAM00:40:5800:03:265
27.2410047374275RUNT LukášTJ STADION LOUNY00:41:0500:03:334
28.4510047235950MAREK Oskar?S SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM00:41:1000:03:383
29.4310046091148BANIAR MatúšMŠK Žiar n. Hronom00:41:1000:03:382
30.2210047455111RA?AN David?EZ CYKLO TEAM TÁBOR00:41:5600:04:241
31.3510064965328VAN DER SMISSEN LennickYoung Cycling Talent D&D00:42:4400:05:12
32.4210046062250TRNKA MarekSlovak national Team00:42:5900:05:27
33.2310081493825JE?ÁBEK Ond?ejIVAR CS - AUTHOR TEAM00:43:0800:05:36
34.4410059307194PILIARKIN TimotejŠK Železiarne Podbrezová a.s.00:43:1000:05:38
35.2610047448744?ÍŽEK Vojt?chTJ STADION LOUNY00:43:1700:05:45
36.3310077350309HAVÍ? FrantišekKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N00:43:1900:05:47
37.2810047418432CHRZ PetrAUTHOR TEAM STUPNO00:45:2000:07:48
38.4010085678868LEDECKÝ Filip?EZ CYKLO TEAM TÁBOR1
39.3110066018584Š?ASTNÝ RadimN1 TEAM2
Startovalo: 42Dokončilo: 39Nedokončilo: 3

Nedokončili

StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub
14CAMRDA Karel?EZ CYKLO TEAM TÁBOR
15HORULKO VladyslavTJ AŠ ML.BOLESLAV
StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub
36PRCHLÍK KryštofKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N

Diskvalifikováni

StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub
   

Karel SVOBODA Erwin KISTEMAKER
ředitel závodu hlavní rozhodčí