TOI TOI CUP 2018


Výsledky závodu

Slaný

Datum konání: 27.10.2018 Místo konání: Slaný
Délka závodu: 4 x 2580m Kategorie: Kadeti Průměrná rychlost vítěze: 20.03 km/h
PořSt.č.UCI IDPŘÍJMENÍ a JménoKlubČasOdstupKolaBody
1.110047272225FIALA Matyáš?EZ CYKLO TEAM TÁBOR00:30:5500:00:0030
2.210047224937STRÁNSKÝ Mat?jIVAR CS - AUTHOR TEAM00:31:1000:00:1529
3.310046370125JIND?ICH PavelTJ STADION LOUNY00:31:1300:00:1828
4.410056004346SPORYSCH DanielIVAR CS - AUTHOR TEAM00:31:4000:00:4527
5.910047286672DOSTÁL VáclavLYKO KLUB PRACHATICE z.s.00:32:2200:01:2726
6.610047443084VEVERKA VáclavKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N00:32:2600:01:3125
7.510018791712MRÁZ DanielTJ UNI?OV00:32:2600:01:3124
8.1010047376905VYKYDAL JaroslavPUSKINAK.CZ00:33:0400:02:0923
9.710056008184SEEMAN AdamTJ STADION LOUNY00:33:1000:02:1522
10.810047763689DOLEŽAL TomášIVAR CS - AUTHOR TEAM00:33:1500:02:2021
11.2010047277174?ERNÝ FilipTJ AŠ ML.BOLESLAV00:33:2300:02:2820
12.1210047261616MÜLLER MirekMAPEI MERIDA KA?KOVSKÝ00:33:4000:02:4519
13.1110047347906FRÜHAUF JanCYKLOSPORT-PITSTOP.CZ00:33:5500:03:0018
14.2510084713013KUBÍK AdamCYCLING ACADEMY TÁBOR00:33:5500:03:0017
15.2210081094307PA?EZ TomášEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN00:34:1200:03:1716
16.1610047248377?ERVÍ?EK DavidDUKLA PRAHA00:34:1500:03:2015
17.2110047335778MAJDANICS MarekACK STARÁ VES NAD OND?EJNICÍ00:34:2500:03:3014
18.3010047264444KERL MaximilianAUTHOR TEAM STUPNO00:34:2500:03:3013
19.1310046070839KUNŠTÁR LukᚊK Železiarne Podbrezová a.s.00:34:4600:03:5112
20.1710047766420ROZSYPAL Št?pánIVAR CS - AUTHOR TEAM00:34:4600:03:5111
21.1810047431263KADLEC MilanDUKLA PRAHA00:34:4600:03:5110
22.1910047779756PA?ÍK Vojt?chTJ AŠ ML.BOLESLAV00:34:5400:03:599
23.2610047333758ŠÍSL Bo?ekLYKO KLUB PRACHATICE z.s.00:35:0200:04:078
24.2810047318705VIK Mat?jDUKLA PRAHA00:35:0400:04:097
25.2410046677087CÍRKVA Vojt?chTJ LOKOMOTIVA BEROUN00:36:0000:05:056
26.3810047304759KUN?ÍK Mat?j?S SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM00:36:1300:05:185
27.4110085678464ŠIGUT DavidACK STARÁ VES NAD OND?EJNICÍ00:36:1600:05:214
28.2710047410045N?MEC JanCYKLOTEAM OSTROV00:36:2300:05:283
29.3410079350327POSPÍŠIL Mat?jEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN00:36:2800:05:332
30.3510085014521DRÁPELA Mat?jSC SAMOTIŠKY00:36:3500:05:401
31.3610047439347ŠVEC LiborGALAXY CYKLOŠVEC STEVENS1
32.3710085025534WITKOWSKI MarekSK BIKETIME BULLS PÍSEK00:00:0023:29:05
33.3310047357808HÁK JakubJaroslav Kulhavy Cycling Team1
34.4010016071163FRANC MarekTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA1
35.4310053920563GROSS JanCK SPORT BERAN CHRÁST1
36.4410002585537SYRKO AdamHEAD BIKE TJ OPAVA2
37.4210047449653JANAS AdamTJ SOKOL HOLÉ VRCHY2
Startovalo: 39Dokončilo: 37Nedokončilo: 2

Nedokončili

StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub
31BUKA? AdamEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN
StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub
39HEZINA MilanTJ STADION LOUNY

Diskvalifikováni

StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub
   

Karel SVOBODA Erwin KISTEMAKER
ředitel závodu hlavní rozhodčí