TOI TOI CUP 2018


Výsledky závodu

Slaný

Datum konání: 27.10.2018 Místo konání: Slaný
Délka závodu: 2 x 2580m Kategorie: Kadetky Průměrná rychlost vítěze: 18.21 km/h
PořSt.č.UCI IDPŘÍJMENÍ a JménoKlubČasOdstupKolaBody
1.110047257471NOVOTNÁ AnetaADASTRA SOKOL VELT?Ž00:17:0000:00:0030
2.210047765309HLADÍKOVÁ Kate?inaIVAR CS - AUTHOR TEAM00:17:0900:00:0929
3.310047257370BEDRNÍKOVÁ KarolínaDUKLA PRAHA00:17:0900:00:0928
4.5010047782887ZEMANOVÁ KristýnaTJ AŠ ML.BOLESLAV00:17:4100:00:4127
5.410047412065PLESKA?OVÁ NatálieEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN00:17:5000:00:5026
6.510047404082PROŠKOVÁ TerezaTJ STADION LOUNY00:17:5500:00:5525
7.1110047358515DRBOHLAVOVÁ EliškaBIKECLINIC JUNIOR TEAM00:17:5500:00:5524
8.1310047304557VIKTOROVÁ NelaLYKO KLUB PRACHATICE z.s.00:17:5500:00:5523
9.910047208769HEJHALOVÁ DagmarDUKLA PRAHA00:18:1000:01:1022
10.1010047313247FOLTÝNOVÁ AdélaBIKE CLUB M?STO TOUŠKOV00:18:1000:01:1021
11.610047776625DLASKOVÁ VandaTJ AŠ ML.BOLESLAV00:18:3300:01:3320
12.810047416008NAVRKALOVÁ NikolaKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N00:18:2100:01:2119
13.710047282935BÁRTOVÁ GabrielaPARDUS TUFO Prost?jov z.s.00:18:4700:01:4718
14.1210056551384HANÁKOVÁ EliškaMORAVEC TEAM00:18:4700:01:4717
15.1410047455313R?ŽI?KOVÁ AnnaDUKLA PRAHA00:19:0000:02:0016
16.1610047374578SUCHÁ Kate?inaADASTRA SOKOL VELT?Ž00:19:1200:02:1215
17.2610047331031?ERNÁ KarolínaDUKLA PRAHA00:19:1200:02:1214
18.2210047334667MARKOVÁ AdélaDUKLA PRAHA00:19:1200:02:1213
19.3210053920058ŠMÍDOVÁ AdélaAUTHOR TEAM STUPNO00:19:1700:02:1712
20.1510047767127KOLÁ?OVÁ JustýnaDUKLA PRAHA00:19:1900:02:1911
21.1910047421866DOSTÁLOVÁ AnnaLYKO KLUB PRACHATICE z.s.00:19:3000:02:3010
22.2910047347704HODLOVÁ NikolaCYKLOSPORT-PITSTOP.CZ00:19:3000:02:309
23.2010047448643RUNTOVÁ HankaTJ STADION LOUNY00:19:3500:02:358
24.3610082405726DOUD?ROVÁ Kate?inaJaroslav Kulhavy Cycling Team00:19:3500:02:357
25.2410084771819JE?ÁBKOVÁ BarboraIVAR CS - AUTHOR TEAM00:19:4400:02:446
26.2510079350226JUROVÁ HanaEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN00:19:5000:02:505
27.3310072204154DLOUHÁ AnetaIVAR CS - AUTHOR TEAM00:19:5900:02:594
28.2710047321836BRAVENCOVÁ DenisaShort Bike Academy Opletal00:19:5900:02:593
29.1810047346690RADOVÁ DanielaSTEVENS Cykloklub Benešov00:19:5900:02:592
30.3710047449754VIKOVÁ HankaDUKLA PRAHA00:19:5900:02:591
31.4010066429119STRAKATÁ VendulaDUKLA PRAHA00:20:1000:03:10
32.3110066696675RAJNOCHOVÁ BarboraIVAR CS - AUTHOR TEAM00:20:1000:03:10
33.3510079261209ŠPICAROVÁ KarolínaCUBE Cyklo Špicar Jilemnice00:20:1000:03:10
34.3910046808645SEDLÁ?KOVÁ VeronikaIVAR CS - AUTHOR TEAM00:20:3100:03:31
35.4710084553163MINA?ÍKOVÁ KláraSK BIKETIME BULLS PÍSEK00:20:4000:03:40
36.5310083491217MASLEKOVOVÁ DanielaTJ STADION LOUNY00:20:4000:03:40
37.5710079562111VÁCLAV? MartinaIVAR CS - AUTHOR TEAM00:20:5200:03:52
38.4810047278487CIBULKOVÁ TerezaBIKECLINIC JUNIOR TEAM00:21:0200:04:02
39.5910078036783HANÁKOVÁ AnnaMORAVEC TEAM00:21:0800:04:08
40.5210047425506PETRŽÍLKOVÁ SimonaDUKLA PRAHA00:21:1500:04:15
41.3010084553062KOTLÍNOVÁ SimonaSK BIKETIME BULLS PÍSEK00:21:2700:04:27
42.5810047420149BARTOŠOVÁ MartinaLOKOMOTIVA NYMBURK00:21:2700:04:27
43.6110084771617STRÁNSKÁ AdélaIVAR CS - AUTHOR TEAM00:21:4600:04:46
44.4110079562313BERANOVÁ JanaIVAR CS - AUTHOR TEAM00:21:4600:04:46
45.4310047465316DRÁPELOVÁ MagdalenaSC SAMOTIŠKY00:21:4600:04:46
46.3410054141542KNIHOVÁ Kate?inaKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N00:21:5700:04:57
47.2810047319412TERŠL AnnaBIKECLINIC JUNIOR TEAM00:21:5700:04:57
48.2110047347805MUNDLOVÁ AnnaCYKLOSPORT-PITSTOP.CZ00:22:0500:05:05
49.3810084664715KOLÁ?OVÁ BabetaDUKLA PRAHA00:22:0500:05:05
50.5610084753530FRYDRYCHOVÁ KarolínaTJ AŠ ML.BOLESLAV00:22:2800:05:28
51.4610063273484BURGERMEISTEROVÁ LucieTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA00:22:4000:05:40
52.4410082970851KOVA?I?INOVÁ TerezaSC SAMOTIŠKY00:22:4100:05:41
53.5510077159945MARKOVÁ EmaDUKLA PRAHA00:22:4200:05:42
54.6010047386403MÍ?KOVÁ MagdalénaACS DRAK VRBNO00:23:0200:06:02
55.6410078949900KUBÍKOVÁ NikolaCK SPORT BERAN CHRÁST00:23:4000:06:40
56.4210079562212VYHNISOVÁ Vla?kaIVAR CS - AUTHOR TEAM00:24:0500:07:05
57.6210085271165JANÍKOVÁ AnnaACK STARÁ VES NAD OND?EJNICÍ00:24:4600:07:46
Startovalo: 58Dokončilo: 57Nedokončilo: 1

Nedokončili

StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub
23STA?KOVÁ KláraCYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s.
   

Diskvalifikováni

StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub
   

Karel SVOBODA Erwin KISTEMAKER
ředitel závodu hlavní rozhodčí